Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15841
Írta 2007. március 12. - 22:54
#15842
Írta 2007. március 12. - 22:54
#15843
Írta 2007. március 12. - 22:52
#15844
Írta 2007. március 12. - 22:50
Nekem az idei jobban tetszik, magamnak viszont a "Covert-et" választanám.Készülünk az idei szezonra
#15845
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
Írta 2007. március 12. - 22:44
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
Nem egy tucat-bringa...mennyibe volt a váz behozatallal együtt? Ha nem vagyok indiszkrét...
#15846
Írta 2007. március 12. - 22:32
meg megvan a dirtbag?
Mario Tomacja is eleg utos. nem szep, de egyedi
RAUH-Welt
B E G R I F F
#15847
Írta 2007. március 12. - 19:50
#15848
Írta 2007. március 12. - 18:43
bár nekem a Fattyk nem tetszenek, de nem dobnám vissza ha hozzám vágnád..
#15849
Írta 2007. március 12. - 17:32
Na idén ez a végleges setup, mert már így is túllõttem a kereten. Jövõre majd új kerekek…..
A végén Dual Control lett a sima fék + váltókarokból, és rákerültek a gépre a 2007-es xtr váltók is. Annyira tökéletesen mûködnek, hogy el sem hiszem


még képek: http://www.kep.tar.h...oram/50278885#2
#15850
Írta 2007. március 12. - 12:27
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#15851
Írta 2007. március 12. - 12:19
egy rendes telóval tökéletes lenne
és széép.....
Gyönyörû és a teló is okés...ez még jobban mozgott, mint az R7...
#15852
Írta 2007. március 12. - 11:26
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#15853
Írta 2007. március 12. - 00:47
Arról a keretrõl sajnos nem tudom lebeszélni. Sokszor nem meri becsatolni magát és akkor használja. Majd idõvel biztos leszokik róla.
#15854
Írta 2007. március 12. - 00:43
taposni annyira nem szerencsés:)
Olee: szép bringa!
#15855
Írta 2007. március 12. - 00:40
Hogy nekem mi lesz, azt még nem tudom. Egyenlõre maradt a Scott.
#15856
Írta 2007. március 11. - 23:43
csinos kis masina.
hamar készen lett!
(Végülis hogy döntöttél? "Tuning" lesz vagy új váz?)
520as perdált szereztem én is nemrég, ahhoz adtak ilyen mûanyag cuccot.
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15857
Írta 2007. március 11. - 22:07
megvolt a teszt ride.bõven érzékeny és nagyon finoman mozog,bár még a tag bejáratós..
Kép sajna majd holnap mert lemerült a gép ahogy bekapcsoltam..
Tomac 6shooter
Rs boxxer wc 03 Gumituning
holzfeller 24-36+shifgude
husi kormány+stucni
valami lockon markolat
hayes mag 8" elöl hátul saint 7"
rhino lite kerekek
speci enduro 2,2 elöl cc vékonybelsõ,hátul sváble fr belsõ
lx váltás fordított rugesz-érdekes,de tetszik
hope nycsõbilincs diabolus csõ wtb poverv nyereg,wellgó pedál
~18kiló ami soknak tûnik nagyon!!
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#15858
Írta 2007. március 11. - 21:30
#15859
Írta 2007. március 11. - 20:54
az en csajosom bringaja is piros. majd mutizok kepet rola.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#15860
Írta 2007. március 11. - 20:09
A zacskóshoz nekem is adtak, bringaboltban vettem. Már eleve egybe volt csomagolva a dolog.
nade On
Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!!

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







