Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2933 hozzászólás a témában

#141
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 430 hozzászólás

A Hugo Bike-ban a Kálvin térnél ki is tudod próbálni a WTB-ket (két hétre nálad lehet egy próbanyereg, nemrég egy Vigo-t nyúztam tíz napig). Csak egy személyi és egy lakcímkártya kell, amit lemásolnak.



#142
dudo

dudo

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás

A Wtb nyergeket ki forgalmazza most kis hazánkban?

 



#143
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

http://apro.bikemag....eg-l247234.html  ezt a modellt ismeri valaki? milyen széles lehet? az eladó 136mm-t mond, de neten mindenhol 140-et látni. És nekem pont utóbbi kéne, formára hajaz a flite genuine gel-re, ami nagyon kényelmes.. és ez szép :Ö

 

Nagyon szépen köszönöm, ha valaki esetleg ismeri a típust s tud segíteni :)


Vejne módosította - 2014. augusztus 19. - 19:22


#144
kenguru

kenguru

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 472 hozzászólás

Lányok, újra kérdéssel bombázlak benneteket, ne haragudjatok. (Lemondtam az olcsóbb, de jó nyergekről mert nincs. :blink:)

Szerintetek XC nyereg gondot okozna nekem országúti bringán? SLR XC Gel Flow nyerget tudnának hozni kellemes áron.

(SLR Gel Flow-t használtam már sokáig. Az jó volt.)

 

Köszönöm a segítségeteket előre is.

Nem gond, nekem is montis nyereg van az országútin. Kicsit szélesebb az orra, mint az országútiaknak, más számottevő különbséget én nem fedeztem fel. Az már más kérdés, hogy maga a nyereg jó lesz-e



#145
Binglof

Binglof

    vendég

  • fórumtag
  • 64 hozzászólás

Meg tudnátok mondani hogy a micro fiber anyagot a nyergen, mivel tudom ápolni?

Gondolom - hiába műszál - ennek is szüksége van valamilyen ápolásra.

köszönöm a segítséget.


Soha ne hagyd abba a csüggedést!


#146
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

Lányok, újra kérdéssel bombázlak benneteket, ne haragudjatok. (Lemondtam az olcsóbb, de jó nyergekről mert nincs. :blink:)

Szerintetek XC nyereg gondot okozna nekem országúti bringán? SLR XC Gel Flow nyerget tudnának hozni kellemes áron.

(SLR Gel Flow-t használtam már sokáig. Az jó volt.)

568711571SLR_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Köszönöm a segítségeteket előre is.

Szinte pont ilyen az enyém. Van itthon egy SLR Gel Flow és egy SLR XC Flow is....imádom mindkettőt. Nem mondanám olyan űber fotelnek, de ez látszik is rajta, viszont ez sok km után is így marad, nem kezd el nekem törni popót. 



#147
csglorio

csglorio

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
 
 

Használ valaki ilyen, vagy ehhez hasonló "orr nélküli" nyerget? Érdekelnének a tapasztalatok.

hobesyst_22066_400px_lg.jpg

 

Köszönöm

Csaba

 


#148
ncc1701

ncc1701

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 580 hozzászólás

Hello!

 

Egy egyszerű kérdésem van...azért fáj a tegnapi tekeréstől(életem elsője) a hátsófelem mert szokatlan volt? és hozászokik majd, vagy valamit még állítani lehet? :)

 

később rakok képet hogy hogyan áll... :)

Vagy-vagy, a fene tudja. De ha fél-1 év múlva is fáj, akkor tuti a nyereg. :)



#149
Bergmann

Bergmann

    fórumtag

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
  • LocationBaranya

nem tudom mitől fáj, bármelyik lehet az oka. DE! kérlek, ne tegyél fel képet róla. :)

jolvanjolvan...pedig az orvostanhallgatóknak pont jó illusztráció lett volna egy sporttal kapcsolatos szakdogához :P



#150
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.888 hozzászólás

Hello!

 

Egy egyszerű kérdésem van...azért fáj a tegnapi tekeréstől(életem elsője) a hátsófelem mert szokatlan volt? és hozászokik majd, vagy valamit még állítani lehet? :)

 

később rakok képet hogy hogyan áll... :)

 

nem tudom mitől fáj, bármelyik lehet az oka. DE! kérlek, ne tegyél fel képet róla. :)


  • Vejne és Bergmann kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#151
Bergmann

Bergmann

    fórumtag

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
  • LocationBaranya

Hello!

 

Egy egyszerű kérdésem van...azért fáj a tegnapi tekeréstől(életem elsője) a hátsófelem mert szokatlan volt? és hozászokik majd, vagy valamit még állítani lehet? :)

 

később rakok képet hogy hogyan áll...:)



#152
Binglof

Binglof

    vendég

  • fórumtag
  • 64 hozzászólás

Lányok, újra kérdéssel bombázlak benneteket, ne haragudjatok. (Lemondtam az olcsóbb, de jó nyergekről mert nincs. :blink:)

Szerintetek XC nyereg gondot okozna nekem országúti bringán? SLR XC Gel Flow nyerget tudnának hozni kellemes áron.

(SLR Gel Flow-t használtam már sokáig. Az jó volt.)

568711571SLR_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Köszönöm a segítségeteket előre is.


Binglof módosította - 2014. július 25. - 17:52

Soha ne hagyd abba a csüggedést!


#153
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Tegnap cseréltem meglévő nyerget mert elszakadt, ugyanarra, ugyanazokkal a beállításokkal. Hát ez nem annyira kényelmes, pedig semmi különbség az előzővel. Lehet hogy mégis van egy minimális eltolódás pl. a dőlésszögében vagy valami, nem tudom hogy betöréséről lehet e beszélni mert ez ilyen semmi extra gumihab, műbőr cucc. Szóval nem tudom hogy valaha lesz e kényelmes nyergem ha ez így folytatódik :)



#154
Binglof

Binglof

    vendég

  • fórumtag
  • 64 hozzászólás

A segítségeteket szeretném kérni. Hátha valaki ismeri az alábbi nyerget:

mJIZ-NtjyBhLEdrdTV2Nakw.jpg

Velo 2107. Egy olcsó, de "állítólag" extra kényelmes nyereg. Nem használta esetleg valaki közületek?

Hát nem jött be. Minden stimmelt, kivéve hogy nem volt jó rajta ülni.  :blink:


Soha ne hagyd abba a csüggedést!


#155
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Eddig úgy tűnik, az SLR bejön. Csak ne lenne annyira drága... :-|

Erről van valami tapasztalatotok? http://www.on-one.co...a-slr-xc-saddle

A fényes felülete mennyire csúszik?

 

Nem vettem észre hogy csúszna (nekem a Flow változata van), a fekete középrész recés, az jól megfog.



#156
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Eddig úgy tűnik, az SLR bejön. Csak ne lenne annyira drága... :-|

Erről van valami tapasztalatotok? http://www.on-one.co...a-slr-xc-saddle

A fényes felülete mennyire csúszik?


mgy módosította - 2014. július 11. - 01:29


#157
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 430 hozzászólás

Urak,

segítsetek, hol lehet nyergeket tesztelni! Az Alpinbike-Fizik megvan, kíváncsi lennék másra is. 

Eddig a Ritchey jött be nagyon, de egyet eltörtem tavasszal, most hétvégén meg egy bbb-t, szóval lehet inkább egy "újba vágnék" végre.

Kösz!

Én most hoztam el egy WTB Vigo-t a Hugo Bike-tól. Lefénymásolták a személyimet és a lakcímkártyámat és 2 hétig tesztelhetem. Sok más WTB modell is van, de érdemes betelefonálni vagy e-mailezni nekik, hogy éppen mi van benn. Ha megmondod mire kell, ajánlani is tudnak típust, nem kell felkészülni a WTB termékpalettából. De ebben a WTB teszt programban sok üzlet benne van, vidéken is.



#158
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Urak,

segítsetek, hol lehet nyergeket tesztelni! Az Alpinbike-Fizik megvan, kíváncsi lennék másra is. 

Eddig a Ritchey jött be nagyon, de egyet eltörtem tavasszal, most hétvégén meg egy bbb-t, szóval lehet inkább egy "újba vágnék" végre.

Kösz!

Baráti körben rá kell ülni mindenre ami csak adódik.



#159
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Urak,

segítsetek, hol lehet nyergeket tesztelni! Az Alpinbike-Fizik megvan, kíváncsi lennék másra is. 

Eddig a Ritchey jött be nagyon, de egyet eltörtem tavasszal, most hétvégén meg egy bbb-t, szóval lehet inkább egy "újba vágnék" végre.

Kösz!



#160
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Azért mielőtt nagyon beleéled magad: a lyuk nem feltétlenül előny. Jó, én finoman szólva nem vagyok egy sportos alkat, de ami lyukas nyerget kipróbáltam, az több problémát okozott, mint a teli nyereg, előnyös tulajdonságát egyiknek sem tapasztaltam.
Van akinek bejön, de azt hiszem, ez részben anatómiai adottságok kérdése is.

+1

kipróbáltam pár lukas nyergt mostanában, (x-race gel flow, vmi bbb, etc) nekem  büntető mozidélután volt mind. és pont középen nyomtak, de kegyetlen.


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való