Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teló helyett merevvilla

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
510 hozzászólás a témában

#421
mkdhteam

mkdhteam

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Hali! mondjatok mar 24" es BMX et amit kapni is lehet az orszagban , és CrMo a vaz anyaga es nem alu?? forgalmazo , márka , tipus? ja a MONGOOSE, HARO kilõve mert nem lehet kapni! Köszi

#422
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Én is úgy tudom, ahogy málna írja.
ugrálásra Kona Jump Fork
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#423
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
a project 2 dirt villa lenne? nem ezt adják a városi gépekbe? van vmi dúrvább villájuk is, nem?

#424
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Na, 13 500 Ft-ért már oké. Amúgy szerintetek érdemes használtan merevvillát venni (nevezetesen erre a Kona Project Two Dirt villára gondolok)? Szerintem igen, elvégre vagy hibátlan vagy el van hajolva, de azt úgyis észre lehet venni, nem?

#425
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Ebike Kona Project 2es 13515 forintocska...csak egy ötlet volt, meg én:wtf:


#426
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
szvsz aki merevvel akar dörtölni, sztrítelni, az vegyen 24es BMXet, és levan a gond róla

#427
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
hát a kona nemvalami magas....

#428
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
annyiért lehet már planetxet szerezni, ami etalon

#429
F1

F1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 422 hozzászólás
A Kona igazán nem drága 16000ért és az erõs is+garancia+mi kell még.És magas is tehát nem rontja el a geometriát.Az Authornak is van Dirt merevvilája 10ezer körül de az meg elég alacsony de az is erõs
NO OFF,USE SEARCH

#430
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Tehát hogy legyen téma...elõsször lenne is egy kérdésem milyen merevvillát tudtok nekem ajánlani ami a 90 kg-omamt és az agressziv dirt stílusomat (ez nem hatalmas ugrásokat jelent, hanem hatalmas rontásokat...:o) is hosszú távon tudná kiszolgállni. Gondolom ilyen területen már csak Cro-Mo-ban és nyílegyenes villákban szabad gondolkodni, úgyhogy én is ilyet keresnék. Kicsit már utánanéztem, de a Funn-al az a baj (amellet hogy túl drága - kb. 20 000 Ft), hogy átütõs, a Planet-X (ha lehet egyáltalán kapni itthon) szintén 20 róka körül mozog, míg a Kona Jump Fork "csak" 16 000 pengõ, de ez talán egy picit még mindig drága, úgyhogy ha tudtok ennyél olcsóbban nyílegyenes, atombiztos, dirt villát írjatok. Lehet rajta V-fékkonzol, de nem szükségszerû. A tárcsafékkonzol viszont kell, tehát ha nincs az kizáró ok...tudom sokat válogatok, de ez van.

#431
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Bocsánat ha van már ilyen topik de én a keresõvel sem találtam...szóval nyitottam egyet, mert szerintem annak ellenére, hogy mindenki elhanyagolja õket a mai "telózsúfolt" világban igenis sokszor hasznosabbak mint a telók és sok szakágban van létjogosultságuk (Pl.: Dirt, Street, Triál, CC - sok mászásnál).

#432
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
csak bizonyos fajtákat,csekk telós topik,és nem becserélik,hanem azért ráfizetsz vmennyit persze
de akkor is érdekel a dolog :)

#433
vendég__*

vendég__*
  • vendég
hééé miwan? be lehet cserélni a marzokat elméletileg djXre? elmondaná ezt nekem vki részletesebben? ;D thx!

#434
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
kala ;D jajj! nemmondod. pedig ugy remlett ha matra marcin is 2.7es mobsterekkel mentel....
ááá.
En arra gondoltam, hogy ha az egyiik authorba nem megy bele, akkor a masikba se fog ;D de most latom h a masik kona...
becserelni meg "be lehet" ha nem magyarorszagon lennek :( :'(

#435
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
döntöttem,Ladom:) sose használtam,nem is fogom,és 10e...Jessz :)
Thez;mirõl beszélsz?vágod,h nekem még csak nincs is 2.7-es gumim :)
most akkor kérdés;
merevvilla helyett teló? :D
Z5?mennyire bírja a virgonckodást?
ezt be lehet cserélni a Malinál DJre?:)


#436
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
a telomba belefér de a sósmogyi nem tud hozni authort csak konat és nekem author kell

#437
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ha kala-eba nem fer bele, akkor a sosmogyi-felebe sem fog ;D
add nekem, es meg van oldva. igaz en sem tudok mit kezdeni vele....

#438
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
Na Kala?Döntöttél?Télleg az authorba belefér a 2.7-es mobster? :-) Mert azt vettem nemrég és nem akarom kidobni

#439
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
;D
áá
veszek enis 10 villat, es elosztogatom ;D
kala:
neked ugysem kell.
szal add el... utana sporolsz egy telora meg ;D

#440
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
azért ne nézd sokáig a köldököd! :-) vasárnap délig mond a választ Mert akkor mondom a sosmogyinak hogy nehozzon!Remélem nem vette még meg!