kala
igen. két tányér, mert ha már 22-esre kell váltani, akkor inkább tolom
hozé
csak adná az Isten, hogy összekavarodjak a lányoddal, akár egy fél éjszakára is. nem lenne olyan hozzászólásom itt a fórumon, amibe ne emlegetném fel
VV
nem szeretem azt a viccet, amikor én nem tudok röhögni (mert rajtam röhögnek)
enté
igen. gondosan melengettem. a 4,8mm-es nem akart átmenni a bowdenvégeken. nem szedtem szét, így a váltókarhoz 6,4mm-es ment, de tökéletes lett így is.
karfi
tegyél már képet a kikapuról!
Dave
32, 44es tányérok vannak elöl
Matyi
jó lenne, ha tudnék is bicajozni, hiába a szép bicaj. ha cserélünk bicajt, akkor jár hozzá a tudás is?

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






