Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#15941
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
teccõ kis bringa. grat hozzá !!!

#15942
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
jeeee Rocsi ez áállaaatt!!! :D

Gyertek majd bringázni,hogy miért amjd privibe,vagy imélbe monodom,aztán megnézem,öccse lesz majd nekem,remélem mostmár minél elõbb!! :)

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#15943
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

a hétvégén lesz majd olyan kép is, csak neked Dig.


de hátulról legyen ám... :o

:D

amúgy szép kis alu halom... :spoko:
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#15944
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
mondom dhx-szel csak próbaköröket tettem, szóval nem akarok okoskodni.
szóval akkor számadatok :) : a gemini nyeregvázcsõve 41 centi volt, a scotté 47,5. a gemini középcsapágya 39 centi magasan volt, a scott 36. sokkal kezesebb és stabilabb a bringa, mint a gemini volt. a hétvégén lesz majd olyan kép is, csak neked Dig.

#15945
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Szóval a márcoki lemásolta a rókát?Attól még mindig a DHX a tökéletes tag, bár rocom, még nem volt...
Amúgy szép gép, de legyen már egy olyan kép amin ülsz rajta kiváncsi vagyok milyen magas!Számadatok nem kellenek, kép kell amin ember van akit ismerek is:)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#15946
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Nagyon szép gép lett Rocsi.:siema:

Gondolom jó is, mert hasonló felépítmény van nekem is, csak rövidebb utakkal és az is tökéletes.

#15947
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
Rocco-t nem tudom, még nem próbáltam:) A Roco fantasztikus. Tényleg leírhatatlan a 5th elementhez és a swingerhez képest.dhx-et nem próbáltam huzamosabb ideig. Már átkerült rá a 5th 650es rugója, amivel tökéletes lett.(titánrugót hajtok,de ebben a hosszban/erõsségben nem nagyon van) A 5th ugyanezzel a rugóval kemény volt nekem, és pattogott a bringa hátulja. a roco viszont vaaaaajpuha, de mégsem koppan fel ott, ahol a 5th összecsuklott (még betekert progresszivitással is). sõt olyan módon landol a bringa, hogy azt nem is tudom elmondani. és igen, pogózik. de nem sokkal jobban, mint a swinger minimál spv nyomásnál. kb. 10 perc volt megszokni.

roco-t mindenkinek!!!!

ja, és, hogy a vázról is szóljak; tökéletes:)

#15948
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Nagyon szép kerékpár Rocsi...
Rocco milyen?:)

#15949
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
deszar :D vegyél bele rendes villát :P

de a piros az +10 lóerõ

#15950
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Szép bringa, meg a képpel sem lenne baj, csak a PS-ben nyomj egy shadow/highlight-ot:)
De egy titánrugesz elférne benne:)

#15951
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
tudom, szar képek,de most így sikerült. nem értünk rá jobbat csinálni, mert egyfolytában bringázni akarok, amióta betettem a rocot.

Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#15952
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Remelem nem olyan erzekeny mint a Trance festese, ami szerintem vizifestekel van befestve.
Jot mutat meg olyan matt a festes rajta. Arban is o.k lessz mert a 06-os Reba meg a Cerit/Mavic is a Trancebol van :afro: A Geometriaja nekem is megfelel.

sztem ahol érik a bovdenek tegyél rá védõt.....ugytom elég régi és gyakori giantos panasz hogy gyenge a festés......
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#15953
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás

Szép ez a Giant váz. Lassan nekem is kész lesz a kisbicó, majd lövök fel róla képeket.


Remelem nem olyan erzekeny mint a Trance festese, ami szerintem vizifestekel van befestve.
Jot mutat meg olyan matt a festes rajta. Arban is o.k lessz mert a 06-os Reba meg a Cerit/Mavic is a Trancebol van :afro: A Geometriaja nekem is megfelel.

#15954
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
Szép ez a Giant váz. Lassan nekem is kész lesz a kisbicó, majd lövök fel róla képeket.

#15955
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás

Vettem egy Giant vazat. A Bike az aszonye lesz.

Villa Reba SL 06
Feket Magura Julie 06 180-160
Kerek DT Cerit Disc Mavic 317
Valto LX lesz (meg nincs meg)

A felesegem elsö Bikeje, de nekem is megteszi majd :)


nem gyenge:) asszony is nagy bringás? vagy csak jól mutat a tied mellett?:)
kérünk majd képeket!

#15956
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Vettem egy Giant vazat. A Bike az aszonye lesz.

Villa Reba SL 06
Feket Magura Julie 06 180-160
Kerek DT Cerit Disc Mavic 317
Valto LX lesz (meg nincs meg)

A felesegem elsö Bikeje, de nekem is megteszi majd :)

A kepek

http://www.bilder-ho...1h9u-i-jpg.html
http://www.bilder-ho...1h9u-h-jpg.html

Szerintetek?

#15957
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Ezen a képen olyan, mintha egy kicsit nagy volna bele a teló - hanyatt akar esni. Geója jó ezzel a villával?



#15958
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
AkKor két Gustav M kell elõre 210-es tárcsákkal, és akkor nem fogsz félni, hogy elfogy a fék...:D
amúgy hasznos az az agy...gondolom ára sem volt kétgombóc fagyi

#15959
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
kontra

majd elöl is lesz, ha lesz idõm :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#15960
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
konás: jól látom, hogy ezen a bicón nincs fék?:D