Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#16101
xenonadio

xenonadio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
:D szerelmes lettem az iron horse vázakba:D

#16102
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Te renegát vagy, véleményed nem mérvadó.:D


#16103
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Miért? Ez talán csúnya?
http://www.ironhorse...m/SundayWC.html




az hát!:)

#16104
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

nem az hogy csunya, de ami szép az kecses formás stb.

egy ilyen böhöm gép jól néz ki, meg zsir, meg király de nem szép )
najó nem költõiskedem...

Ilyen szemlélettel a DH-sok is viszonyúlhatnának a cécós karikákhoz.
A szépség meg szubjektív dolog.


#16105
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
ez igen! :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16106
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nem az hogy csunya, de ami szép az kecses formás stb.

egy ilyen böhöm gép jól néz ki, meg zsir, meg király de nem szép )
najó nem költõiskedem...

#16107
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

szegény rocsi, az övé senkinek nemtetszik :D

mondjuk nekemse. egyikse szép.
egy nagy dög hogy lehet szép? ;)

Miért? Ez talán csúnya?
http://www.ironhorse...m/SundayWC.html


#16108
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
szegény rocsi, az övé senkinek nemtetszik :D

mondjuk nekemse. egyikse szép.
egy nagy dög hogy lehet szép? ;)

#16109
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

állatkirál,y bejön nagyon ez a fekete-fehér színkombó! de a csnegõ az kéééssszzzz:D:D


lehet, hogy ciki a csengõ, de számomra a leghasznosabb alkatrész, amit az elmúlt 10 évben a bringámra szereltem. Különösen DH szakaszokon jön jól, ha a túristákat nem kell kerülgetni, vagy ordibálni nekik, mert a csengõ hangjából már 100m-rõl levágják, hogy félre kell állni.


A dömper pedig nagyon ott van!:)

#16110
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
állatkirál,y bejön nagyon ez a fekete-fehér színkombó! de a csnegõ az kéééssszzzz:D:D

#16111
xenonadio

xenonadio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
íííí te ez gyönyörû!!

#16112
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
király a csengõ rajta :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16113
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
wow, szép ez a ktm

#16114
Jábor

Jábor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 984 hozzászólás
Azokra a hegyekre kell is ilyen bringa :)

Bükki Bringa Barát :rolleyes:
Bringáim


#16115
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Hát igen, azok az osztrák keresetek.....

#16116
Jábor

Jábor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 984 hozzászólás
Grat szép bicó ! Jódóga van öcsédnek :)

Bükki Bringa Barát :rolleyes:
Bringáim


#16117
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Öcsémnek ma jött meg a nagy gépe. Brutális egy dög!

Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#16118
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
éljen, megjött!

Feltöltött kép

már csak a tagot várom bele, aztán nevezem ezt is:)

#16119
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Köszi tamaska, neveztem. :)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#16120
Moratizo

Moratizo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás
http://heartofwinter.../Mtb/yasec2.jpg[/QUOTE]


Mûködés képtelen bicóval is lehet nevezni?:)
" Szárnyak nélkül nem könnyû repülni." Horatius