Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

KTM Bikes

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
222 hozzászólás a témában

#1
BlackTriple

BlackTriple

    újonc

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

Ha kihalt, akkor csak mi tudunk segíteni rajta :). Nekem is KTM van. Bár új szerzemény és még csak most barátkozunk, de eddig megvagyok elégedve :)



#2
Supernova1982

Supernova1982

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
  • Location8448,Ajka-Bakonygyepes,Tóbereki.u.3.

Látom nem sok emberkének van ez a márka,kihalt ez a topick is,sajnos?


Nagy János


#3
maxi357

maxi357

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás

Sziasztok! Ossztelos bringan gondolkodom, es a KTM fele terelodott a figyelmem. Tudnatok egy kis felhomalyositast adni mi a kulombseg a scarp, lycan, phinx, taser bringak kozott. Kerestem infot mar a neten. Egy ket tesztet is talaltam, de nem mindegyikrol. Elonyok hatranyok erdekelnenek. 

Koszonom elore is.



#4
Supernova1982

Supernova1982

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
  • Location8448,Ajka-Bakonygyepes,Tóbereki.u.3.
Nemrég vettem egy KTM Ultrasport 19"-os vázat hófehér,gyönyörû,szerintetek is jó ez a márka,tartósság szempontjából is,meg egyébként is,írjatok nyugodtan-érdekelne a véleményetek-tapasztalotok is.

Nagy János


#5
katalin888

katalin888

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
http://imgur.com/FBBzi


Sziasztok!

Egy kis segitseg kellene. Szerintetek mennyit er egy ilyen KTM bringa?
Koszi elore is!

#6
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
ez még a vesekõkirázó széria, vagy az még a 07-es volt és ezek már nem ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#7
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

2008-2009
Karbon©tan 3. rész
Nekem is ilyen vázam van. De én is használtan vettem.


Köszi az infót, megtaláltam ezek alapján és valóban, 2007-2009-es évjárat a váz. A három évben úgy tûnik, nem változtattak a vázon. A fenti boncolásos cikket elolvasva (leginkább a hátrányok részt) azért felmerült bennem, hogy ha ilyen vázat szeretnék, a szokásos aprólákosságnál is jobban át kell nézni egy ilyen vázat, nincs-e valahol megütve, esetleg "rálakkozva" egy sérülésre. Hm, pedig árban egész jónak tûnik...

#8
etilin

etilin

    vendég

  • fórumtag
  • 228 hozzászólás
2008-2009
Karbon©tan 3. rész
Nekem is ilyen vázam van. De én is használtan vettem.

#9
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Sziasztok!
Vajon mikori évjárat lehet ez a váz? KTM carbon váz! 19" , szép állapot! « MTB váz « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása
A hátsó vázpapucs még a régi fajta, gyanítom, hogy 2010 elõtti. Sajnos a régi évjáratokról alig-alig találni információt a neten, de gyanús, hogy ez 2007-2008 körüli...

A következõ mondjuk jobban tetszene, de anyagi lehetõségeimhez mérten, hát nem is tudom, nem fér bele... KTM Toryn 2011 karbon 19" Szinte ÚJ « MTB váz « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása
Köszi!

#10
xc1

xc1

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Ha jól tudom a KTM külön nem árul vázat így hát marad szerintem az internetes böngészés.

#11
tegli

tegli

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Sziasztok!

Szertnék beszerezni egy KTM vázat, de fogalmam nincs,hogy hol tudnék szétnézni, és az árakkal sem vagyok tisztába....
Új,vagy használt nem számít, csak szép állapotban legyen!
28"-os kerékhez kellene!!!

Ha valaki tudna információval szolgálni, azt nagyon megköszönném!!

#12
Gerhard

Gerhard

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Sziasztok!

Névnapom alkalmából egy KTM Torina boldog tulaja lettem:D. Gyönyörû állapotban van, szinte nem is merem használni!

Szeretném megkérdezni tõletek, hogy valakinek van-e tapasztalata ezzel a bringával kapcsolatban? Esetleg van valami infó valahonnan? Mit kell tudnom róla?

Elõre is köszönöm a segítségeteket:)!

Metro gazdaságos Active :cool2::P!!!!!

KTM Torina

#13
Funki

Funki

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
Lehet akkor a csillapítással kellene játszadoznod.Átültem róla egy AM bringára, és meglepõ volt,hogy minden szöszmöszt akár kimozog,ezt az a váz nem tudta nálam.A hátulja ténylegesen egy kényelmes össztelós és egy merevfarú között van félúton, kényelmet nem kell várni tõle hátul viszont jóval többet mozog mint egy merev.
Viszont így a csapágyazás szétzúzhatatlan.

Üdv,Péter

#14
csabler

csabler

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

Helló.
Mindenképp így fogod érezni mivel a hátulja kicsit nehezebben indul meg.Amennyiben kevesebb nyomást alkalmazol a hátsó tagban akkor fog finomabban megindulni,viszont úgy hamar elfogy az út..Nagyon jó váz,csak tényleg inkább versenyzõs érzést ad vissza.

Én úgy gondolom,hogy az elejét állítsd inkább puhának,nálam bevált,sokat kell kimozogni lábbal is,hogy annyi komfortot nyújtson hátul mint elõl.Sokban hasonlít inkább egy merev vázra, tényleg akkor mozog amikor kell.

Ezzel együtt kell élni.


Köszi Funki
Megpróbálom! Az a "bajom", hogy kanyarban lefelé elpattog. (ezért is cseréltem le a merev farút fullyra) Persze sokkal jobb mint levegõs tag nélkül.. csak többet vártam.

#15
Funki

Funki

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Hello
Van tipped arra, hogy lehet az elsõ és hátsó rugózást összehangolni? RP23 és Fox RL 100-as. Próbáltam már "szórakozni" vele de vagy az eleje vagy a hátulja indul meg elõbb. Valahogy nem tûnik kiegyensúlyozottnak.. :(
Köszi


Helló.
Mindenképp így fogod érezni mivel a hátulja kicsit nehezebben indul meg.Amennyiben kevesebb nyomást alkalmazol a hátsó tagban akkor fog finomabban megindulni,viszont úgy hamar elfogy az út..Nagyon jó váz,csak tényleg inkább versenyzõs érzést ad vissza.

Én úgy gondolom,hogy az elejét állítsd inkább puhának,nálam bevált,sokat kell kimozogni lábbal is,hogy annyi komfortot nyújtson hátul mint elõl.Sokban hasonlít inkább egy merev vázra, tényleg akkor mozog amikor kell.

Ezzel együtt kell élni.

#16
csabler

csabler

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

Helló...
Nekem Score RC 1.0 van RP23-as taggal,én azt tudom mondani,hogy ha merev után ülsz át elõször össztelósra akkor hozza a merev érzését,mivel kicsivel nehezebben indul el mint más.Enyhén túlépített,agresszív xc-re ajánlották és ezt hozza is,ha megindul rendkívül finoman teszi a dolgát,így a propedal is fölösleges mivel nem igazán akar pogózni.
Véleményem szerint maratonra kiváló bringa lesz.
176 centi vagyok és ~17"-18" a váz nekem 90-es stucni és 350-es nyeregcsõ mellett kiválóan kényelmes bringa lett...
https://picasaweb.go...665153998665346 az enyém ilyen.


Hello
Van tipped arra, hogy lehet az elsõ és hátsó rugózást összehangolni? RP23 és Fox RL 100-as. Próbáltam már "szórakozni" vele de vagy az eleje vagy a hátulja indul meg elõbb. Valahogy nem tûnik kiegyensúlyozottnak.. :(
Köszi

#17
Funki

Funki

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
Helló...
Nekem Score RC 1.0 van RP23-as taggal,én azt tudom mondani,hogy ha merev után ülsz át elõször össztelósra akkor hozza a merev érzését,mivel kicsivel nehezebben indul el mint más.Enyhén túlépített,agresszív xc-re ajánlották és ezt hozza is,ha megindul rendkívül finoman teszi a dolgát,így a propedal is fölösleges mivel nem igazán akar pogózni.
Véleményem szerint maratonra kiváló bringa lesz.
176 centi vagyok és ~17"-18" a váz nekem 90-es stucni és 350-es nyeregcsõ mellett kiválóan kényelmes bringa lett...
https://picasaweb.go...665153998665346 az enyém ilyen.

#18
Dr. Gonzo

Dr. Gonzo

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
Sziasztok,

Valaki tudna véleményt mondani a KTM Score 2.0-3.0 bringákról? Hogy viselkednek terepen, aszfalton? Érdemes egy ilyenbe beruházni Magyarországon?
Örök darab marad az ember istállójában? Maratonokon jól tud szolgálni a merev gépekkel szemben?

És végül milyen méret kell 178 cm-hez?

Most nézem csak sikerült jó sok kérdést feltennem. Remélem valaki nem un meg és válaszolni fog rá. Elõre is köszi.

#19
_Mickey_

_Mickey_

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
Mennyi garancia idõt adnak karbon KTM országúti vázakra?

#20
xc1

xc1

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Sziasztok!
A profil képemen látható vázról valaki valamit esetleg tudna mondani,mert számomra teljesen ismeretlen!
Segítséget elõre is köszöm!