A kapcsolat már több, mint fél éves, szóval csak a kerékpárok újak.Mit má, há ez a Dóri. Régi.
(Már ha a lányra gondolsz
)
Btw nincs meg valakinek az a szám, amiben ezen kerékpár tesztje van?
Thez a barnahajú lány foglalt, ráadásul nem is egy egyszerû darab
No még vmi adalék bár arról kép még nincs de körúton Oktogonnál More nevû bolt, bringás naci (betétes meg külsõ) 2 színben 400 Ft. Teljesen jó kidolgozás és anyag, csak kis ügyesség pontosabban varrógép kell hozzá még, ugyanis a betét nagy valagakhoz lett tervezve, szal kicsit le kell vágni a tetejébõl és úgy visszaölteni.Már jó sokat mentünk vele, és hmm sokkal jobb, mint vmi Decathlonos gagyi darab.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére










