Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#15861
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

off
elvileg jár a pedálhoz....

on


off

a dobozos verziójú spd pedálokhoz szvsz nem jár, vagy legalábbis én még nem találkoztam az ellenkezõjével.

on

szép ez a gép, Olee! lehetek a következõ fõnököd?:D:D (fõzök, mosok, vasalok;))

#15862
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

szép ez a piros giant, igazi csajos gép
apropó, ez az spd-be illleszthetõ taposófelület minden boltban beszerezhetõ? vagy ritkaság?

off
elvileg jár a pedálhoz....

on
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#15863
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

apropó, ez az spd-be illleszthetõ taposófelület minden boltban beszerezhetõ? vagy ritkaság?


a legtöbb láncos boltban van/lehet rendelni, de pl. haver az ebikeról rendelt 520-as zacskós SPD-pedált, és ahhoz alapból adtak...(ez persze lehet, hogy a cég ajándéka, fenetudja..)

#15864
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Még mindig a piros a legszebb szín :) amúgy gyönyörû lett. Ha a b.nõd olyan szép mint a bicód Olee, akkor elég szerencsés vagy.

Ja megmértem a bicót: tengelytáv 1120mm!!
bb magasság 370mm
saggal 320-330mm
súly 19kg

#15865
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
szép ez a piros giant, igazi csajos gép
apropó, ez az spd-be illleszthetõ taposófelület minden boltban beszerezhetõ? vagy ritkaság?

#15866
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

egy rendes telóval tökéletes lenne :)

és széép.....

sztem Olee barátnõje/felesége /nem tom pontosan/ nincs 80 kg fölött :D
neki tökéletes lehet:)

#15867
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Nem hosszú az a lánc?

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#15868
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
egy rendes telóval tökéletes lenne :)

és széép.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#15869
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Készen van asszony, vagy ahogy Tam nevezi, fõnök gépe.:)

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

#15870
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
A Socom taggal annyi. :)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#15871
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Egy kilóval nem könnyebb. A Demo tag nélkül 4380g, míg a Socom 3,8-4 kiló között van, tehát max fél kilót nyerek.

Azért a Demo sem olyan nehéz, sõt: 18,3 felé van per pillanat, de könnyebb gumikkal (pl. Big Betty) már 18 alatt lennék, pedig még csak titánrugóm sincs. Ügyelek a súlyra, de az erõsség fontosabb. És mindezt egy 1200 millis tengelytávnál, aminél a Socom 5 centivel rövidebb (és mégis két centivel hosszabb a láncvillája).

#15872
sOnar

sOnar

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás

Hát nagyon úgy remélem. Lassan beindul a forgalmazása itthon, és talán jó árat is tudok keríteni magamnak. Csak az új vátuk per pillanat még nem rendelhetõ. Súlyban közel fél kilót verne a Demora.


Súlyban a tiéd mennyit képvisel?

#15873
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Hát még tartósságra.

De az a fél kiló több mint 1, nem ?

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#15874
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Hát nagyon úgy remélem. Lassan beindul a forgalmazása itthon, és talán jó árat is tudok keríteni magamnak. Csak az új vátuk per pillanat még nem rendelhetõ. Súlyban közel fél kilót verne a Demora.

#15875
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Ádi, csak nem a piros i-betûs álom?
"The faster you are, the slower your life goes by" - Lucas Brunel

#15876
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Azon viszont nagyon meglepõdtem, hogy amikor beleraktam a 83 mm-es monoblokkot a vázba, akkor közel 2 centivel túllógott. Visszaraktam a , még geminiben használt, régi 63 vagy 73asat, az tökéletes.

Na de amúgy menjünk, mert kezd jó idõ lenni.

#15877
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
szóhoz sem jutok, csak :koniobijc

erre megérte lecserélni a gagyi c'dalet :)

#15878
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Karcsi: Örülök, hogy végre összeállt. Szép lett, bár olyan kis rövidnek tûnik. Majd cserélhetünk egy körre, hogy tudd mi helyett vetted. De az ajánlat csak idénre szól. Nagy terveim vannak az õszre.

#15879
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
node Károly!

KERR-KERR:D
ha érted mire gondolok:-)

amúgy grat, szép, gyere bicózni:)
Autist Team:)



#15880
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
ez de fasza baz_meg!!! Zsír lett! egy ilyennel én is mászkálnék már szívesen. a macskakövet talán kimozogná a sétálóutcán :D
szép! ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu