Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teló helyett merevvilla

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
510 hozzászólás a témában

#441
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
10...
afene...
afene....
basszus,akkor hamarabb meglenne a váz....
[me=kala_kala]nagyon tanácstalan,mert most nem tudja,mi kell neki jobban,Lvonul nézni a köldökét,meg tanácsot kér :)[/me]

#442
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
nyersz rajta 2 ropit

#443
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
Jó lenne minnél hamarabb megtudni mert a mogyi elhozz egy másik villát!10 et fizetek ha odaadod a villád

#444
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
JAJ bocs,privire nem válaszoltam még
van most is 1 Authorom,nem használt még,csak nincs szívem Ladni,mert én is most építenék jump gépet,és abba jó lenne :)
viszont megkérdezek havert,mert nem csak nekem van :D

#445
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
Na kala tudsz szerezni authort?

#446
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
A merevvilla alapvetõen merev,szal nem csavarodik nagyon ;)
Soxor amúgy a dirt villák (cromo) rugalmasabbak,mint a simák (alu)
Sztem nem rossz a kettõ 1ütt,Mátrában is volt 1 csávesz,full merev gép + Avidok,ha láttad ;)

#447
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Hellóka!
Ismertek olyan tárcsafékszemes merev-villát, ami nem ugrálásra + triálra van?
Köszi
Prefi

edit: érdemes egyáltalán tárcsafékkel merev-villát használni? nem tekeri el nagyon?

#448
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
Asszem a marzo-nak is vannak merevviláji csak azt nem hozzák be!Nézzétek meg az oldalukat és toltsétek le a katalógust!4mb a végen vannak valamint super monster benn 300mm uttal megéri megnézni

#449
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
dettó
(csak az asszonyt korrigálni kell szülõre)

#450
akaido

akaido

    vendég

  • fórumtag
  • 176 hozzászólás
Csõváz Szaktársak!(Hogy félig-meddig stílusos legyek :) ) Szvsz univerzális válasz erre a teló-villa kérdésre, hogy "aszongya": Az attól függ... Eme méllyenszántó, barázdás igazságra eddigi leélt 41 évem alatt jöttem rá. Hát nekem ennyibe tellett. :'( Vagyis az attól függ mire használod a keródat. Speciel nekem egy Trek 721-esem vóna merev villával. Eddig terepen is, országúton is számomra elfogadhatóan ügyködött. Igaz csak hobby szinten nyomom a km-eket Gödöllõ környékén. Persze ha Ócseny Bálsoj profi módon bármelyik szakágban indulnék(CC, Városi vandálkodás,stb...) annak megfelelõen próbálnék telót, villát beszerezni. Mondjuk a személyes "kõccségvetésbe" nem biztos, hogy beleférne egy teleszkópos villa, pláne, hogy az asszonynak is be kéne adni otthon. ??? Na ez a legfõbb indokom, hogy még nincs telóm elõl. Pedig néha a csuklóm és az alkarom is könyörög utána.


#451
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
a képrõl jut eszembe,h a Konának van kb 15e-ért hasonlóan kinézõ villája,az is tuti QL,bár pár már meghalt a hegyen...

#452
FreeRideFun

FreeRideFun

    vendég

  • fórumtag
  • 140 hozzászólás
Planet-X 29e. Evolve Shop

Posted Image

Ilyenre pályázom most !

#453
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
http://kep.tar.hu/ka.../pic2253139.jpg
az author...gyakorlatilag egy tankba is elmenne...
;D

#454
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ha meg ocsmány, erõs és király villát akarsz, nah, akkor ott a trek brusier, a merewillák shock works e! ;D

#455
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Planet-Xet sztem boltból már nem nagyon szerzel :-X
No meg nem mindenki engedheti meg magának,h lecsengessen annyit egy merevvilláért (ha jól emléxem,30e volt)
Authort a Bécsi úton lehet venni,és majdnem 10e,tfék szem van rajta,cromo,és elég brutál építésû.Mondjuk jobb,ha vétel elött leméred,mekkora villanyak kell,mert én spec anno nagyon megszívtam vele,a Maliba nem volt elég a gyári hossz :P Igazság szerint nem is ráz annyira,mint a legtöbb merevvilla,talán mert cromo,nem tudom,szal nem olyan halál...
Ha külföldön jársz,érdemes körbenézni,mert nagyon jó cuccokat lehet találni...Ott van a DMR Trailbladeje,70-80e körül,a dirtesek nagyon szokták szeretni... Meg volt vmi gyártó,azt hiszem,Gusset,akinek a villájától összekakiltuk magunkat,állítható 24/26os fékkonzol,bika papucsok,tfékszem,stb...

#456
vendég__*

vendég__*
  • vendég
szvsz author, de csak azért ert májerül lookingol, meg jó ;D amugy én rohadtul bírom a merewillát, még hegyen is, csak hát néha ráz. az r500hoz képest sokkal jobb volt, nem volt ilyen ideges, tudtam vele menni, akárhogy tetszett. ez most marha szar, de a hegyen sokkal jobb, streetelni meg nem szeretek .... :-\

#457
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás

Juhi!
sztem péel Kona, Author

Authornak milyenje van?Planet-x?szerintetek?Hol lehet ilyeneket beszerezni?

#458
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Juhi!
sztem péel Kona, Author

#459
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
én már mentem 60 fölött is, de bírnám értékelni ha lenne vmi normálosabb telóm :'( :'(

edit: ~3-4 éve görbe a villám...

#460
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Sztem a merevvillának van a CC-ben is létjogosultsága:
1. ez 100%, hogy nem fog bólogatni
2. ilyen alacsony orra nincs egy bicajnak se, ha bármilyen teló van benne.
3. nekem Kona Project 2 villám van, ez nem egy hájtek cucc, de ha jól tudom (nem mértem!!!), valahol 850g-ot nyom
4. a Cro-Mo villa megbocsátó a pofonok miatt. Nem kell becsúszóval, csöpögõ olajjal pöcsölni
5. retro fíling
Persze kényelmetlenebb, rosszabb az úttartása, mintha telóssal mennék, de sztem nem rossz (lefelé mentem már 55 felett teljesen merev bicajjal)