Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#14721
Írta 2007. június 13. - 15:50
(biztos sok volt a töri:))
#14722
Írta 2007. június 13. - 15:48
Akkor már indulhatsz is! Szebb mint a SID World Cup gyöngyházfehérje.nagyon elegáns lett. ha a fehér helyett gyöngyházfehér lenne, akkor kimennék zsebkendõért
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#14723
Írta 2007. június 13. - 15:33
#14724
Írta 2007. június 13. - 15:29
váz: orosz, állítólag valami csoszi vagy milyen
villa:tange, krómozott
kcs: ruszki, acél
stucni:alu, diós
kormány:sr modolo
bandázs:bbb géles piros
hajtómû:suntour blaze
monoblokk:shimano
fékek:gipiemme
fékpofa:bbb
e.váltó:na ezt még én sem tudom
h. váltó:sora rövidkanalas
fogsor:shimano
lánc:kmc
fvk:sora 2x8
nyeregcsõ:kalloy
nyereg:selle royal mach
felni:remerx aero
küllõ saválló, natúr a fejében s jellel
agyak:altrix premium
köpenyek:michelin
belsõk:irc, decathlon bitwin
bowdenezés:vagy valami olcsó, 100ft/m. vagy egy kicsit jobb még ezt sem tudom
pedál:alu platform(majd idõvel spd-sl)
jövõ hét végén már tesztelem:P
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#14725
Írta 2007. június 13. - 15:16
ha a fehér helyett gyöngyházfehér lenne, akkor kimennék zsebkendõért
#14726
Írta 2007. június 13. - 15:10
RAUH-Welt
B E G R I F F
#14727
Írta 2007. június 13. - 14:28
#14728
Írta 2007. június 13. - 14:26
Miért van fordítva bekötve a fék??
Ez ugye csak nézõpont kérdése.
Ez a pyxis csodaszép!
#14729
Írta 2007. június 13. - 14:03
#14730
Írta 2007. június 13. - 13:59
Mégegyszer GRATULA hozzá!!!
#14731
Írta 2007. június 13. - 12:57
es a szinosszealitasa is bejon
"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"
#14732
Írta 2007. június 13. - 12:51
hézagoló
kormányszár a kormánycsapi közé
ehune
(asszem várok még egy napot, hogy ide is linkeljem a bicajom, mert elvonta mindenki figyelmét ez a csudaság
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#14733
Írta 2007. június 13. - 12:42
Markolat--> Bandázs
Pedál ----> Eggbeater Tr.Ti
Latex----> Maxxis Flyweight
Mach IV-->UFO
Amúgy ez csak kötözködés, grat a bringához
Amúgy mi az a Közölõ? :chin:
#14734
Írta 2007. június 13. - 12:32
mivel enté lusta/lassú volt, bebököm én a képeket
érdemes megnézni
http://www.ftwbikes....lery/index.html
Ühhhh....ez ...ühhhh...és ebben minden benne volt:) Grat!
#14735
Írta 2007. június 13. - 12:26
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
#14736
Írta 2007. június 13. - 12:12
érdemes megnézni
http://www.ftwbikes....lery/index.html
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#14737
Írta 2007. június 13. - 11:23
Üdv a tulajok között. Mostanság töröm a fejem a diszkek lecserélésén - ugyanilyen felállásban mint nálad. És beszereztem egy Ritchey Tom Slick Pro 1" külsõt is...
UI.: Storika kényelmes?
#14738
Írta 2007. június 13. - 11:06
Nekem is volt/van ilyen vazam. Igaz mar az iroasztal alatt porosodik, bar ugynezki van ra vevom
Szerettem ezt a vazat nagyon.
"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"
#14739
Írta 2007. június 13. - 11:02
-rst omega tl teló és deore(tönkrement)agy helyett kapott egy funn huru guru agyat,ami most szintén cserélõdött egy novatech átûtõs 36lyukas agyra és egy '07 marzocchi drop off telóra
-már elõl-hátul van fék:avid bb7 203/185-g2 clen sweep és a régi clen sweep tárcsával
-'06-os lx fékkar helyett kapott avid sd7-es fékkarokat
-a hátsó deore agy is cserélõdött egy funn huru gurura
-az elsõ 36-os truvativ lánctányért felváltotta egy 42-es(noname)
ami még majd cserélve lesz:
-elsõfékbovden és bovdenház-régi telóhoz volt méretezve,boltba nemvolt jagwire,így versenyre szükségszerûleg ez a megoldás maradt-mihamarabb cserélve lesz
-kormány&stücni-még nemtudom hogy milyen lesz
-hátsó váltó és fogsor-valami rövidkanalas xt,vagy valami országúti esetleg,fogsor mégt még nemtudom
-fékek idõvel hidrásra cserélõdnek
Azthiszem hogy ennyi volt a változás,többit igyekszem megvalósítani a lehetõségekhez képest.
u.i.:a hétvégi bükkzsérci verseny óta már karcosabb+egy két alkatrész megsínylette a versenyt :mad:
kép1
kép2
kép3
kép4
További képeket az aláírásomban szereplõ címen lehet találni a képek mappákban(régi és új felállás egyaránt megtalálható)
#14740
Írta 2007. június 11. - 20:57
Használd egészséggel, sokáig

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







