van egy fix szavazod, ha nevezed
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16121
Írta 2007. január 23. - 23:15
van egy fix szavazod, ha nevezed
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16122
Írta 2007. január 23. - 19:34
Áááá lehet elölrõl kezdeni... Hogy állnak azok szelepek?!Kaptam profi képet a "vas"-ról.
(Belegondoltam, a küllõn, meg a láncon kívül nem sok vas van benne...)
(Nagytányér-kónusz?)
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#16123
Írta 2007. január 23. - 17:25
Bordó, enyhén barnás.
Dante!
Te szadista állat....
:lol1: :sátáni kacaj:
Nem bírtam kihagyni...
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás
#16124
Írta 2007. január 23. - 17:21
Dante!
Te szadista állat....
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#16125
Írta 2007. január 23. - 17:19
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás
#16126
Írta 2007. január 23. - 17:10
Burgundy vörös?A színt is én találtam ki, de megtetszett nekik is.
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#16127
Írta 2007. január 23. - 16:41
A kerekeket is én fûztem.
A színt is én találtam ki, de megtetszett nekik is.
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#16128
Írta 2007. január 23. - 15:50
#16129
Írta 2007. január 23. - 15:38
(A fotót Yasec-ék csináltatták, kell a kép a honlapjukra.)
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#16130
Írta 2007. január 23. - 15:02
#16131
Írta 2007. január 23. - 13:20
Na ja.
Itt ülök a gép elött, és ilyeneket:
TFTstringb( msg_onoff[lng][1-pron], 160, 50, C_RESTEXT, C_BGND, 0); irkálok...
Csodálod?
ON
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#16132
Írta 2007. január 23. - 13:15
Biker!
Mert akkor én is rajta vagyok...
Te aztán humorodnál vagy mindig
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16133
Írta 2007. január 23. - 13:04
#16134
Írta 2007. január 23. - 13:01
Nem a kép készítõje kell, hogy legyél, hanem a bringa tulaja:)Konás!
Egy kicsit bajban vagyok ezzel.
Nem tudom, hogy sportszerû-e "profi" képekkel indulni.
Biker!
Mert akkor én is rajta vagyok...
A profi kép sokat lendíthet a dolgon:)
#16135
Írta 2007. január 23. - 12:51
Gratula ez egy gyönyörûség!
:mmraise:
:cool2:
"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"
#16136
Írta 2007. január 23. - 12:40
Egy kicsit bajban vagyok ezzel.
Nem tudom, hogy sportszerû-e "profi" képekkel indulni.
Biker!
Mert akkor én is rajta vagyok...
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#16137
Írta 2007. január 23. - 12:38
igaziból szebb....Kaptam profi képet a "vas"-ról.
(Belegondoltam, a küllõn, meg a láncon kívül nem sok vas van benne...)
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#16138
Írta 2007. január 23. - 12:37
ez a kép mehet a bicajszépségversenyre is!
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16139
Írta 2007. január 23. - 12:35
(Belegondoltam, a küllõn, meg a láncon kívül nem sok vas van benne...)
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#16140
Írta 2007. január 22. - 13:06
eh eh nocsak régi ismerõs!!!!!
tõlem van a váz amúgy.
Milyen tekerni vele????
megérte az árát nem ? :-)
ha mayd korhûen akarod összerakni::
ha kell eredeti bontatlan csomagolásu olasz Campagnolo MTB !! középrész keress meg. ismerõsnek van.
Szia Yobo
Elkeserítelek nem akarok retró vázat építeni!Már csak felheggesztett t.fék konzol miatt
Sem. Igyekszem a váz össz súlyát (2250g) csökkenteni
könnyebb alkatrészekkel( karbon nyeregcsõ, ti,stucni,kormány ja válasz IBS, Titec, xt agyak
könnyû Sun felni, xtr t.fék majd hátra is, xt int. hajtómû a teló nem végleges)
Kínlódtam az un. retró méretekkel. De lassan össze áll. Nem merev és mászik mint állat!
Még képek:http://picbox.cjb.hu.../3b84c4a938.jpg
http://picbox.cjb.hu.../d7a50b14ec.jpg
http://picbox.cjb.hu.../3850fc2941.jpg
http://picbox.cjb.hu.../3e4cb75372.jpg
http://picbox.cjb.hu.../69b5d46333.jpg
http://picbox.cjb.hu.../50e3fb7926.jpg
Ja és még ez:http://picbox.cjb.hu.../67cd3bde87.jpg

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






