Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#16021
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
nem, csak emlékeztem rá, hogy láttam, fórumon vagy élõben, igaz, még eredeti festéssel

#16022
zsbacsi

zsbacsi

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 287 hozzászólás
a sárga "izé", az egy gumi csõ, és jó a tipp, a bowdenezés így 1 fokkal zártabb.. :)

A fully váz egész ponotsan Kona Sex Too névre hallgat (eredetileg ilyen volt: http://www.kona.dk/b....php?bikeId=351 ) és való igaz, nemrég vettem egy barátomtól (november végén).
kalaius, netán régen a te tulajdonodban volt a váz?

#16023
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
zsbacsi, volt abban a konában egy hasonló korú RS villa is, vagy te nem olyan rég vetted a vázat?

#16024
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
off: ehhez oriási segítsék a kona.dk nevû nagyszerû honlap

#16025
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
köszi enté.. :)
ezek a régi váznevek ütnek.. :D

és izé.. minden kona tulajnak tudnia illik a történelmet? ajajj.. :-)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16026
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás

a fully az milyen váz?

Kona U'hu (http://konaworld.com...8bikes/uhu.html)
Tanuld a Kona történelmet ;)

A sárga kütyüt szívószálnak hívják, és így lesz zárt a bowdenezés.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#16027
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
gondoltam;)
bocs

#16028
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
díjazom a humorod, de természetesen a bovdenen lévõ "védõcucc"(?) ra gondoltam. ;)

edit: gondoltam, hogy gondoltad, de azér benyálazhatod.. :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16029
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

illetve az adrenalinnál a bovdennél az a sárga kütyü az mégis micsudi?




a nyereg Lord.:D

#16030
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Szervusztok!

Gondoltam a sok szép bicó után, amiket mutattatok, csinálok pár képet énis a bringáimról.
íme õk azok:
http://img0.tar.hu/z.../28263286.jpg#3
http://img0.tar.hu/z.../28263295.jpg#3

http://img0.tar.hu/z.../28263323.jpg#3
http://img0.tar.hu/z.../28263332.jpg#3


a fully az milyen váz?

illetve az adrenalinnál a bovdennél az a sárga kütyü az mégis micsudi?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16031
zsbacsi

zsbacsi

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 287 hozzászólás
volt sokáig egyenes kormányom, de azzal fájt a hátam..
így inkább egy kicsit legyen nehezebb a bicó, de kényelmes is :)

#16032
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás

Szervusztok!

Gondoltam a sok szép bicó után, amiket mutattatok, csinálok pár képet énis a bringáimról.
íme õk azok:
http://img0.tar.hu/z.../28263286.jpg#3
http://img0.tar.hu/z.../28263295.jpg#3

http://img0.tar.hu/z.../28263323.jpg#3
http://img0.tar.hu/z.../28263332.jpg#3



Az Adrenalin naon ott van :clap: (A másik is, csak az össztelósokat nem kamázom) Nagyon szépek voltak azok a vázak, én is olyanra ácsingóztam, aztán egy másik, de hasonló korú vázam lett. Vigyázz rá!

Ja: egyenes kormány inkább? Hm?



#16033
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.585 hozzászólás
Nekem az Adrenalin tetszik

#16034
zsbacsi

zsbacsi

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 287 hozzászólás
Szervusztok!

Gondoltam a sok szép bicó után, amiket mutattatok, csinálok pár képet énis a bringáimról.
íme õk azok:
http://img0.tar.hu/z.../28263286.jpg#3
http://img0.tar.hu/z.../28263295.jpg#3

http://img0.tar.hu/z.../28263323.jpg#3
http://img0.tar.hu/z.../28263332.jpg#3

#16035
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Motobécane Spécial Sport váz, villa is, finombeállíós acél kormánycsapágy, alu stucni rejtettbowdenes kormány, szivacsozás valami eccerû, Saccon Rejtett fékkar, alu pedál, Nervar ékes hajtómû, SMP nyereg, alu nyeregcsõ, Sachs váltókar és elsõváltó, hátsó váltó favorit(ideiglenesen, majd megy rá vissza a Sachs) shimano lánc(hg50) shimano racsni, Sachs_Maillard agyak, CST Super HP külsõk, Deestone belsõk és DT küllõk asszem ennyi
a másik outim az még készül, vázcsere lesz, de van 1 Tange Krómvillám, Wimann köszörült és szegecselt duplafalú, gyári állapotó Exage Fékkarok, SR Sakae Custom Modolo kormány(nem a kormányban megy a bowden hanem egy mélyedésben)B+ bandázsszalag, Suntour Blaze hajtómû, 300EX elsõváltó, hátsó is remélem ez lesz, váltókarrt nemtudom még mert nem konzolos megy rá:(:( azt mondták h erre bilincses jó
na egyenlõre így állunk a montit nem szeretném elmondani mert kiröhögtök:D

#16036
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Igen.


A sebesség mindent megold.

 


#16037
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
ha most elmondanám milyen bicóim vannak...másnap reggelre hasfájásra ébrednétek a röhögéstõl...:D elmondjam?:D

#16038
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Én megtenném, csak szerintem nem lene túl érdekes, mivel 1-2 alkatrészen kívül csak rossz véleményem van az egész bringámról :D
De ha lesz másik bringa, (remélem) akkor akár 1 ciket is össze tudnék dobni, ha elkap a gépszíj akkor tudok írni, persze nem mondom hogy jól, de az újság úgysem jelenteti meg ha gas amit ir valaki...
Csakhát az a fránya "nem forgalmazzk itthon cucc" mert ami elérhetõ áru bringa, azt mind forgalmazzák itthon, ami meg külföldrõl hozatott, annak a tulaja magasról le****ja azt hogy beírkáljon az újságba
De lehet hogy tévedek....
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#16039
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
ez is mindenkiben felmerül, csak aztán lusta megcsinálni :chin:

#16040
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

de bicós õjságban mért ne lehetne ilyesmi??? he??? :D


off

lehet ilyen, volt is ilyen. egy fõ feltétele van.
olyan bringa legyen, aminek nincs itthon forgalmazója.

a T&S-ben meg amilyen színvonalat megütnek azok az autók...
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda