Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16021
Írta 2007. február 08. - 12:07
#16022
Írta 2007. február 08. - 11:45
A fully váz egész ponotsan Kona Sex Too névre hallgat (eredetileg ilyen volt: http://www.kona.dk/b....php?bikeId=351 ) és való igaz, nemrég vettem egy barátomtól (november végén).
kalaius, netán régen a te tulajdonodban volt a váz?
#16023
Írta 2007. február 08. - 03:14
#16024
Írta 2007. február 08. - 02:29
#16025
Írta 2007. február 07. - 23:13
ezek a régi váznevek ütnek..
és izé.. minden kona tulajnak tudnia illik a történelmet? ajajj.. :-)
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16026
Írta 2007. február 07. - 23:07
Kona U'hu (http://konaworld.com...8bikes/uhu.html)a fully az milyen váz?
Tanuld a Kona történelmet
A sárga kütyüt szívószálnak hívják, és így lesz zárt a bowdenezés.
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#16027
Írta 2007. február 07. - 22:48
#16028
Írta 2007. február 07. - 22:44
edit: gondoltam, hogy gondoltad, de azér benyálazhatod..
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16029
Írta 2007. február 07. - 22:43
illetve az adrenalinnál a bovdennél az a sárga kütyü az mégis micsudi?
a nyereg Lord.
#16030
Írta 2007. február 07. - 21:56
Szervusztok!
Gondoltam a sok szép bicó után, amiket mutattatok, csinálok pár képet énis a bringáimról.
íme õk azok:
http://img0.tar.hu/z.../28263286.jpg#3
http://img0.tar.hu/z.../28263295.jpg#3
http://img0.tar.hu/z.../28263323.jpg#3
http://img0.tar.hu/z.../28263332.jpg#3
a fully az milyen váz?
illetve az adrenalinnál a bovdennél az a sárga kütyü az mégis micsudi?
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16031
Írta 2007. február 07. - 18:05
így inkább egy kicsit legyen nehezebb a bicó, de kényelmes is
#16032
Írta 2007. február 07. - 18:03
Szervusztok!
Gondoltam a sok szép bicó után, amiket mutattatok, csinálok pár képet énis a bringáimról.
íme õk azok:
http://img0.tar.hu/z.../28263286.jpg#3
http://img0.tar.hu/z.../28263295.jpg#3
http://img0.tar.hu/z.../28263323.jpg#3
http://img0.tar.hu/z.../28263332.jpg#3
Az Adrenalin naon ott van :clap: (A másik is, csak az össztelósokat nem kamázom) Nagyon szépek voltak azok a vázak, én is olyanra ácsingóztam, aztán egy másik, de hasonló korú vázam lett. Vigyázz rá!
Ja: egyenes kormány inkább? Hm?
#16033
Írta 2007. február 07. - 18:01
#16034
Írta 2007. február 07. - 17:45
Gondoltam a sok szép bicó után, amiket mutattatok, csinálok pár képet énis a bringáimról.
íme õk azok:
http://img0.tar.hu/z.../28263286.jpg#3
http://img0.tar.hu/z.../28263295.jpg#3
http://img0.tar.hu/z.../28263323.jpg#3
http://img0.tar.hu/z.../28263332.jpg#3
#16035
Írta 2007. február 07. - 16:47
a másik outim az még készül, vázcsere lesz, de van 1 Tange Krómvillám, Wimann köszörült és szegecselt duplafalú, gyári állapotó Exage Fékkarok, SR Sakae Custom Modolo kormány(nem a kormányban megy a bowden hanem egy mélyedésben)B+ bandázsszalag, Suntour Blaze hajtómû, 300EX elsõváltó, hátsó is remélem ez lesz, váltókarrt nemtudom még mert nem konzolos megy rá
na egyenlõre így állunk a montit nem szeretném elmondani mert kiröhögtök:D
#16036
Írta 2007. február 07. - 16:25
#16037
Írta 2007. február 07. - 16:16
#16038
Írta 2007. február 03. - 10:46
De ha lesz másik bringa, (remélem) akkor akár 1 ciket is össze tudnék dobni, ha elkap a gépszíj akkor tudok írni, persze nem mondom hogy jól, de az újság úgysem jelenteti meg ha gas amit ir valaki...
Csakhát az a fránya "nem forgalmazzk itthon cucc" mert ami elérhetõ áru bringa, azt mind forgalmazzák itthon, ami meg külföldrõl hozatott, annak a tulaja magasról le****ja azt hogy beírkáljon az újságba
De lehet hogy tévedek....
#16039
Írta 2007. február 03. - 08:15
#16040
Írta 2007. február 03. - 03:10
de bicós õjságban mért ne lehetne ilyesmi??? he???
off
lehet ilyen, volt is ilyen. egy fõ feltétele van.
olyan bringa legyen, aminek nincs itthon forgalmazója.
a T&S-ben meg amilyen színvonalat megütnek azok az autók...
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






