Amúgy én elégedett vagyok az ex. proval, nekem eddig bevált, tényleg puha és könnyû, eddig nem volt vele gondom.
Ja, annyit akartam kérdezni, hogy adjatok már légyszi vmi ötletet, hogy milyen kulacstartót rakjak a drágámra
Egyébként igazak rá az alábbi tulajdonságok???---------->
-puha
-viszonylag könnyû
-aszfalton írtó gyorsan el tud kopni
ránézésbõl ezeket állapítottam meg...
De-de, utólag kiderült hogy ez egy Continental Explorer Pro...Explorer Pro, nem? Nekem is ilyen van a pyxisemen
És ezek itt milyen Continental gumik? :chin:
"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)
á, pedig az teszi teljessé a képet ha látjuk a gazdit is..ez nem a ki milyen "bringával" nyomul topic
olyan kép nincs ahol a tulaj is rajtava?
szép bringa!!!
olyan kép nincs ahol a tulaj is rajtava?
héé, Keiko, ggx: ti úgy izé... szóval úgy együtt vagytok?
látom a kormányszarv egyforma... erre volt állami támogatás?
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu


