Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2933 hozzászólás a témában

#2921
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Én Fizik Dolomitin koptatom a hátsóm és nekem eddig nagyon okés. Szép sárga koptatói vannak, így feltûnõ is ;)

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2922
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Hát, nekem volt egy ideig, nagyon rövid ideig egy Tiogám, amiben van a szép fehér csik középen. Életemben kényelmetlenebb nyergen még nem ültem, nem beszélve arról, hogy nagyon gyenge, jó, nem vagyok egy könnyü egyén, de szerintem felejtõs.
Mostan egy Lookin Xsenium RLG 2025 G- tipusút használok, volt tesztelve a Bikkmakkban, és nagyon kényelmes!

www.lookin.it

#2923
Monster_Snorkel

Monster_Snorkel

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
en a fliteket marha vekonynak talalom (persze szaz kilonal mas problemai is vannak az embernek) szerintem inkabb outi/cc nyergek.

nekem regebben is tok vekony nyergeim voltak, utaltam is oket rendesen (Selle Italia Novus - van kozepen rajta melyedes, de attol meg rohadtul faj tole a seggem), de nem talaltam olyan nyerget ami elegge parnazott, de azert eleg keskeny.

most egy specialized body geometry (asszem comp?) ulest hasznalok, ami viszont jo vastagon van parnazva, van benne hatalmas luk is, es tenyleg kellemesebb rajta ulni. mondjuk jobban terheled a fenekcsontokat, de a tobb parnazas ellensulyozza.

igazabol csak akkor erzed a kulonbseget ha visszaulsz egy regi ulesre, de akkor nagyon.

fogadjunk hogy nem lehet otthon kapni :(

snorkel

#2924
Pter

Pter

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
16 és 20 ezer között van  :o, nem kevés.
Pter

#2925
MaNKi

MaNKi

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Én is olvastam az mtbr-en, hogy király ez a Flit. De mennyibe kerül?! Ott ha jól emlékszem sokat irtak rá!

#2926
Pter

Pter

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
Kösz Link Levi! ;D ;D ;D
Pter

#2927
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
a nevemet hallottam  8) ;D

itt van a honlapjuk

de van kép is:

Feltöltött kép


#2928
Pter

Pter

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
Konkrétan melyik Flite-ra gondolsz? Csak mert van belõle vagy 5 féle  :o: carbon, titán, carbon-titán, gel stb.
Vagy nincs köztük egetverõ különbség? Te melyiket használod?
Pter

#2929
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Gergelygabi, egy liknet tudnál küldeni a flitékrõl?  ::)

#2930
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
nah szerintem az ike race nyerge az elég kafa mivel minden hol csak jokat mondanak rola és olcsó is bár nem egy  dh nyereg

#2931
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
Régebben a Flite volt a (szinte) egyeduralkodó XC-ben még mindig rengetegen használják. Nagyon kényelmes. (szerintem)

#2932
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
Vegyél launch padot ;D ;D

(bocs, hogy belepofátlankodok!!! nem tom, hogy prosztatakímélõ-e, de az biztos, hogy kényelmes!!!!)

#2933
MaNKi

MaNKi

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Hello!!!

Annyi tapasztalatom van az üres nyergekkel kapcsolatban, hogy sokat probáltam már boltban (kézzel nyomkodva). Az eredmény: sokkal hajlékonyabbak, mint a normál nyergek, ennek következménye pedig, hogy hosszu távon kényelmetlen!!! (Egy-két hónappal ezelõtt volt a BikeMag-ban)

Én már San Marco Concor M-t használtam: mit mondjak!? Ugy éreztem, hogy a formája jó lenne, viszont maga a nyereg nagyon merev, ezért szétrázza a segged. Most mentem vele egy csomot, a végeredményt inkább nem részletezem, esetleg titánpálcával érdemes kiprobálni

A másik nyereg pedig egy Richey Vektor Comp: Nekem eddig ez a nyereg vált be a legjobban. Egy gond van vele csak, hogy montira kicsit széles, ezért nem könnyû hátraülni. Illetve a szélessége miatt nem is annyiraa szép, fõleg versenyen, dehát nem az a legfontosabb. Egyébként, most raktam át a versenyre, a Concor helyére. A végeredmény csodálatos. A WCS változata maga lehet az álom, és 10e alatt azt is meg is lehet kapni, ugyhogy nekem az lesz a következõ befektetésem.

Néhány embertõl hallottam már, hogy a Lookin nyergek is kényelmesek, csak hát ha veszek egyet 8e-ért, akkor elvárnám tõle, hogy ne 350g legyen!!

Azért érdeklõdve várom, hogy mások mit használnak!!!

#2934
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
mivel hogy ilyen topik még nincs ezé' nyitottam, egyet, nehogy valakinek hiányérzete legyen  ;D

Viccet félretéve azé írok, mert most egy elég tre nyergem van és a dunamaraton ráébresztett arra, hogy ha akarsz még gyereket, vagy nem szereted ha egy hosszabb tekerés után medencétõl lefele lebénulsz, akkor be kell szerezned egy "rendes" gyerget.
Én most éppenséggel egy ilyen "lukas" (prosztatakímélõ?) nyerget szeretnék venni, de annyi féle van a magyar piacon(triniti, ike, bikepoz etc.), hogy nemnagyon tudok választani. Ha valakinek van tapasztalata a lukasnyergek terén az legyen oly szíves járuljon hozzá Magyaroszág népességének növeléséhez és mondja el, amit tud!  8)