Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#16041
Írta 2007. február 03. - 03:07
a "bikemag"-ben igazánlehetne egy olyan rovat, amiben kiadásonként egy bicós bemutatja az álatal épített gépet... lehetnének fotók a géprõl, meg elmondhtaná a személy hogy milyen szempontok alapján választott... és így kb. sokan mégtöbbet tudhatnának egy bicóépítésrõl, vagy mondjuk, hogy ki milyen szempontok szerint épít... szal nem tom ti hogy vagytok vele, de a tuning and stereo-ban van ilyen cikk... igaz az autós újság, de bicós õjságban mért ne lehetne ilyesmi??? he???
#16042
Írta 2007. február 03. - 01:59
hat na. meg shimano pedalok. szal csitujjal
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16043
Írta 2007. február 03. - 01:55
jovanna, ez volt ingyen
.
ingyen csak szar easton cuccok vannak?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16044
Írta 2007. február 03. - 01:45
jovanna, ez volt ingyen
mint a cuccok nagytobbsege is 
meg neki pont jo igy is, vallszelessegben vannak a markolatok. az elozo kormanyt vagni kellett volna. meg az otvar egy dog valami. gondolom biliacel.
meg neki pont jo igy is, vallszelessegben vannak a markolatok. az elozo kormanyt vagni kellett volna. meg az otvar egy dog valami. gondolom biliacel.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16045
Írta 2007. február 03. - 00:31
egy hajlitott kormánynak tuti jobban örült volna
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#16046
Írta 2007. február 02. - 23:34
szepulget asszonypajti gepe 
EA50 stucni + nyeregcso, EC70 kormany, bontrager nyereg, PG990-es [szinben passzolo piros tartobakos] fogaskereksor, PC990 lanc, deore e. valto + valtokarok, shimano oem fekkarok. kell ra egy rendes valto is hatra, mert az acera nem akarja szeretni a 9 fokozatot.
EA50 stucni + nyeregcso, EC70 kormany, bontrager nyereg, PG990-es [szinben passzolo piros tartobakos] fogaskereksor, PC990 lanc, deore e. valto + valtokarok, shimano oem fekkarok. kell ra egy rendes valto is hatra, mert az acera nem akarja szeretni a 9 fokozatot.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16047
Írta 2007. január 29. - 00:31
Tavaly elõtt. Ez az elsõ csúszópapucsos PX, az a széria, amelyikbõl az elsõ adag piros volt.
#16048
Írta 2007. január 29. - 00:01
a zöld
Melyik évben gyártották ezt a modellt? Havernak is ilyen van, kerestem, de nem találtam a katalógusokban...
#16049
Írta 2007. január 28. - 19:35
itt lakok a szépjuhásznénál a hárshegy tövébe 
a zöldbõl majd nyáron lesz bringa és tesóé.
a zöldbõl majd nyáron lesz bringa és tesóé.
#16050
Írta 2007. január 28. - 19:31
jó bringa alatt mire gondoljak?Egy demo árára?
vagy egy XT-s Kellys-re?
Kíváncsiságod kielégítésére, ment pü!
rmx rider: nem az én stílusom, de a px tetszik, mikor lesz bringa belõle?
Tényleg felcipelted a hegyre lefotózni õket, vagy ennyire az erdõben laksz?
#16051
Írta 2007. január 28. - 18:54
na itt a kép hogy decemberben mit hozott a jézuska:
(sok-sok havi spórolgatás után..)
(sok-sok havi spórolgatás után..)
#16052
Írta 2007. január 28. - 16:30
jó bringa alatt mire gondoljak?Egy demo árára?
vagy egy XT-s Kellys-re?
#16053
Írta 2007. január 28. - 15:50
karakoram! Egy ilyen távirányítós dög mennyibe van!
Egy ilyen nekem is kell!
Ha Magyarországon veszed, akkor egy elég jó bringa ára. Ha kintrõl rendeled, akkor elviselhetõbb. A gond az, hogy a tuningolhatóságának nincsenek határai… így ha kintrõl rendeled, akkor is egy jó bringa ára lesz a vége.
(Ezeken a képeken még az alap autó van, azóta kapott dolgokat rendesen)
#16054
Írta 2007. január 28. - 12:32
karakoram! Egy ilyen távirányítós dög mennyibe van!
Egy ilyen nekem is kell!
#16055
Írta 2007. január 28. - 11:23
Thx, a dicsérõ szavakat mindenkinek!
Igen a kék az "asszonypajtié", nem olyan régen vettem neki. Most full Deore, jobbfajta kerékkel, de dolgozom azon, hogy az én bringám megkapja az xtr váltórendszert is, és akkor erre rákerülnek az xt cuccok. Majd akkor dobok valami közös képet…bár csak ott tartanék
Mohus:
"Zöldike" szép színben pompázik, jó az alkatrészválasztás ár/érték aránya.
gratula!
Igen a kék az "asszonypajtié", nem olyan régen vettem neki. Most full Deore, jobbfajta kerékkel, de dolgozom azon, hogy az én bringám megkapja az xtr váltórendszert is, és akkor erre rákerülnek az xt cuccok. Majd akkor dobok valami közös képet…bár csak ott tartanék
Mohus:
"Zöldike" szép színben pompázik, jó az alkatrészválasztás ár/érték aránya.
gratula!
#16056
Írta 2007. január 28. - 10:20
de támadj le nyugodtan.. ;-)
hát azért te is elég félreérthetõ voltál, de igazad van....úgy látszik agyamra ment az államvizsgára gyúrással járó bezártság...sorry
Savaria....
ilyet tényleg nem illik kérdezni, de nem is tudnék válaszolni rá, mert évek óta gyûlnek az alkatrészek. Neten, kis körültekintéssel nagyon-nagyon olcsón lehet vásárolni
#16057
Írta 2007. január 28. - 01:36
#16059
Írta 2007. január 28. - 00:02
ilyet nem illik ám kérdezni..
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






