Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#14681
Írta 2007. június 15. - 00:43
#14682
Írta 2007. június 14. - 23:32
vagyis hat melyik mekkora?
"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"
#14683
Írta 2007. június 14. - 23:31
#14684
Írta 2007. június 14. - 17:48
Jól néz ki.Érdekelnének a tapasztalatok a vázról! Mennyit mozog? Elég merev a hátulja? Nem tom miért,de nekem valahogy olyan kis vékonykának tûnik!
A hátuljában fox VAN R van? Szabad kérdeznem,hogy az most mennyit kóstál?
A váz 100/130/150 ET mozog, igen fox van R van benne, elég szépen mozog és 41et kóstál rugó nélkül( sztem hanyagolható a 18ezres fox rugó,elég a manitou is).A hátuljával kapcsolatban bionytalan vagyok, bár elég rendesen kapja a tempót de eddig semmi baja(nem csavarodott nem kotyog stb.)kb 3hónap alatt az a tapasztalat hogy marhára megért 85öt( hullaadék rst taggal), és még 1 év garit is adnak hozzá.A vékonysággal kapcsolatban valóban elég sok a heggesztés ezért tünhet annak, na meg a súly alapján(3.1kg tag nélkül) de szerintem elég erõs, fejcsõ is merevitett és simán jó bele a 150es szimplavállas(190es tag mellett).De ha jól emléxem már csak 1 43cm-es van.
1 szó mint 100 szerintem megéri,habár olcsó mégis jó.
#14685
Írta 2007. június 14. - 17:31
komoly jószág!az eddigiek közül ez teccik a legjobban!!!
valahogy ezek a gyári jószágok nem igazán jönnek be!
kiccsit csunyák,kicsit nagyon!
van itt egy ember a balcsi parton,nem tom valaki látta e már?
nagyszakállas ember (nem a télapó)
õ már tud valamit,rekut építeni biztos!!!
nem egy munkáját láttam már,és megoldásai simán verik a gyáriakat!!!
#14686
Írta 2007. június 14. - 16:43
Konás ne szégyeldd , kevesen mondhatják el, hogy a kukoricaföld közepérõl is van netelérhetõségük...
#14687
Írta 2007. június 14. - 16:42
k**/*rva könnyû
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#14688
Írta 2007. június 14. - 16:40
egyébként érdekes egy jószág.
ez a Tied lesz vagy 'céges'?
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#14689
Írta 2007. június 14. - 16:30
nem gyöztem várni és gyorsan löttem képet
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#14690
Írta 2007. június 14. - 16:29
#14691
Írta 2007. június 14. - 16:20

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#14692
Írta 2007. június 14. - 15:49
A zéró párnázás ellenére igen. Jó a formája és a betét is betört. 100 km után azért már érzem.UI.: Storika kényelmes?
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#14693
Írta 2007. június 14. - 15:37
amúgy tényeg szép, én viszont abban a hitben voltam hogy neked már az új xtr fékek vannak...
#14694
Írta 2007. június 14. - 15:30
ott van az
2-3 rétegben is
Tigrincs
Mohus
ba___átok meg! szakadjatok már el attól a ki___zott kukoricaföldtõl
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#14695
Írta 2007. június 14. - 15:30
#14696
Írta 2007. június 14. - 15:17
én 1 aproságot hiányolok: láncvilla védö. én multkor 1 napra levettem hogy majd ujat tegyek fel. azon az 1 nap mentem lefele köves jo kis lejtön. gombostüfejnyi helyeken kapcsibol leverte a lánc a festéket...pedig rövidebbre sztem már nem lehetne szabni a láncot csak a terep cibálja...
#14697
Írta 2007. június 14. - 09:28
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#14698
Írta 2007. június 14. - 07:55
és ezt a kukoricatábla közepérõl kérdezed?edit
vagy azt kellett volna írnom, hogy "aztán még én vagyok paraszt?!"
#14699
Írta 2007. június 13. - 23:17
tudom. nem is vagyok mérges
de ezt nem akartam kihagyni
edit
vagy azt kellett volna írnom, hogy "aztán még én vagyok paraszt?!"
(-Melyik út megyen itten Budára?
-Megyen?! Aztán még én vagyok a paraszt?!)
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#14700
Írta 2007. június 13. - 23:15
Jó a cucc!
De ennyi tartozásom azért már volt. Gondoltam törlesztek egy kicsit.
Edit:
egyébként meg azt a választ, hogy: "Nem tudom hozé, te értesz hozzá..." kihagytad.
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





