Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#16101
Írta 2007. január 24. - 23:35
#16102
Írta 2007. január 24. - 23:29
#16103
Írta 2007. január 24. - 23:28
#16104
Írta 2007. január 24. - 23:27
Ilyen szemlélettel a DH-sok is viszonyúlhatnának a cécós karikákhoz.nem az hogy csunya, de ami szép az kecses formás stb.
egy ilyen böhöm gép jól néz ki, meg zsir, meg király de nem szép )
najó nem költõiskedem...
A szépség meg szubjektív dolog.
#16105
Írta 2007. január 24. - 23:25
#16106
Írta 2007. január 24. - 23:25
nem az hogy csunya, de ami szép az kecses formás stb.
egy ilyen böhöm gép jól néz ki, meg zsir, meg király de nem szép )
najó nem költõiskedem...
egy ilyen böhöm gép jól néz ki, meg zsir, meg király de nem szép )
najó nem költõiskedem...
#16107
Írta 2007. január 24. - 23:19
Miért? Ez talán csúnya?szegény rocsi, az övé senkinek nemtetszik
mondjuk nekemse. egyikse szép.
egy nagy dög hogy lehet szép?
http://www.ironhorse...m/SundayWC.html
#16108
Írta 2007. január 24. - 23:17
szegény rocsi, az övé senkinek nemtetszik 
mondjuk nekemse. egyikse szép.
egy nagy dög hogy lehet szép?
mondjuk nekemse. egyikse szép.
egy nagy dög hogy lehet szép?
#16109
Írta 2007. január 24. - 23:05
állatkirál,y bejön nagyon ez a fekete-fehér színkombó! de a csnegõ az kéééssszzzz:D:D
lehet, hogy ciki a csengõ, de számomra a leghasznosabb alkatrész, amit az elmúlt 10 évben a bringámra szereltem. Különösen DH szakaszokon jön jól, ha a túristákat nem kell kerülgetni, vagy ordibálni nekik, mert a csengõ hangjából már 100m-rõl levágják, hogy félre kell állni.
A dömper pedig nagyon ott van!
#16110
Írta 2007. január 24. - 22:59
állatkirál,y bejön nagyon ez a fekete-fehér színkombó! de a csnegõ az kéééssszzzz:D:D
#16111
Írta 2007. január 24. - 22:31
#16112
Írta 2007. január 24. - 22:18
#16113
Írta 2007. január 24. - 21:20
#16114
Írta 2007. január 24. - 21:20
#16115
vendég_Berger_*
Írta 2007. január 24. - 21:13
vendég_Berger_*
#16116
Írta 2007. január 24. - 21:08
#16117
vendég_Berger_*
Írta 2007. január 24. - 20:53
vendég_Berger_*
#16118
Írta 2007. január 24. - 09:26
#16119
Írta 2007. január 24. - 00:52
Köszi tamaska, neveztem.
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#16120
Írta 2007. január 23. - 23:32
" Szárnyak nélkül nem könnyû repülni." Horatius

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére









