Csajosom gepe
naggyon baba:)
Az alkatreszeket o valogatja, nem funkcio, pusztan kinezet alapjan.
Az alkatreszeket o valogatja, nem funkcio, pusztan kinezet alapjan. En csak osszerakom. A fogaskoszoru pl azert 990-es, mert szep piros. a kiegeszitok meg azert Easton, mert tetszik neki az emblemaja
Azt xtr valtot meg miota latta egy ujsagban, azota ragta a fulemet, hogy mikor lehet mar kapni, mert az kell...
![]()
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."

RAUH-Welt
B E G R I F F
mivel meg lettem szólítva
... az zavar ha valaki veri a nyálát arra hogy mit mennyiért vett
mivel meg lettem szólítvaajjajj, ezzel mostanában vigyázni kell...
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->