Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#16081
Írta 2007. január 27. - 13:21
#16082
Írta 2007. január 27. - 13:16
Összeraktam a Zõdikét és a bjútikonteszt miatt le is fotóztam végre.
tudom, kivihettem volna zõdbe, de pont ma sózták hülyére a környéket...

itt van nagyban
http://pix.bikemag.h...81/oladal12.jpg
jelenleg 11,2 kg, de ha meghozza a postás bácsi az új kormány+stucni+pedál csomagokat, akkor 11 alatt lesz.
tudom, kivihettem volna zõdbe, de pont ma sózták hülyére a környéket...

itt van nagyban
http://pix.bikemag.h...81/oladal12.jpg
jelenleg 11,2 kg, de ha meghozza a postás bácsi az új kormány+stucni+pedál csomagokat, akkor 11 alatt lesz.
#16083
Írta 2007. január 25. - 23:05
#16084
Írta 2007. január 25. - 22:31
Köszönöm a múltkori dícséreteket. Jól esett.
Viszont az azóta mutatott portékák sem rosszak;) Grats!
Viszont az azóta mutatott portékák sem rosszak;) Grats!
#16085
Írta 2007. január 25. - 21:06
hát a KTM az nagyon durva tényleg...
de nekem a Rocsié is nagyon tetszik...az olyan klasszikus forma, olyan igazi Scott-os...
de nekem a Rocsié is nagyon tetszik...az olyan klasszikus forma, olyan igazi Scott-os...
#16086
Írta 2007. január 25. - 20:37
#16087
Írta 2007. január 25. - 20:30
szegény rocsi, az övé senkinek nemtetszik
mondjuk nekemse. egyikse szép.
egy nagy dög hogy lehet szép?
Mint a chocito(vagy hogy írják:D) Ronda és finom!
#16088
Írta 2007. január 25. - 19:07
A KTM sajnos üzletpolitikai okok miatt nem gyárt külön kereskedelmi célra vázakat, úgyhogy ez a gyári felszereltség.
#16089
Írta 2007. január 25. - 18:49
#16090
Írta 2007. január 25. - 18:40
#16091
vendég_Berger_*
Írta 2007. január 25. - 18:34
vendég_Berger_*
hát ez a bringa megérdemelt volna jobb képeket is
![]()
komplett gépként vette vagy összerakott?
asszem gyári, nem variáltak rajta
#16092
Írta 2007. január 25. - 16:06
Öcsémnek ma jött meg a nagy gépe. Brutális egy dög!
hát ez a bringa megérdemelt volna jobb képeket is
komplett gépként vette vagy összerakott?
#16093
Írta 2007. január 25. - 14:48
vigyázz rocsi, mert soha nem lesz kép a bicajról. Én is így vagyok már egy ideje. Majd akkor fotózom, ha megjött hozzá ez, aztán majd ha az megjön, meg még amazt is megvárom...és így megy ez örökkön-örökké
#16094
Írta 2007. január 25. - 11:57
versesköteted mikor jelenik meg? van ám egy kis kontraszt a soraid és az aláírásod között:)
már nagyjából összeraktam. tökéletesnek tûnik. csak még flexelni kell a láncvezetõt. képet majd csak a roco-val csinálok. az még egy hét múlva jön csak meg.
már nagyjából összeraktam. tökéletesnek tûnik. csak még flexelni kell a láncvezetõt. képet majd csak a roco-val csinálok. az még egy hét múlva jön csak meg.
#16095
Írta 2007. január 25. - 10:34
Szép a KTM, rocsi meg rakja össze, mert ilyen képet, már láttunk!
A sunday a legszebb, ez nem vitás!
Egyáltalán nem böhöm, hanem szép, kecses, max a Te szívednek nem becses, ezek nem nõi csecsek, hanem DW linkek, meg boxxerek!
Jó ez szar volt, csak a költõiskedésre:D
A sunday a legszebb, ez nem vitás!
Egyáltalán nem böhöm, hanem szép, kecses, max a Te szívednek nem becses, ezek nem nõi csecsek, hanem DW linkek, meg boxxerek!
Jó ez szar volt, csak a költõiskedésre:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.
#16096
Írta 2007. január 25. - 10:27
szegény rocsi, az övé senkinek nemtetszik
mondjuk nekemse. egyikse szép.
egy nagy dög hogy lehet szép?
van aki a nagyot szereti;)
meggyõzõ a ktm, pedig az eddigi össztelós próbálkozásaikon csak mosolyogtam.
#16097
Írta 2007. január 24. - 23:57
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#16098
Írta 2007. január 24. - 23:53
#16099
Írta 2007. január 24. - 23:39
#16100
Írta 2007. január 24. - 23:37

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






