Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#16841
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
nézem, nézem, de nem túl kivehetõ a kisasszony, csak a gép

#16842
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás

Akko képet bitte.


Nezd meg az avatarjat :)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#16843
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
VV! Eszméletlen szép bringa!!! Nagyon tetszik!!! Majd a Mátrába tesztelheted! ;) A helyedbe a logó helyére már rég beraktam volna. :)

#16844
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás

Nekem monty 219 magura trial bringám van.


Akko képet bitte.

#16845
montygirl

montygirl

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Nekem monty 219 magura trial bringám van.

#16846
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Valéria!
Tetszik, tetszik, de se macskaszem, se csomagtartó, se kitámasztó?
Ciki.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#16847
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
VV király lett a kecske ;)
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#16848
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
vv: gratula. nagyon csecse a becse :cool2:

a narancs z1 nem fog illeni bele :D úgyhogy 2005-ös feketét és kékre eloxáltatni az arany kupakokat ;)

#16849
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Kicsit nehéznek tûnik a rugóstag ;-)

Szép szép, gratulációm!

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#16850
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
VV, szép kompozíció! Mennyi most a súlya tokkal-vonóval?
"The faster you are, the slower your life goes by" - Lucas Brunel

#16851
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
király lett Drusza, grat...

ja tényleg, ha erre jársz lemérjük :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#16852
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Kapsz tõlem is egy gratulációt! A kékséget két eloxált alu váltógörgõvel lehetne fokozni (van ilyen a Sramhoz?). És minthogy a Turnernek nincs forgalmazója én betolnám a magazinba is!

A Magazin dolog tervben van, de majd az új telóval, és még meg is kell beszélni. Lehet, a korábbi trióhoz hasonló cikk lenne, mert van egy Intense is.

VV, szép kompozíció! Mennyi most a súlya tokkal-vonóval?


Még nem tudom. Úgy 14-15kg lehet. Majd megkérdem Tigger druszámat, hogy nála meg tudjuk e mérni.

#16853
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
á, a konának van:D

szép bicó! remélem hamar felépülsz és kitolod a biciklit:)

#16854
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás
Kapsz tõlem is egy gratulációt! A kékséget két eloxált alu váltógörgõvel lehetne fokozni (van ilyen a Sramhoz?). És minthogy a Turnernek nincs forgalmazója én betolnám a magazinba is!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#16855
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás
Hát egy kemény "CSILLAGROMBOLÓ" az tuti.
;-)
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#16856
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Köszönöm a gratulációkat.:)
Mallet C itt figyel a polcon, de mivel most kezdek majd ismerkedni az SPD-vel, elõször a CC bringára megy. Aztán lehet, hogy átkerül.
A lábam még sajnos nincs olyan állapotban, hogy "benevezzek" Tatabányára, és ráadásul 6 hete nem ültem paripán.

#16857
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
széép lett vv. gyere majd tatabényéra :P:)

#16858
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
azta........gyönyörûûû

grat!:)
Autist Team:)



#16859
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Nekem nagyon teccik....:D:D
Bár én még el tudnám képzelnui SPD-vel is....mondjuk egy Mallet C-vel.....

#16860
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
A kék szimmering volt elõször. Nem gyári, az Enduro Forks által 32-s RS telókhoz készül. A többi kék pedig egyrészt az összhatás miatt, másrészt meg tetszik. A többi képen majd látható, hogy markolat bilincse is kék. Ha nem érkezett volna meg már korábban a kormánycsapi, akkor az is kék HOPE vagy CK lenne, és ugyan ez érvényes az agyakra is. Majd esetleg késõbb.
Karácsonyra, ha összejön kap egy új, a taghoz passzoló villát.