Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#16761
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Köszi az értelmes véleményedet! :)
Már megbocsáss!

#16762
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
A stucni undorító.

Nem kéne ekkora képeket betenni. Használd a kepfeltoltes.hu-t, és elég ide a bélyegkép. Akit meg érdekel, rákattint.

#16763
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
:) nálam nem.

a fejcsapágyat mi húzza össze?:) mintha hiányozna 1 gyürü.

#16764
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.703 hozzászólás
ezek a rohadék acélcsavarok mindenkinél így rozsdásodnak?? :(

#16765
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
link

link2


Feltöltött kép

#16766
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
õõõõ....Itt van nálunk egy Mali bringásbolt Mohácson és ott vettem még!
Itt van róla még 3 kép!

#16767
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás

Stucni: DaBomb Minime


Ez honnan van? ;)
Eddig elég egyedi voltam a DaBomb stucnimmal :)
Közelebbi kép van?

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#16768
Soto

Soto

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
Azért ezekkel az isoflow hajtókarokkal ne nagyon extrémkedj, lehet, h egy-két csúnya esés után U-vas lesz belõlük..:)

#16769
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
ezért a bancsa is ott van
errõl nem esik le a lánc idegesítõen gyakran?

#16770
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
lesz egy sz.

uj -> ujat [hosszu u, nekem nincs olyan a billentyuzetemen]

probaljunk mar meg egy kicsit ugyelni a helyesirasra.

bancsa a szememet. koszi
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#16771
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Hát ja elõl tektro van,de nemsokára az is Saint-lessz! :D

#16772
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
elsõ váltó, vagy vezetõ nélkül izgi lesz...
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16773
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Nekem tetszik, egész jó, vmi más telóval még jobb lesz:) Még elsõ fék nem tûnik túl bíztatónak de a többi cucc nagyjából rendben van sztem. Flow meg még annyira nem magas ha összenyomod 120-ra, 140en akkora mint a 130as dropoff, szal ha staticra még 2 centit rászámolok az még elmegy.

#16774
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
Még van hova fejlõdni. :D

Én lehet nem tenném bele Flow-t bár franc tudja összenyomva jó lehet.

#16775
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Ja az tudom!
Azt se tom milyet vegyek ujjat! :(

#16776
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
Váltókar etalon.

#16777
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
További 2 kép!


Shimano Saint fék,160-as XT Tárcsával!

Feltöltött kép



Truvativ IsoFlow hajtómû!

Feltöltött kép

#16778
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Lassan az én bringám is kész!
Lehet a héten még belekerül egy Stance Flow teló is!


Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép



Váz: Kona Scrap 05'

Telo: Manitou Six Sport

Elso Felni: Single Track 26" 36L

Elso Agy: XCM Gyorszáras

Elso küllök: Sapim 2mm

Elso Belso: Continental AV40

Elso Külso: Maxxis High Roller 2.5

Hátso Felni: Double Track 36L

Hátso Agy: Bike+ Country Disc

Hátso Küllök: Sapim 2mm

Hátso Belso: Continental AV40

Hátso Külso: Duro WildLife Leopard 2.6

Fogaskoszorú: NoName 8-as

Hajtomu: Truvativ Isoflow Single DH ISIS

Monoblokk: Truvativ ISIS Drive PowerSpline Cartidge

Lánc: Sram

Láncvezeto: -

Hátso Válto: Sram 4.0

Váltokar: Shimano

Elso Fék: Tektro 160mm

Hátso Fék: Shimano Saint Hydraulics 160mm

Kormánycsapágy: WTB Race A'Head

Stucni: DaBomb Minime

Kormány: Zoom DH

Nyeregcso: Altrix

Ülés: Bike+ Dirt

Markolat: BBB

Pedál: Bike+ Norma Jump

#16779
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás

... de a lényeg, hogy az be legyen tekerve rendesen, nem az, hogy mivel, ugye?:)
...

OFF
A lényeg hogy kézzel, ameddig tudod. Könnyen eltörheted a csavart ha pl imbuszkulccsal próbálozol (park tools szerszámmal)
ON
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#16780
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
van ám ennek is topikja ;)