Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16001
Írta 2007. február 15. - 20:20
#16002
Írta 2007. február 15. - 16:20
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16003
Írta 2007. február 15. - 12:42
Jól néz ki a grafika a telón.2006-os kona shred rõl vélemény?
http://www.sunsetmtb..._1134826563.jpg
;-)
#16004
Írta 2007. február 15. - 11:31
offhogy én azt mennyit kersetem :
avid rollamajig
....
Acor PizzaCutter ?
on
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#16005
Írta 2007. február 15. - 09:56
a kisgépet 4X ra építettem de alkalmatlan a váz a fejcsapágy miatt. (legalábbis nem akarom megölni mert szeretem a kis drágát )
a zoom meg megadta magát. (rokkant) nyugdíjjaztam.
egyébként valmaiért nekem nem teccik ez a kisgép. nemtudom megmondani, de ti se voltatok elragadtatva a szépségétõl. nem tudom mi ért... fingom sincs de nem bejövõs
valami ötlet?
ez már jobban teccõ: bár ez sincs készen
http://www.freeweb.h...0012.jpg&full=1
a váz maitt ilyen kicsit nyomi a lelkem... magas rövid meg minden:) majd a vázcsere jól fog neki állni;)
A nagy meg szép lett. eléggé. Látod, se vega se zoom, és mennyivel patentebb az egész..
#16006
Írta 2007. február 15. - 09:52
avid rollamajig
....
#16007
Írta 2007. február 15. - 09:00
#16008
Írta 2007. február 15. - 08:51
már nem megy rövidebbrepézsé: az elsõ fék bovdenjét kaszabold má rövidebbre..
upsz na ezt lehet is törölni
#16009
Írta 2007. február 15. - 08:50
a zoom meg megadta magát. (rokkant) nyugdíjjaztam.
egyébként valmaiért nekem nem teccik ez a kisgép. nemtudom megmondani, de ti se voltatok elragadtatva a szépségétõl. nem tudom mi ért... fingom sincs de nem bejövõs
valami ötlet?
ez már jobban teccõ: bár ez sincs készen
http://www.freeweb.h...0012.jpg&full=1
#16010
Írta 2007. február 15. - 00:52
Ha igen: mi az a "bowdenfordító" hátul? Hol vetted? Jóóó???
Azért jó még mert a bovden becsatlakozási szögét is be tudod állítani! (szét kell csavarozni és másik pozicióba összerakni)
#16011
Írta 2007. február 15. - 00:33
a cucc pedig avid rollamajig
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16012
Írta 2007. február 15. - 00:31
http://www.bike2006....ain/042/42a.jpg
Ha igen: mi az a "bowdenfordító" hátul? Hol vetted? Jóóó???
#16013
Írta 2007. február 15. - 00:07
villa: Sid XC
kerekek: mavic X517, XT, DT
kormány: Ritchey Pro
kormányszár: RooX Dannys Team
kormányszarv: Roox e-series MXC, kicsit rövidebbre vágva...
markolat: Ritchey TG 6
kormánycsapágy: FSA
fékváltókar: Shimano XTR
fék: Ritchey WCS
nyereg: Acor titan
nyeregcsõ: RooX S4.2
monoblokk: XTR
hajtómû: Shimano XTR 175mm
váltó elsõ: Shimano XTR
váltó hátsó: Shimano XTR
fogaskoszorú: Shimano XT
lánc: Durace
pedál: Egg Beater
bowdenek: Nokon
Szépségverseny szavazáson XC--->54.
#16014
Írta 2007. február 14. - 23:01
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16015
Írta 2007. február 14. - 20:57
#16016
Írta 2007. február 14. - 20:35
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16017
Írta 2007. február 14. - 16:09
Váz: Merida UMF DirtFun 16
Villa: RS Pike SL
Elsõ felni: Sun Rims Rínólájt 32 Black
Elsõ Agy: Bike+ átütõs 32
Elsõ küllõk: DT 2.0
Elsõ külsõ: Maxxis Lopez 2,3
Elsõ belsõ: Continental 2,1
Hátsó Felni: Mavic 521 36
Hátsó agy: Mars 9000 disc
Hátsó küllõk: DT 2.0
Hátsó Külsõ: Maxxis Lopez 2,3
Hátsó belsõ: Continental 2,1
Fogaskoszorú: SRAM 5.0
Hajtókar: FSA-RPM DH brush 38T tányér
Monoblokk: Truvativ Gigapie Team
Lánc: SRAM
láncterelõ: Truvativ Box Guide
Hátsó Átdobó: SR Sontóúr!!!!
Váltókar h: Shimano Deore
Fékkarok: Shimano Servo Wave
Elsõfék: Shimano Alivio 160 tárcsa
Hátsófék: Shimano Deore 160 tárcsa
Kormánycsapágy: Integrált Bike+
Stucni: Bike+ 6 csavaros kovácsolt
Kormány: Trinity
Nyeregcsõ: IKE
Nyereg: WTB Power-V
Markolat: Marikoo
Pedál: Wellgo
Bowden: Jagvár
eredetileg boltbajárós, felénk nincsenek komolyabb lejtõk. élvezem a halálfélelmet
Thez báttyó konkrétan mire gondolsz? mit dobjak ki róla, ss gépet nem akarok
#16018
Írta 2007. február 14. - 16:02
dobd má le a felét...
(tömegét meg ne is írd:D)
#16019
Írta 2007. február 14. - 15:56
Milyen felni van rajta amugy? Esetleg egy alkatrész lista?
#16020
Írta 2007. február 14. - 15:44
nem lettek jók a képek, de azért valami láccik:
UMF DIRTFUN
UMF DIRTFUN1
várom a kritikákat, építõ jellegû hozzászóllásokat.
a kulacstartó marad mert, így egy doboz sörrel többet tudok szállítani.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






