Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#16801
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
érdekes gép, az biztos. terepre (ccre) a slick gumi meg a bivalyszéles nyereg miatt nem igazán jó, a zárról nem is beszélve, bár az gondolom csak ideiglenesen van ott.az a kormányszarv nem áll kicsit meredeken?..ez milyen teló és milyen váz amugy?

#16802
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás
nézd, két garnitúra gumim van...
épp egy túrán voltam ahol betonon tekertünk azért slick

van egy conti explorer pro granitúra cc-re

váltogatom õket, függõen attól hogy hova megyek.

amúgy terepre miért lenne kevés?

#16803
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Mizie, talán arra gondol, amire most én, mégpedig, hogy mire használod? ha slick, gondolnám, hogy városi/edzõgép, az utóbbit nem hiszem, de ha az elõbbi, akkor miért tárcsafék és teló? Arra célzok, hogy városba sok, terepre kevés.
De hogy mi mit mondunk, az teljesen mindegy. A lényeg, hogy te élvezd a bringázást, tekerj sokat!

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#16804
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás

mizie ez készen van ez az gép :D


mostmiért?

#16805
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás

mizie ez készen van ez az gép :D


csak nekem tûnik furcsának a fejcsõszög?
Autist Team:)



#16806
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
mizie ez készen van ez az gép :D

#16807
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Szép gép mind2, grat hozzájuk!
Rocko, egyedül a nyeregcsõ nem tetszik még, majd cseréld feketére azt is:)
Mizie a tieden meg a nyereg nem tetszik:) ez milyen váz amúgy?

off: most beraknék enyémrõl is egy képet uj teloval de tudom hogy ugyis változik rajta mindig vmi, szal majd ha egyszer végleges lesz:)

#16808
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás
A gép az új telóval meg tárcsával
(kár hogy így szezonvégén lett "kész" mert alig tudtam kipróbálni)

Feltöltött kép

#16809
Rocko6

Rocko6

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Üdv mindenkinek!
Itt az én bicajom:
Feltöltött kép
Lassan kész lesz már csak egy normális hátsó fék meg kerék hiányzik hozzá. Úgy nézki idõ szerû lesz mert a héten odacsaptam a felni és lett benne egy kisebb fajta egyenes... :D


#16810
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
mondjuk egy össztelós abban jó, hogy kitolja az ember határait jobban egy bizonyos szint felett
merevvel állítólag jobabn megtanul az ember szépen ívberakni (ez nem megy még nekem)
viszont aki sokáig nyomja merevvel annak nehéz lesz majd fullyra váltani.. mikor sikerült normális telót vennem azzal is 2 hónapig szenvedtem mire megszoktam
úgyhogy ezért jó talán ha egybõl fullyval kezd az ember, bár ez nehéz kérdés. egyenlõre én még jódarabig maradok a merev váznál..

#16811
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég
jajaja... Monnyuk kb. két hónapja egy ilyen kissrácot élesztgettem negyedóráig, mert megfejelt egy fát, mint az állat...
Én is inkább örömbringázom, törjék össze magukat a fiatalok!

#16812
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
ez így van, hiába van nekem is ott a nagygép(aláírásomban látható), néha simán porig aláznak 16 éves kissrácok merevvázas gépekkel

de nem tud érdekelni, azért bringázok mert jól esik kiereszteni a gõzt néha, meg az egész életérzés megfogott:)
Autist Team:)



#16813
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég

jó kis gép ez is, grat;)

linkelnék már én is csak túl kezdetleges a kisbicó ahhoz hogy berakjam:-)

na de majd hamarosan, hisz kiutalták az ösztöndíjam:D


Könnyen lehet, hogy azzal a kisbicóddal Te porrá alázol a janihegyen, hisz nem igazán a kecskén múlik, bármennyire is igyekeznek elhitetni ezt a marketingesek.

Egyébként tényleg jó bicó, talán egy normális rugóstag nem ártana bele, de ez is csak önáltatás. Akkor mennék jobban, ha sokkal több idõm lenne a hegyre járni - ezt (az edzést) nem pótolja semmilyen Fox-csoda. De hát ez van.

#16814
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
jó kis gép ez is, grat;)

linkelnék már én is csak túl kezdetleges a kisbicó ahhoz hogy berakjam:-)

na de majd hamarosan, hisz kiutalták az ösztöndíjam:D
Autist Team:)



#16815
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég
Az én szintemen valóban jó mindkettõre...:) Két év múlva kinövöm, akkkor meg fillérekért megveszek egy mostani speckó vagy mongoose csúcsmodellt.

#16816
Ðave89

Ðave89

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Cseles:D

#16817
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég
Kisebb módosítások után itt a gép mászásra hangolva:

Feltöltött kép

itt meg lejtõzõsen:

Feltöltött kép

Õ meg a szerelõm...:

Feltöltött kép

#16818
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.703 hozzászólás

Én eldobnám a fényvisszaverõket a kerékrõl...


mondasz valamit... csak azért nem szedtem le még, mert tényleg bírja javítani a láthatóságot.. viszont a Contikon (e heti szerzemények szintén) úgyis van reflexcsík.

28" rulez :)

#16819
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
tudom, hogy a méret miatt van az elõnyöd.
sztem most nem fogom érezni, hogy mennyire rugalmas, mert van egy nagy tojás a hátsókerékben... :(

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16820
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

aham. tegnap este elmentem vele sörözni (is). semmi különbséget nem érzek a Cinder Cone-hoz képest, csak hogy fél kilóbal könnyebb... :)
majd holnap meg megyünk terepre.

lányoknak is tetszik. igaz õk csak annyit mondanak, hogy azért tetszik, mert olyan szép sárga :D

/Tigrincsen és rajtam kívül kinek van még ilyen váza? elvileg a 19"esbõl van 4 db. egy még van a pápai Marton Attilának meg egy középkorú ridernek, akit a dynamo maratonon is láttam/

majd terepen fogod érezni hogy fele annyira se rázza szét a segged..../enyém 18-as amúgy...azért könnyebb :)/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való