Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16881
Írta 2006. október 05. - 21:17
bár én is vágatlan hussefeltet használok mert így is teljesen be van tolva a fékkar ameddig csak lehet
de ez az én hülyeségem miatt van hogy a fékkar végét szeretem húzni:-)
nade ON
képek hamarosan egy újabb zöldségrõl ha minden jól alakul:)
#16882
Írta 2006. október 05. - 21:16
de károly..ne add azt el..jóaz. nekrm legalábbis bejött.
#16883
Írta 2006. október 05. - 21:14
de ha már erõkarról kell beszélni ott nagyon szorulhat a kcs, nem?
#16884
Írta 2006. október 05. - 21:09
#16885
Írta 2006. október 05. - 20:55
ertem en kala, hogy cc-s vagy, de miert kell 580-as kormanyt tenni arra a szerencsetlen geminire?
a shiva valla majdnem szelesebb
a Syncros 62-es, csak a CC kormányaim 58-asak. Thez leírta, miért, mert használhatatlan a széles kormány igazából, csak végig egyenes lejtõre OK, vagy krúzerhez. Aláírásban lehet látni pl. egy gyári szélességû Azoniccal.. Na, az volt olyan, h hetente vágtam belõle, de még mindig túl széles volt (aztán ki is vágtam a fenébe, mert rossz is volt
ez ON mert ilyen kerókkal nyomulunk
#16886
Írta 2006. október 05. - 20:22
de autók között sajna menni kell.
valahogy budapest egy elég nehezen kikerülhetõ forgalmi akadály :grr:
na de ON!
#16887
Írta 2006. október 05. - 20:18
1, nem megyek autók közta nagygépen 59-60 van, próbáltam, adtam 2 hetet a 68nak, de nagyon gáz volt.
a kicsin 55 centis pro taper van, elfelejtettem beleszálmolni hogy a flex korongjának is van szélessége...
a cc-re meg megy egy pro taper szintén, ott majd kiderül mekkora lesz.
nagyobb kormánnyal autók között hgoy fértek el?!
2, mivel nem egyforma szélesek vagyunk...: ) szal nekem a 60-62-es jó, az 56-os rohadt kényelmetlen....
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#16888
Írta 2006. október 05. - 19:27
580 még egyenes kormányból is gáz
nekem 60as egyenes van a cc bicón, mondjuk nincs is nagy tenyerem meg nem is vagyok egy nagy darab gyerek. próbáltam 58ast is, csak azon nem fér el a polaros bringakonzol+csengõ (városba, nemröhög:D)+kormányszarv+markolat+váltókar+fékkar úgy, hogy az kényelmes legyen. de a 60as pont jó.
#16889
Írta 2006. október 05. - 19:23
nekem a cc bringán is 60 centi széles egyenes van, de csak azért mert nam találtam 62-est
a nagygépen 59-60 van, próbáltam, adtam 2 hetet a 68nak, de nagyon gáz volt.
a kicsin 55 centis pro taper van, elfelejtettem beleszálmolni hogy a flex korongjának is van szélessége...
a cc-re meg megy egy pro taper szintén, ott majd kiderül mekkora lesz.
nagyobb kormánnyal autók között hgoy fértek el?!
#16890
Írta 2006. október 05. - 16:17
580 még egyenes kormányból is gáz
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#16891
Írta 2006. október 05. - 16:10
nekem a cc bringán is 60 centi széles egyenes van, de csak azért mert nam találtam 62-estmar en is leszoktam a 700-asrol, de azert ez a nagyon keskeny meg mindig zavarja a szemem. cc-re jo a keskeny, meg nyilvan street trukkozesre is, de a gemini+shiver kombo az leginkabb egyikse ezek kozul
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#16892
Írta 2006. október 05. - 16:09
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16893
Írta 2006. október 05. - 15:32
lehet hogy egyenesen sokkal jobban meg lehet tartani szélesebb kormánnyal, de kanyarodni és trükközni ne kelljen vele...
truckdriver rulz.
#16894
Írta 2006. október 05. - 15:20
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16895
Írta 2006. október 05. - 14:15
nem a tesztelésre értettem.én nem válogatok, hanem tesztelek - ez a dolgom :wtf:
saját villával meg -Te is tudod-, hogy 4 éve ugyanolyan villával megyek.
de gyere kötözközj 'aze
és nem is a villára
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#16896
Írta 2006. október 05. - 11:54
elcsé: te szerintem ne szövegeljél nekem, még jobban válogatsz mint én
én nem válogatok, hanem tesztelek - ez a dolgom :wtf:
saját villával meg -Te is tudod-, hogy 4 éve ugyanolyan villával megyek.
de gyere kötözközj 'aze
#16897
Írta 2006. október 05. - 09:00
mjad rakok föl képet,de egylõre monszun éghajlat van nálunk de majd kimerészkedek lõni pár képet
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#16898
Írta 2006. október 05. - 08:55
ma megyek a bicikliért,holnapra megpróbálok feltolni képeket
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#16899
Írta 2006. október 05. - 08:50
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#16900
Írta 2006. október 05. - 07:39
Most lehet egy kegyetlen temat fogog megböngeszni ( kb. 2 pohar bor utan)
es egy Francia-Nemet hetvege utan.
Mi rengeteg km lepödörtünk Tech.+ kondi terepen a hetvegen es snki sem volt olyan allapotban,hogy megmongya az ö kb. 3-4kg hadtail jobb es könyeb volt mit az en "Pionir " om.
Szoval a forumba vitatot cucokat kihasznali nem csak akarat kell! Hanem egy allat is!
érzem, hogy itt valami üzenet bújik meg, de lefordítanád, úgy hogy én is értsem?
tényleg érdekel.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






