A sárvédõ SKS Shockboard. Értelemszerûen csak rossz idõben használom, meg vagyok elégedve vele. Arra figyelni kell, hogy a marzóval csak krlátozottan kompatibilis, mert nehéz felrakni a lapított elõrenyúló váll miatt.
Lx integrált 175ös 22-32-44-el. Imádom. Baromi merev és nagyszerûen mászkál rajta a lánc.
A gépet mindne elképzelhetõ dologra használom. Városban kényelmesen ezzel közlekedek. Ezzel mászok fel a hegyre és ezzel is gurulok le rajta.
A három tányér egyértelmû. Ha mindig középtányéron kellene pörgetnem, ha mondjuk va egy ki hátszél városban, meghalnék.
Egyébként egy jól beállított elsõváltó felér egy láncterelõvel.

Errõl sosem esik le a lánc és remekül vált, szóval a legjobb.
Sárvédõhöz. Nem zavar, meg nem is mindig van fenn. Az nem érdekel a bicó koszos lesz-e, de az én képem ne legyen az.
Ja a piros váltógörgõ. Amíg Avid fék volt hátul, harmonizált a piros tekerentyûvel. Most már csak a védõvel harmonizál.
Dave
Az a fekete bizbasz a "csavar" ami tegelyirányban összehúzza a cuccot. Kulcsot nem adtak hozzá, de volt a szervizben.
Köszönöm a véleményeket!