Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2933 hozzászólás a témában

#321
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.644 hozzászólás
Asztaldísz, papírnehezék, .... sajnos kb. ebben a körben gondolkozhatsz. Ilyet nem javít senki.
Hogy történt ? Csak simán elrepedt alattad ?
Marci

#322
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás
Van tippetek, mit kezdhetek ezzel a nyereggel? Tudom, dísznek is remek, de talán meg lehet még menteni.
Javítanak ilyet valahol? Bár igazából karbonpálca kéne bele, de annyira nem ragaszkodnék hozzá.
Feltöltött kép

#323
IAmSpecialized

IAmSpecialized

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 504 hozzászólás

decába visza lehet vinni 2 héten belül, ha rendesen vissza tudod csomagolni, nincs rajta karc és nem látszik, hogy használtad, egy q-bick nyerget én is visszavittem 1 nap után, bár én nem használtam 10 percet sem , illetve leragasztottam a sínt is, hogy ne karcolódjon


Szombaton visszavittem a nyerget. Jó 200 km-t mentem vele. Egy vallatás volt. Azóta is fáj a seggem. Evoke-ra visszaülni egy plüss fotel. Szerintem marad is egy darabig. Gondoltam kipróbálom azt a felkapott jó kis Olasz márkát. No nem csak ezért írok, hanem...

Nem két hét alatt, hanem egy hónapon(!) belül adja vissza a Decathlon a pénzt! Példaértékû. Visszavittem, pénzt szerettem volna. Hölgyike kontráz egybõl: csak azt tud visszaadni. Szóval itt így megy. :) Ki is váltottam a Decathlon kártyát (egy jó kis MTB-s képet nyomtattak rá - ki lehetett választani a PCn - ), ezentúl blokkot sem kell õrizni, csak a kártyát. Cool!

#324
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

viszont borotválkozásnak nincs topikja, pedig valami fórumon a kiemelt témák közt volt ... rbr?


de van

http://forum.bikemag...-velemenye-911/

itt meg lassan terjunk vissza a nyergekhez ;)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#325
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás

Hát, az a durva, hogy bringán pont az alsó naci a bizarr. A varrások, hajtások nem arra lettek tervezve, hogy közvetlenül azon üljünk. Borzalmasan ki tudja dörzsölni a bõrt. Gondold el a 10 órás turnéd alsónaciban ! Sírtál volna a végén.
Szokjál hozzá, hogy no-alsó + betétes gatya !


alsónadrág még sosem dörzsölt ki, csak nem akartam már 3 réteget a 30 fok melegben, illetve az alsógatyával inkább csak annyi a bajom, hogy az bele tud gyûrõdni a seggembe, és az annyira nem jó :D hétköznapokon továbbra sem hordok bringás gatyát, az tuti

#326
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás
viszont borotválkozásnak nincs topikja, pedig valami fórumon a kiemelt témák közt volt ... rbr?

#327
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Ez is lehetne feminim teszt, pl mint ki hogyan nézki meg a körmét, a talpát és hord-e alsónadrágot a bringás nadrág alatt. :)


A sebesség mindent megold.

 


#328
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Világ életben alsógatyára húztam rá a biciklis nacit, minden gond nélkül.

#329
pauly

pauly

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Azért ennyire nem kell eltúlozni :) Én pl mindig alsógatyában tekerek,és még sosem dörzsölte ki.Volt hogy 200km-t is letekertem egy nap így...

#330
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.644 hozzászólás
Hát, az a durva, hogy bringán pont az alsó naci a bizarr. A varrások, hajtások nem arra lettek tervezve, hogy közvetlenül azon üljünk. Borzalmasan ki tudja dörzsölni a bõrt. Gondold el a 10 órás turnéd alsónaciban ! Sírtál volna a végén.
Szokjál hozzá, hogy no-alsó + betétes gatya !
Marci

#331
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás

es meddig tart felvenni a cicanacit a masik ala? Akkor nem latszik, de te rohadtul megerzed a kulonbseget. Mondjuk en pont nem a begombolos verziokat szeretem, azokhoz altalaban eleg kaka beleltet adnak. Viszont tegnap probaltam egy Oakley-t, de jo lett volna ha nem 30-as hanem 32-es meret.


a téli bringás nadrágban van betét és tavasszal mindig megérzem a hiányát

most én is beszereztem egy coolmax betétes gatyát és alsógatya nélkül (bár ezt elég bizarrnak tartom továbbra is :D) felvettem a rövidnadrágom alá és asszonypajtás is így tett, ami tök jó ötlet volt, mert kb. 10 órát voltunk nyeregben és teljesen kitartott a komfort, még enyhe seggfájdalom se jött elõ

#332
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Részemrõl cicanacit kicsit buzoidnak tartom, ezért nem hordok ilyesmit. Pedig nekem nem cingár lábam van 15 év gyurma után, a 105 kilócskámmal. :)


es meddig tart felvenni a cicanacit a masik ala? Akkor nem latszik, de te rohadtul megerzed a kulonbseget. Mondjuk en pont nem a begombolos verziokat szeretem, azokhoz altalaban eleg kaka beleltet adnak. Viszont tegnap probaltam egy Oakley-t, de jo lett volna ha nem 30-as hanem 32-es meret.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#333
hermfer

hermfer

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
Sziasztok,

Budapesten tudtok olyan boltot mondani, ahol vannak wtb tesztnyergek, vagy amelyik egyáltalán képes wtb nyergeket beszerezni? A wtb vigo érdekelne. A forgalmazó honlapján lévõ boltok úgy tünnek mintha nem is árulnának wtb cuccokat.

#334
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás

Hétvégén vettem a dekában egy Selle Italia Q-bik széket (sima, nem a flow). Egy 30 és egy 60 km-es út van benne eddig. Bontrager Evoke 1-t váltottam vele. Igencsak fáj a seggem. 90 km után....

90km-után még ne várj csodát. Én még nem adnék túl rajta, igazodik az még a hátsódhoz. A betétes gatya viszont mindenképpen kell hozzá ha sokat tekersz. Ott meg nagyon figyelj a méretre, mert ha a betét nincs a helyén, az egy agyrém.

Ridley Noah Fast 


#335
ncc1701

ncc1701

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 580 hozzászólás

Vegyél már egy rendes gatyát és ne a lábaddal foglalkozz. Nekem is vékony lábam van és pont lesz@rom. Ha akarsz hosszútávon tekerni (min50km) akkor gatya nélkül vehetsz bármilyen nyerget, semmit nem fog érni.


Részemrõl cicanacit kicsit buzoidnak tartom, ezért nem hordok ilyesmit. Pedig nekem nem cingár lábam van 15 év gyurma után, a 105 kilócskámmal. :)

#336
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek

Csúzli lábamra még nem mertem feszülõs gatyát venni, azért is vettem ilyen allrounderebb gatyát.


Vegyél már egy rendes gatyát és ne a lábaddal foglalkozz. Nekem is vékony lábam van és pont lesz@rom. Ha akarsz hosszútávon tekerni (min50km) akkor gatya nélkül vehetsz bármilyen nyerget, semmit nem fog érni.

#337
TheKop

TheKop

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Mondhatni speciális:)
Óriási a névválasztás
You'll never walk alone!
„A fájdalom elmúlik, a gyõzelem örökké megmarad."

#338
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.310 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Köszi, ezzel lehet élni fogok (bár ki tudja járok-e arra).


nem vagy egy egyszerû eset:)

#339
IAmSpecialized

IAmSpecialized

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 504 hozzászólás

decába visza lehet vinni 2 héten belül, ha rendesen vissza tudod csomagolni, nincs rajta karc és nem látszik, hogy használtad, egy q-bick nyerget én is visszavittem 1 nap után, bár én nem használtam 10 percet sem , illetve leragasztottam a sínt is, hogy ne karcolódjon


Köszi, ezzel lehet élni fogok (bár ki tudja járok-e arra).

#340
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás

Erre sajna jelenleg nincs lehetõségem. Viszont a nadrágomba lehet belülre gombolni betétet. Dekába azt is kerestem és segített is a srác. 3-as (sima szivacs), 5-ös (vastagabb szivacs), 7-es (zselés betét) osztályok vannak, viszont egy sem volt. Mutatta a 7-est egy országúti nadrágba, ami igen biztatónak tûnt (na majd legközelebb). Csúzli lábamra még nem mertem feszülõs gatyát venni, azért is vettem ilyen allrounderebb gatyát. Már ezzel is mennyivel jobb menni.

Az elõzõ postban nem akartam túlragozni, de úgy érzem, hogy jobban tartja a hátsóm a Selle Italia Q-bik, mint a Bontranger Evoke 1, csak elõbbi keményebb. Látatlanba azt mondom, hogy betétes gatyával jobb lehet a Q-bik. De betét nélkül az Evoke jobban tompít rosszabb utakon.

Szerintetek melyiket mennyiért lehetne eladni? Az Evoke a Trek-el jött fél éve. Kopás szinte nincs, mondhatni újszerû, esés nyomok sincsenek rajta. Q-bik ugye pár napos.


decába visza lehet vinni 2 héten belül, ha rendesen vissza tudod csomagolni, nincs rajta karc és nem látszik, hogy használtad, egy q-bick nyerget én is visszavittem 1 nap után, bár én nem használtam 10 percet sem , illetve leragasztottam a sínt is, hogy ne karcolódjon