Köszi mindenkinek! ![]()
A letisztult kinézet és a karbantartási igény minimalizálása mellett a megbízhatóság is fontos szempont volt, ezért pár alkatrész inkább nehezebb. Ilyen a kormány (130 grammos, de elpusztíthatatlan 720mm-es PRC a 98 grammos Darimo helyett), markolat egy ~90 grammos gumi Ergon XCR (ha jól rémlik) a 18 grammos Ritchey supersonic helyett, hajtókaron tudnék még ~100 grammot spórolni 8-csavaros direct mount tányérral (van itthon, bármikor fel tudnám tenni), pedálból a XPedo Ti8-ak szuperkönnyűek (216g) és jól forognak, de van régi féloldalas SPD-s XPedo Ti6-om egy pár, 166g, amibe baromi nehéz becsatolni! ![]()
Külsőkből ragaszkodtam a 2.4-es Continental Dubnitalokhoz, az a pár 10 gramm extra a kényelem oltárán bőven megéri!
Régi 11-es váltással lehetne spórolni még úgy 200 grammot, de ragaszkodom az XX1 AXS-hez, nagyon bevált!
Ha érdekel valakit, ezen alkatrészekből építettem:


Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére



















