Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16741
Írta 2006. november 03. - 12:58
#16742
Írta 2006. november 03. - 12:50
ez is mutaja milyen csodálatos, örökéletû termék, ha tehetném mindenkinek ilyet vennékkivéve a villára
már akkor elkezdõdött a zoom mánia :--D
#16743
Írta 2006. november 03. - 12:45
már akkor elkezdõdött a zoom mánia :--D
#16744
Írta 2006. november 03. - 12:33
http://tsdfm.extra.hu/umf_.html
#16745
Írta 2006. november 03. - 10:31
Hát egen, erõsen megdobbant a szívem, mikor megláttam
. Informátor már küldött képet
. Ha kihozod jövõre Gázlóra, akkor bizti lenyúlom
Én most egy merev kistestvért szerzek be a fully nagytesó mellé.
Hát a Te fully nagytesód sem gyenge, nagyon tetszik. Én nagyon Speckó párti vagyok. Volt egy régi össztelós Specialized FSR Extreme vázam, azt cseréltem most le erre a gyönyörûségre. Nem tudom az informátorom mutatta-e Neked azt a vázat, mert szeretném eladni, bár nagyon a szívemhez nõtt, de csak azért, hogy nézegessem nem tartom meg. Ez a váz 75 mm-t mozog hátul és egy Rock Shox Deluxe állítható csillapítású rugóstag van benne.
Egyébként nem tudod lenyúlni, mert nem engedem.......:-)))))
Siki
#16746
Írta 2006. november 03. - 00:28
Szia clio!
Milyen madarak járnak arra feléd? Nem keversz senkivel, jók az informátoraid. Nekem meg azt csiripelték, hogy Te is pályáztál rá? Képet e-mail-ben tudok küldeni, mert nincs feltöltve sehova. Üdv: Siki
Hát egen, erõsen megdobbant a szívem, mikor megláttam
Én most egy merev kistestvért szerzek be a fully nagytesó mellé.
Vigyázat! Nagyfeszültség! ![]()
evvagyokén,
#16747
Írta 2006. november 02. - 23:30
Milyen madarak járnak arra feléd? Nem keversz senkivel, jók az informátoraid. Nekem meg azt csiripelték, hogy Te is pályáztál rá? Képet e-mail-ben tudok küldeni, mert nincs feltöltve sehova. Üdv: Siki
#16748
Írta 2006. november 02. - 18:00
Persze lehet, hogy keverlek valakivel.
Vigyázat! Nagyfeszültség! ![]()
evvagyokén,
#16749
Írta 2006. november 02. - 13:22
#16750
Írta 2006. november 02. - 13:16
csak ehhez inkább illik egy alu villyanyak, az némileg esztétikusabban mutat, mint a rozsdás acél
#16751
Írta 2006. november 01. - 14:38
#16752
Írta 2006. november 01. - 14:36
Hát ebben igazad van, de ezt nem így szokták csinálni, szerintem.
a fórumtagoktól lestem el, hogy a stucni fölé is rakok másfél centinyi távtartót, biztos ami biztos
de igaz, vagy otthagyom a távtartókat, zárókupakkal, vagy levágom a villanyakat stucni pereme alá, és zárókupak, vagy az se.
ez a "köztes" megoldás nekem is fura volt.
#16753
Írta 2006. november 01. - 14:30
De kül. ugyse kotyogott semmit! :bananadan
#16754
Írta 2006. november 01. - 14:29
#16755
Írta 2006. november 01. - 14:27
Nem tudom kié ez a bringa, de.... Hogy van ennek meghúzva a kormánycsapágya. Hosszabb a villa, mint az a-head kupakja. Andris, mit szólsz ehhez. Nem leszólni akarom, de szerintem ez kotyog, tegyál alá egy gyûrût és akkor jó lesz. Csak jótanács. Siki
matematikailag lehet jó így is, ha a fölsõ gyûrût meghúzás és stucni rászorítás után távolította el.. nemtom így volt-e.
#16756
Írta 2006. november 01. - 14:23
#16757
Írta 2006. november 01. - 14:19
nyuszika! mit tanácsoltam neked az este? nem kell minden hozzászólásra egybõl reagálni.
és ha te olyan modorú vagy, amilyen, akkor ne várd el, hogy más kedves legyen veled!
be lehet azt a képet linkelni így is:


Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16758
Írta 2006. november 01. - 13:35
Mindenkinek más az izlése!
#16759
Írta 2006. november 01. - 13:07
#16760
Írta 2006. november 01. - 12:12
ne flloodolj inkább használj imageshack.us -t (ne képfeltöltést mert az innen brüsszelbõl nagyon lassu

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






