Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#14521
Írta 2007. június 19. - 01:50
#14522
Írta 2007. június 19. - 01:30
de a zöldtõl sem félek http://pix.bikemag.h...&ppuser=186581a városban
#14523
Írta 2007. június 19. - 01:12
#14524
Írta 2007. június 19. - 00:54
a nyerget át akarom huzatni, nem kell másik, megszerettem már ezt a vacak konát... bár ha találok valami mókásat, lehet, hogy megveszem
nem tudtok valami kockásat?
jah, háttér..
bicózgattam, aztán gondoltam vaami kihalt kissebség-mentes parkban lövök pár képet
ez volt a legjobb
#14525
Írta 2007. június 19. - 00:02
amugy szep
RAUH-Welt
B E G R I F F
#14526
Írta 2007. június 18. - 22:56
Kösz.Teljesen rendben van a gép,[...]
Eredetileg 80-ast akartam, de ez volt éppen elérhetõ, viszonylag jó árban (valóban 100-as). Egyébként picit érzéketlen, tapadós, és farnehézzé tette a gépet. Utóbbi nem hiba[...]milyen a tapasztalatod az R7-el? (ránézésre ez 100as, talán egy 80as jobban ment volna a geohoz...)
:prosze:joez
U.i: Piros Magellan nagyon egyben van!
#14527
Írta 2007. június 18. - 22:54
De ha minden jól megy akkor majd kap egy xt hajtókart.Csak lenne rá pénzem.
Na meg a 2.3-as space gumik is lassan felkerülnek.És ha nyerek a lottón akkor egy 66 light ETA is.
Még Jorus rombolójára lennék kíváncsi.20kg? talán?
#14528
Írta 2007. június 18. - 22:49
így ránézésre 16kg hoz közelebb vagy vele mint 15 höz,,,,Anyám.Ez a súlymánia kikészít.Lehet h egyszer lemérem már nektek a coilert,hogy vmivel ijjesztgesselek titeket!
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#14529
Írta 2007. június 18. - 22:45
A súlya 9.3 kg.
Azt hittem kevesebb, érzésre 9 alá saccoltam, de amikor megmértem meglepõdtem, hogy csak 1 kilóval könyebb mint a monti. Azt olvastam valahol, hogy a kényelem "rovására" lett nagyobb a súly, és az bizony igaz, hogy meglepõen kényelmes az egész. Gondolom a kerekek sem pille darabok, illetve a vázban is láthatóan van "tartalék".
Anyám.Ez a súlymánia kikészít.Lehet h egyszer lemérem már nektek a coilert,hogy vmivel ijjesztgesselek titeket!
#14530
Írta 2007. június 18. - 22:32
#14531
Írta 2007. június 18. - 22:31
Üdv!
Unalmas, szürke, átlag alatti kerékpárral "nyomulni" illik-e?
Teljesen rendben van a gép, milyen a tapasztalatod az R7-el? (ránézésre ez 100as, talán egy 80as jobban ment volna a geohoz...)
#14532
Írta 2007. június 18. - 22:26
szép a speckó.
egyben vetted? szemezgetek én is az országútikkal. olyan jó gyorsan haladni
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#14533
Írta 2007. június 18. - 22:19
Unalmas, szürke, átlag alatti kerékpárral "nyomulni" illik-e?


(Többi kép erre. >>>)
Miért piros a kulacstartó? Miért R7 ha Mallet? 800+ g külsõ? Így jött ki...
#14534
Írta 2007. június 18. - 21:57
MI EZ A HÁTTÉR?!?!?!?!
szép
szép a spec országúti, de a magellán még mindig üt mindent...
#14535
Írta 2007. június 18. - 21:55
csodaszépekúgy láttam mostanában, hogy istállóról illik képet feltenni, mert 1 keró nem keró... Beújítottam egy országútit, itt vannak hát a képek
(természetesen ez is piros, mi más is lenne)
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#14536
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
Írta 2007. június 18. - 21:53
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
Tényleg hibátlan...nyam!
#14537
Írta 2007. június 18. - 21:49
A súlya 9.3 kg.
Visszakerül majd rá a Look pedál amivel vettem, csak vennem kell valamikor még egy cipõt.
edit: nemtudom hogy a kereket lehet-e kapni valahol külön, sztem nem. A felni Vuelta Crosser (sztem trekking felni), a küllõk acél aero darabok, az agy meg valami Shimano, de nem tudom beazonosítani. Majd a Speci guruk segítenek, hogy gyári-e.
#14538
Írta 2007. június 18. - 21:44
a speci is fasza, a kerékszettet lehet valahol kapni nem tudod véletlen?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#14539
Írta 2007. június 18. - 21:10
#14540
Írta 2007. június 18. - 20:25

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére








