de jócskán néz ki így egyben. na majd be kell járatni csillagrombolót :-)
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#15881
Írta 2007. március 05. - 23:00
v10-et olyan volt összerkni mint egy 1000db-os lego technic-et ! 
de jócskán néz ki így egyben. na majd be kell járatni csillagrombolót :-)
de jócskán néz ki így egyben. na majd be kell járatni csillagrombolót :-)
#15882
Írta 2007. március 05. - 22:39
szerintem is szép :spoko:
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#15883
Írta 2007. március 05. - 22:08
Nekem is tetszik és még azt is tudom, hogy hol készültek a képek.
A sebesség mindent megold.
#15884
Írta 2007. március 05. - 22:06
Az én szemem káprázik vagy egy ici pici helyen télleg meg van horpadva a váz?
#15885
Írta 2007. március 05. - 22:02
ez szép...grat..
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#15886
Írta 2007. március 05. - 21:57
-2005ös 888RC 200mm
-SC V-10 S-es, Dhx 5.0 taggal 400as fox rugó
-ritchey k.csapágy, integrált stucni,fsa karbon kormány, bbb markolat
-Saint fékek, elöl 203as hayes,hátul 160-as xt tárcsákkal, xt karral
-wtb elsõ kerék, hátul novatech agyba fûzütt mavic 823, maxxis minion dh gumikkal
-truva kar,monoblokk, láncterelõ, pc39 lánc, deore sor
-easton ea50 ny.csõ, haro mirra pro nyereg, a bilincs meg fekete.
-SC V-10 S-es, Dhx 5.0 taggal 400as fox rugó
-ritchey k.csapágy, integrált stucni,fsa karbon kormány, bbb markolat
-Saint fékek, elöl 203as hayes,hátul 160-as xt tárcsákkal, xt karral
-wtb elsõ kerék, hátul novatech agyba fûzütt mavic 823, maxxis minion dh gumikkal
-truva kar,monoblokk, láncterelõ, pc39 lánc, deore sor
-easton ea50 ny.csõ, haro mirra pro nyereg, a bilincs meg fekete.
#15887
Írta 2007. március 05. - 21:41
#15888
Írta 2007. március 05. - 21:39
Köszi mindenkinek.
A nyereg azért ilyen, mert eddig ez volt az egyetlen nyereg amin jól éreztem magam. Szívem és eszem szerint egy könnyebb kis karcsú nyerget raknék rá.
Ja és a szívem megszakadt, amikor ketté vágtam szegény ny.csövet.
A nyereg azért ilyen, mert eddig ez volt az egyetlen nyereg amin jól éreztem magam. Szívem és eszem szerint egy könnyebb kis karcsú nyerget raknék rá.
Ja és a szívem megszakadt, amikor ketté vágtam szegény ny.csövet.
#15889
Írta 2007. március 05. - 21:37
#15890
Írta 2007. március 05. - 21:33
wow! zsiiiiiiir 
gratula! :spoko:
gratula! :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#15891
Írta 2007. március 05. - 21:27
Még egy elsõ felnit cserélj a harmonia kedvéért.. 
amúgy szépke
amúgy szépke
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#15892
Írta 2007. március 05. - 21:25
#15893
Írta 2007. március 05. - 21:18
Azt a k****!!! Gratula. Csak az a nyereg.:chin: Elvárás egy rombolón, hogy rusnya, böszme nyereg legyen rajta?
Jövõre mehet a megmérettetés.
Gratula, és használd legalább ezer évig.
Jövõre mehet a megmérettetés.
Gratula, és használd legalább ezer évig.
#15894
Írta 2007. március 05. - 21:17
végre összeraktad!
szép, de akkorsem értem azt a BÚBot a felsõcsövön:)
majd hozd fel vmikor pestre!
szép, de akkorsem értem azt a BÚBot a felsõcsövön:)
majd hozd fel vmikor pestre!
#15895
Írta 2007. március 05. - 21:16
whoaaa ez vitte volna a prímet a versenyen 
így elsõre a fórum legkorrektebb rombolója, grat hozzá!!
így elsõre a fórum legkorrektebb rombolója, grat hozzá!!
#15896
Írta 2007. március 05. - 21:10
#15897
Írta 2007. február 28. - 19:35
jah az priviben érdeklne hogy mit lehet kérni érte,szal mi az amiért el is vinnék!
Elég ha aztmondod: "Vidd el légyszíves" ..
és megyek is érte...
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#15898
Írta 2007. február 28. - 15:35
jah hát nem is hosszútávra terveztem ezzel!!
csak volt egy ilyen váz itt,azt beleraktam ami volt még mellette
jah az priviben érdeklne hogy mit lehet kérni érte,szal mi az amiért el is vinnék!
csak volt egy ilyen váz itt,azt beleraktam ami volt még mellette
jah az priviben érdeklne hogy mit lehet kérni érte,szal mi az amiért el is vinnék!
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#15899
Írta 2007. február 28. - 13:24
#15900
Írta 2007. február 28. - 13:22
Vazze mi ez, építsünk háromszöget???
Ez erõsen vészesnek tûnik a fejcsõre és az irányíthatóságra nézve...

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére








