Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#15901
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
szegény fejcsõ:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#15902
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
no van képem nekem is a kisbringáról ami idõ közben egyetlen bringa lett a libakergetõt meg egy túrázós fullyt kivéve
http://www.flickr.co...s/32411265@N00/

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#15903
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Miért ne?

Ha megérkezik az egy-két hiányzó apróság, akkor rakok képeket az AM/Trail setup-al és a DH setup-al is.:)


#15904
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Fox mellé Fox dukál, ezért majd kap egy szexi 36-ot.:D


Ez szép és jó, de, hogy ezeket miért egy konába teszed?:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#15905
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

Fox mellé Fox dukál, ezért majd kap egy szexi 36-ot.



Mi meg képeket...:)
Ugye????:D

#15906
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Milyen feng sui FOX ?

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#15907
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Fox mellé Fox dukál, ezért majd kap egy szexi 36-ot.:D


#15908
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Ja, nagyon helyes!:D Így már ok, vegyél bele valami marzót elõre, mert hiába a feng sui, de a fox meg nem márcoki.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#15909
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Félreértetted. Betekert propedal-al is fényévekkel jobban mozog, mint a Pike.


#15910
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Tekerd ki a propedalt talán..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#15911
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Akkor fõleg nem tudom értékelni.


#15912
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Elnézést. Nem "humorosnak" szántam.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#15913
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
:lol1:
Most nem igazán tudom értékelni a humoros hozzászólásokat.


#15914
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Mindig csak a duma.
Mikor látunk már végre egy rendes fényképet?

"Pike és a DHX5.0 (betekert Propedal-al!!!) nem egy kategória; jobb teló kell a gépbe!"

És erre aszfalton jöttél rá???

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#15915
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Mijaza BFL fékkar ?

Tegyél fel róla képet, régen láttuk már ! ;)


hayesnak tuning karja..

http://www.pinkbike....rticle2401.html

Feltöltött kép
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#15916
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Mijaza BFL fékkar ?

Tegyél fel róla képet, régen láttuk már ! ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#15917
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Testride a la Turner (egyelõre csak aszfalton)

1., kezes, jól tekerhetõ, könnyen kezelhetõ, észrevehetõen nem érezni a súlytöbbletet a Magellánhoz képest, ennek ellenére kellõen merev és nagyon egyben van
2., trail jellegû megmozdulásokhoz könnyebb nyereg és nyeregcsõ kell
3., a középkanalas váltó jól passzol a gépezethez, a Hayes "BFL" fékkarja sokkal jobb, mint az original gyári
4., nem hiszem, hogy valaha SPD pedál kerül rá (az Azonic Accelerator/X-pedal hibátlan)
5., a Pike és a DHX5.0 (betekert Propedal-al!!!) nem egy kategória; jobb teló kell a gépbe!

Terepre majd egy-két hét múlva viszem ki, mert állítani kell a váltón. Ez az az alkatrész, ami utál engem, és soha nem sikerül összhangba kerülnük a szervizelések során.:D


#15918
Racer D.

Racer D.

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
hát ja a fékváltókar is cserés, de most így tudtam összerakni.
súly: 17 kg

#15919
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
így ránézésre inkább a fékváltókarok milyenek? :)

#15920
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
szép!

a fékkarok milyenek?



Feltöltött kép