Már megbocsáss!
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#16761
Írta 2006. november 01. - 11:54
#16762
Írta 2006. november 01. - 11:48
A stucni undorító.
Nem kéne ekkora képeket betenni. Használd a kepfeltoltes.hu-t, és elég ide a bélyegkép. Akit meg érdekel, rákattint.
Nem kéne ekkora képeket betenni. Használd a kepfeltoltes.hu-t, és elég ide a bélyegkép. Akit meg érdekel, rákattint.
#16763
Írta 2006. november 01. - 11:48
#16764
Írta 2006. november 01. - 11:45
ezek a rohadék acélcsavarok mindenkinél így rozsdásodnak??
#16765
Írta 2006. november 01. - 11:36
#16766
Írta 2006. november 01. - 11:35
õõõõ....Itt van nálunk egy Mali bringásbolt Mohácson és ott vettem még!
Itt van róla még 3 kép!
Itt van róla még 3 kép!
#16767
Írta 2006. november 01. - 11:01
Stucni: DaBomb Minime
Ez honnan van?
Eddig elég egyedi voltam a DaBomb stucnimmal
Közelebbi kép van?
Vigyázat! Nagyfeszültség! ![]()
evvagyokén,
#16768
Írta 2006. november 01. - 10:19
Azért ezekkel az isoflow hajtókarokkal ne nagyon extrémkedj, lehet, h egy-két csúnya esés után U-vas lesz belõlük..
#16769
Írta 2006. november 01. - 08:23
ezért a bancsa is ott van
errõl nem esik le a lánc idegesítõen gyakran?
errõl nem esik le a lánc idegesítõen gyakran?
#16770
Írta 2006. november 01. - 01:16
lesz egy sz.
uj -> ujat [hosszu u, nekem nincs olyan a billentyuzetemen]
probaljunk mar meg egy kicsit ugyelni a helyesirasra.
bancsa a szememet. koszi
uj -> ujat [hosszu u, nekem nincs olyan a billentyuzetemen]
probaljunk mar meg egy kicsit ugyelni a helyesirasra.
bancsa a szememet. koszi
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16771
Írta 2006. október 31. - 22:39
#16772
Írta 2006. október 31. - 19:36
elsõ váltó, vagy vezetõ nélkül izgi lesz...
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16773
Írta 2006. október 31. - 17:40
Nekem tetszik, egész jó, vmi más telóval még jobb lesz:) Még elsõ fék nem tûnik túl bíztatónak de a többi cucc nagyjából rendben van sztem. Flow meg még annyira nem magas ha összenyomod 120-ra, 140en akkora mint a 130as dropoff, szal ha staticra még 2 centit rászámolok az még elmegy.
#16774
Írta 2006. október 31. - 16:38
Még van hova fejlõdni. 
Én lehet nem tenném bele Flow-t bár franc tudja összenyomva jó lehet.
Én lehet nem tenném bele Flow-t bár franc tudja összenyomva jó lehet.
#16775
Írta 2006. október 31. - 15:55
#16776
Írta 2006. október 31. - 15:46
#16777
Írta 2006. október 31. - 15:40
További 2 kép!
Shimano Saint fék,160-as XT Tárcsával!

Truvativ IsoFlow hajtómû!
Shimano Saint fék,160-as XT Tárcsával!

Truvativ IsoFlow hajtómû!
#16778
Írta 2006. október 31. - 15:37
Lassan az én bringám is kész!
Lehet a héten még belekerül egy Stance Flow teló is!



Váz: Kona Scrap 05'
Telo: Manitou Six Sport
Elso Felni: Single Track 26" 36L
Elso Agy: XCM Gyorszáras
Elso küllök: Sapim 2mm
Elso Belso: Continental AV40
Elso Külso: Maxxis High Roller 2.5
Hátso Felni: Double Track 36L
Hátso Agy: Bike+ Country Disc
Hátso Küllök: Sapim 2mm
Hátso Belso: Continental AV40
Hátso Külso: Duro WildLife Leopard 2.6
Fogaskoszorú: NoName 8-as
Hajtomu: Truvativ Isoflow Single DH ISIS
Monoblokk: Truvativ ISIS Drive PowerSpline Cartidge
Lánc: Sram
Láncvezeto: -
Hátso Válto: Sram 4.0
Váltokar: Shimano
Elso Fék: Tektro 160mm
Hátso Fék: Shimano Saint Hydraulics 160mm
Kormánycsapágy: WTB Race A'Head
Stucni: DaBomb Minime
Kormány: Zoom DH
Nyeregcso: Altrix
Ülés: Bike+ Dirt
Markolat: BBB
Pedál: Bike+ Norma Jump
Lehet a héten még belekerül egy Stance Flow teló is!



Váz: Kona Scrap 05'
Telo: Manitou Six Sport
Elso Felni: Single Track 26" 36L
Elso Agy: XCM Gyorszáras
Elso küllök: Sapim 2mm
Elso Belso: Continental AV40
Elso Külso: Maxxis High Roller 2.5
Hátso Felni: Double Track 36L
Hátso Agy: Bike+ Country Disc
Hátso Küllök: Sapim 2mm
Hátso Belso: Continental AV40
Hátso Külso: Duro WildLife Leopard 2.6
Fogaskoszorú: NoName 8-as
Hajtomu: Truvativ Isoflow Single DH ISIS
Monoblokk: Truvativ ISIS Drive PowerSpline Cartidge
Lánc: Sram
Láncvezeto: -
Hátso Válto: Sram 4.0
Váltokar: Shimano
Elso Fék: Tektro 160mm
Hátso Fék: Shimano Saint Hydraulics 160mm
Kormánycsapágy: WTB Race A'Head
Stucni: DaBomb Minime
Kormány: Zoom DH
Nyeregcso: Altrix
Ülés: Bike+ Dirt
Markolat: BBB
Pedál: Bike+ Norma Jump
#16779
Írta 2006. október 31. - 10:13
OFF... de a lényeg, hogy az be legyen tekerve rendesen, nem az, hogy mivel, ugye?
![]()
...
A lényeg hogy kézzel, ameddig tudod. Könnyen eltörheted a csavart ha pl imbuszkulccsal próbálozol (park tools szerszámmal)
ON
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.
#16780
Írta 2006. október 30. - 11:53

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







