Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

KTM Bikes

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
222 hozzászólás a témában

#221
_Brezo_

_Brezo_

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
Semmi hátsószándék ;)
Sztem mind2 topicba beleillik az írásom.. ezt meg azért nyitottam, mivel nem volt és nemrég vettem egy KTM El Paso bringat és nem tudtam vele kapcsolatban hova írni. KTM nem egy utolsó márka, nehogy már TESCO-s bringának legyen topicja, ennek meg nem. Várom más KTM-esek jelentkezését is. Kiváncsi vagyok, hogy kiknek van még iylen bringájuk, mert nem sokat láttam eddig..
Remélem nem azért, mert egy rakás....
Amúgy jó cuccokkal van szerelve, egész egybe van a bringa, csak ebben a vázban kételkedek. Jól néz ki, de az alsócsõ vékonyabb mint a papír.. a többi része rendben van, de ez aggaszt.

Amúgy a magyar KTM bringás honlap: www.ktm-bikes.hu

#222
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Szép dolog az igyekezet, de elég egy topicban feltenned a kérdést.


#223
_Brezo_

_Brezo_

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
Üdv mindnekinek!
Szomorúan vettem észre, hogy nincsen még KTM topic.
Namost elõször is várom a véleményeket a KTM El Paso (merevvázas, narancssárga) vázról, mert nemrégiben szereztem be 1 ilyet és hát elég papírnak tûnik az alsócsõ és 6061es hydrofromingolt aluból van.
Egyenlõre egy Duro teló van benne, de amint tudom cserélem egy drop-off-ra. Namost ettõl a váztól menniyt várhatók, menniyra bírja a fejcsöve?
Aki találkozott már vele, írja le véleményét!