Jól mutat a gép, gratulálok!
A költségvetést már nem kérdezem, látom, hogy elkapott a gépszíj.
Egyedül a kormányzáshoz adnék kéretlen tanácsot, én biztos cserélném a helyedben egy colos emelésű hajlítottra, amely legalább 64 cm széles, de ami igazán jó, egy 70 centinél szélesebb, egyenes. Régen ilyen nem volt.
https://ebike.hu/ter...gyenes-kormany/
Atomstabil, tapasztalatból mondom, ezekhez az 580 mm-es lélekvesztőkhöz képest.
szélesebb? én még ebből vágni akartam.
országútis vagyok. ettől jóval keskenyebb kormányhoz vagyok szokva.
majd nézek egy költségvetést, de egy csomó dolgot kaptam, meg volt itthon néhány cucc. a fékek, külsők, belsők, pedálok, voltak drágák. vagyis az új alkatrészek.
donciccio módosította - 2025. szeptember 22. - 17:30

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





















