Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15981
Írta 2007. február 16. - 23:10
#15982
Írta 2007. február 16. - 21:21
alakul amugy, egész jó
lassan márcsak a váz nem tetszik(nem a kinézettel van bajom:P), de most ez mind1..
mod: most látom elsõfék ideiglenes:P csak mondjuk már elég régóta nem?
#15983
Írta 2007. február 16. - 19:00
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#15984
Írta 2007. február 16. - 18:53
Váz: Kona Scrap 05'
Telo: Manitou Stance Flow 120-150mm RTWD
Elso Felni: Single Track 26" 36L
Elso Agy: Bike+ Gyorszáras
Elso küllök: Sapim 2mm
Elso Belso: Continental AV40
Elso Külso: Maxxis High Roller 2.5
Hátso Felni: Double Track 36L
Hátso Agy: Bike+ Country Disc
Hátso Küllök: Sapim 2mm
Hátso Belso: Continental AV40
Hátso Külso: Duro WildLife Leopard 2.6
Fogaskoszorú: Shimano 8-as
Hajtomu: Truvativ Isoflow Single ISIS
Monoblokk: Truvativ ISIS Drive PowerSpline Cartidge
Lánc: Sram
Láncvezeto: -
Hátso Válto: Sram 4.0
Váltokar: Shimano
Elso Fék: Tektro 160mm(ideiglenes!!!)
Hátso Fék: Shimano Saint Hydraulics 160mm
Kormánycsapágy: WTB Race A'Head
Stucni: Truvativ Hussefelt 05'
Kormány: Truvativ Hussefelt 06'
Nyeregcso: Altrix
Ülés: Bike+ Dirt
Markolat: Bike+ bilincses
Pedál: Bike+ Norma Jump
http://mindenkilapja...ds/S8000002.JPG
http://mindenkilapja...ds/S8000003.JPG
#15985
Írta 2007. február 16. - 09:49
saját. a hétvégi egri mókán lett fényképezve sajna nem sütött a napocska.pezse: a demo is sajat? bejovos
de foleg a hatter miatt
az UMF-re pedig
nem is kellet várni rá sokat hogy lecseréljem. egy kona shred az új darab. nagyon nem nyûgüzött le az a setup sem. majd tolok képet.a váz maitt ilyen kicsit nyomi a lelkem... magas rövid meg minden:) majd a vázcsere jól fog neki állni;)
#15986
Írta 2007. február 16. - 09:33
#15987
Írta 2007. február 16. - 08:53
lassan nekem is új tárcsa kéne, BBB-k milyenek?
boccs az offért
#15988
Írta 2007. február 16. - 08:06
#15989
Írta 2007. február 16. - 00:05
Hívd föl a bringa butikot, mert szerintem nem olvasa a mailjeit.
off!
nekem mindig szinte azonnal válaszol, ha írok neki valami érdeklõdõ levelet nyitvatartási idõben...(emailcím, ami nekem müxik: bringabutik@chello.hu)
ha nem megy, akkor majd megkérdezem én...
on!
#15991
Írta 2007. február 15. - 23:51
A sebesség mindent megold.
#15992
Írta 2007. február 15. - 23:39
bringa butik még a válaszra sem méltatta magát, ebike meg megígérte, hogy keres, s majd írnak, de kb 1 hónapja volt ez.
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15993
Írta 2007. február 15. - 23:19
értsd: kormány alatt világít.
feltéve hogy a bovdenek nincsenek útban
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#15994
Írta 2007. február 15. - 23:12
![]()
#15995
Írta 2007. február 15. - 23:04
a lámpa meg méris lenne gáz? ha valaki eztmondja, na az a gáz..
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#15996
Írta 2007. február 15. - 22:59
ittvannak a kért képek:
http://users.atw.hu/...kumf/mybike.jpg
http://users.atw.hu/...kumf/mybike.jpg
( a lámpaért bocsi tom h ciki.. dehát zsaruk:D)
am nemtom ahoz képest h nem DH bringa jólbirja : ) deh csak enyhén nyomom.. üdv:)
![]()
#15997
Írta 2007. február 15. - 22:37
Itt az én bicóm ha érdekel vkit..
Váz: UMF hardy4
Villa: Sr Suntour XCP dj 75
Felni: rigida Xplorer R
Agy: elõl shimano hátúl b+ (tárcsás mind a 2)
Külsõ gumi: elõl :Maxxis Minion DH-Front 26x2,5 erõsített, hátúl pedig continental diesel.
Hajtókar.. vmi alap szar. még:)
Váltó Elõl shimano alivio, hátúl shimano acer
Fék: elõl Shimano br M525 203 as alligator tárcsával
hátúl: Avid bb7 160mm
kormány az egy rúd mint a többi
kb igy ennyi..
Huh, ha jol tudom nem kifejezetten DH-zol a bringádal ugye?
Csak azért mert az erösitett 2,5" maxxis kerék p*csa nehéz...tapasztalatbol mondom, conti gravity-m volt (szar de nem tul nehéz, aszem 800g körül) és most nekem is erösitett gumiaim vannak és nagyon érzem azt a +1 kilot a bringán (viszont feütni szvsz lehetetlen)
Street/Dirt-re sokkal inkább könnyü, kis gördülésellenálásu gumi kéne szerintem (maxxis holy roller, Kenda K-rad, Schwalbe Table Top stb)
Ha mégis DH-zol nem szoltam..
#15998
Írta 2007. február 15. - 22:22
#15999
Írta 2007. február 15. - 22:14
#16000
Írta 2007. február 15. - 22:08
Váz: UMF hardy4
Villa: Sr Suntour XCP dj 75
Felni: rigida Xplorer R
Agy: elõl shimano hátúl b+ (tárcsás mind a 2)
Külsõ gumi: elõl :Maxxis Minion DH-Front 26x2,5 erõsített, hátúl pedig continental diesel.
Hajtókar.. vmi alap szar. még:)
Váltó Elõl shimano alivio, hátúl shimano acer
Fék: elõl Shimano br M525 203 as alligator tárcsával
hátúl: Avid bb7 160mm
kormány az egy rúd mint a többi
kb igy ennyi..
![]()

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






