Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#16701
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás

mikor nem tudok dönteni úgyis legalább 2 nálam van.:)


csak azt a cécósat el ne add a megkérdezésem nélkül ;)

Most mé módosítottad? Csak azért, mert értelmetlen volt a mondat igazán nem kellett volna :D

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#16702
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
várd meg a jövõ évet:D
majd kell csinálni sztárfotót:)

#16703
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás

Csak én nem vágom melyik bicajról van szó?


a gép szó a link rmx hozzászólásában ;) jól eldugta az tény.

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#16704
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás

alkalmazol bringaszerelõt is?;)
cééép:)

Speci gyûjtemény:D

off
Van üresedés (kacsint)
on

Speci gyûjtemény akkor lenne, ha öszedobnánk amink van és bevennénk Kgádámot is (mosoly).

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#16705
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Mennyi volt a Rockhopper vaz? Pusztan kivancsisagbol. Johet privibe is.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#16706
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
alkalmazol bringaszerelõt is?;)
cééép:)

Speci gyûjtemény:D

#16707
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás
képminõség nem a legjobb, van egy-két hiba a rendszereben (szürke rongy, nyereg szög) ;), de ime a szerelmeim születési eposza: dhcska szörnyecske és egy kezdõdõ kõszáli kecske
(nem vagyok nagy spíler képfeltöltés, linkelés dologban, szal elnézést, ha esetleg nem a legoptimálisabb megoldást választottam )

A gyárban

bimbo

reborn

naked

first step

love

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#16708
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Azért a Polaris nem egy dirt váz ;) de lehet, hogy tévedek.

amennyire a dawg enduro, annyira a polaris is dirt....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#16709
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
valszeg rmx rider kerójáról ami egy Polaris lészen
anno neki-e volt talán az a nagy képe, a kinézett alkatrészek fotóival

#16710
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
Csak én nem vágom melyik bicajról van szó?

#16711
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás

fasza street-dirt gép



Azért a Polaris nem egy dirt váz ;) de lehet, hogy tévedek.

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#16712
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
http://www.forum.bik...?t=2201&page=79

nahát amit akkor elterveztem nem igazán jött be.
se ride xc se dawg, se nagy fék... :D de nem is baj mert nem enduro bringa lett hanem egy fasza street-dirt gép

#16713
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás

ha nem ugy irod a hozzaszolast. hogy Feltöltött kép hanem ugy, hogy Feltöltött kép akkor alapbol bemasolja azt amire reagalsz. de hogy ezt ki hogy hasznalja, az mindenkinek maganugye.

okés, értem, h mi h mûködik.
csak kérdeztem, h arra nincs lehetõség, h automatikusan kitöltse a fejlécet az üzi számáva amira választ nyomsz, függetlenül attól, h idézel v sem?
de hagyjuk nem akarom jobban offolni a topikot ;-)

ab

#16714
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ha nem ugy irod a hozzaszolast. hogy Feltöltött kép hanem ugy, hogy Feltöltött kép akkor alapbol bemasolja azt amire reagalsz. de hogy ezt ki hogy hasznalja, az mindenkinek maganugye.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#16715
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás

De. A "gyors válasz" gomb megszüntetésével:D

de, ha az üzenet alján nyomsz gyorsválaszt, akkor megvan, h melyikre nyomtad azt a választ annak meg van egy sorszáma, csak a fejlécbe kéne olyan h válasz #számszámszámszám -ra
sztem ;-)

ab

#16716
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
off:

Szerintem is jó lenne a Madman-be egy USD Fox. :D

Ütné azt a (nem jut eszembe a neve) sörösdoboz mali+Mozo kombót.

#16717
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás

off

azt nem lehet megoldani, h a válasz fejlécébe beírja automatikusan h melyik bejegyzésre nyomott választ?
mert néha nem tudom ki mire válaszolt, de ezek szerint nem csak én ;-)

ab

on

De. A "gyors válasz" gomb megszüntetésével:D

#16718
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás

az elsõ postról a topicban
mindössze 11 hónaposra válaszolt.


off

azt nem lehet megoldani, h a válasz fejlécébe beírja automatikusan h melyik bejegyzésre nyomott választ?
mert néha nem tudom ki mire válaszolt, de ezek szerint nem csak én ;-)

ab

on

#16719
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
de az összes RS is szar, szal boxxert se tenne bele.
tuti vmi profi DH versenyzõ.

#16720
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
tehetseges.

mellesleg biztos valami nagy prau a srac, ha tudja mi a kulonbseg gyakorlatban a Foes F1 es a Fox40 kozt.

mert en nem.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F