Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15921
Írta 2007. február 23. - 18:00
én is vmi ilyesmit akarok majd építeni... egyedül a színe nem az igazi a váznak
súly?
#15922
Írta 2007. február 23. - 17:44
(az alkatrészek még nem a leg frissebbek, de majd csak lessz valahogy
#15923
Írta 2007. február 23. - 11:42
#15924
Írta 2007. február 23. - 11:34
#15925
Írta 2007. február 23. - 11:30
#15926
Írta 2007. február 23. - 11:25
#15927
Írta 2007. február 23. - 11:24
a nyereg az kicsit XC-s nem?
grammániás vagy?
vigyázz vele, mert törik a pálcája
igen
nem kicsit
nekem csak hajlik (eddig)
#15928
Írta 2007. február 23. - 11:18
#15929
Írta 2007. február 23. - 11:15
Sala is CC-zik!a nyereg az kicsit XC-s nem?
grammániás vagy?
http://bike2006.extr...ill/008/08a.jpg
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#15930
Írta 2007. február 23. - 11:13
grammániás vagy?
vigyázz vele, mert törik a pálcája
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15931
Írta 2007. február 23. - 09:02
váz: scott highoctane
villa: boxxer wc romic vállal
fékek: juicy 7
felnik: mavic d 3.1 tubeless
hajtókar : xt
váltórendszer: xt
kormány: tioga fr concept
kormányszár: romic
üléscsõ: scott
ülés: acor titán
láncvezetõ: roox
súlyt nem tudom, és majd csak akkor méretem meg, ha egészen kész lesz. mindenesetre nem túl nehéz;) a gemininél elvileg fél kilóval sem nehezebb.
#15932
Írta 2007. február 23. - 09:01
#15933
Írta 2007. február 22. - 21:58
nyomhatnal egy alkatreszlistat. miaza nyereg? meg azok tubeless mavicok?
RAUH-Welt
B E G R I F F
#15934
Írta 2007. február 22. - 19:37
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#15935
Írta 2007. február 22. - 18:59
#15936
Írta 2007. február 22. - 18:48
#15937
Írta 2007. február 22. - 18:02
A sebesség mindent megold.
#15938
Írta 2007. február 22. - 17:55
Mer' egy állat vagyok !
Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.
#15939
Írta 2007. február 22. - 14:35
#15940
Írta 2007. február 22. - 14:27
a kar milyen hosszú? nekem most pont 36-on van 175-ös karral és vadászok 165-öst, mert minden kõre odaverem, meg nem merek sprintelni mert leér néha - már 3 szor estem emiatt.
szerk: ja egyébként gyönyörû

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






