Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#14501
Írta 2007. június 19. - 20:19
#14502
Írta 2007. június 19. - 19:00
Heh SvD nem vagy semmi:D
#14503
Írta 2007. június 19. - 18:32
Nyugi, reggel ota mar nincsenek fektuskek!
Az alapbringa olcso volt..nagyon!
Mivel 2 hete egy, a UK Kona forgalmazo altal szervezett 12 oras versenyen 2. lettem (Konaval ugyebar!) ezert csak egy jelkepes osszeget kellett erte adnom!
A tobbi cucc meg jott az Inbredrol....ami ugyebar kicsit kicsi volt nekem.
Ez egy uberallat! A Kona azert Kona..szoval RIDE AND SMILE ...
Ja ez meg a versenylovam, ha meg valaki nem latta volna a Kona topicban
-kép-
Ez is allat...sot nem is.... KIRALY!...nem birtam ki hogy ne csinaljak neki egy smilie-t
#14504
Írta 2007. június 19. - 18:23
öröm nézni
albertfish: hát nézd, méretre jö lenne, a travis 545 magas és kényelmesen áll benne, ha régi boxxer, akkor azt ki lehet húzni ekkorára simán
ha új (200as) akkor félintegrált csapággyal sztem az se lesz vészes
de igazából a kinézetet elrontaná, nem való bele a 2. váll..
karakoram: köszi, nekem is tetszik!
#14505
Írta 2007. június 19. - 18:13
Az alapbringa olcso volt..nagyon!
Mivel 2 hete egy, a UK Kona forgalmazo altal szervezett 12 oras versenyen 2. lettem (Konaval ugyebar!) ezert csak egy jelkepes osszeget kellett erte adnom!
A tobbi cucc meg jott az Inbredrol....ami ugyebar kicsit kicsi volt nekem.
Ez egy uberallat! A Kona azert Kona..szoval RIDE AND SMILE ...
Ja ez meg a versenylovam, ha meg valaki nem latta volna a Kona topicban
http://soloszabi.blogspot.com
#14506
Írta 2007. június 19. - 18:13
#14507
Írta 2007. június 19. - 18:00
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
#14508
Írta 2007. június 19. - 17:49
#14509
Írta 2007. június 19. - 17:44
Azért most egy kicsit sajnálom, hogy eladtam az Allezem. Igazából nem volt idõm „két bringányit” tekerni.
Külön fejezetet érdemel SzabcsiPro: :kissmyass (egy kis irigység), különben: :jawdrop1:
Hihetetlen a bringa!!!
#14510
Írta 2007. június 19. - 17:35
#14511
Írta 2007. június 19. - 17:27
#14512
Írta 2007. június 19. - 17:07
aztarohad
málna,ez remek,boxxerel valjon milyen leenn!?
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#14513
Írta 2007. június 19. - 17:03
http://soloszabi.blogspot.com
#14514
Írta 2007. június 19. - 11:50
albertfish: számomra kb tökéletes ez a váz, pont úgy mozog ahogy kell, lehet bele rakni sima és félintegrált kcs-t is, és így lehet variálni a geo-val valamennyit. a 170mm bõven elég, kevésbé pogózik mint az eddigi vázaim. a súlya is barátságos (3,7 taggal). egyetlen bajom, hogy nagyon alacsony (35,5cm), én meg a magasabb vázakhoz szoktam, a talpam néha karcolja a földet
talán a hétégén most kipróbálom élesben is, hogy milyen, bár a hülye érettségi miatt nem sokat bicóztam mostanság...
#14515
Írta 2007. június 19. - 11:27
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#14516
Írta 2007. június 19. - 10:50
de a zöldtõl sem félek http://pix.bikemag.h...&ppuser=186581a városban
ha véletlenül el akarod adni ezt (vagy csak a vázat), szólj légyszi
#14517
Írta 2007. június 19. - 09:26
Icipicit 18 kg fölött volt a Mancival, könnyebb felnikkel, de nehezebb stucnival, nehezebb fejcsapival, nehezebb gumikkal.
- Sherman -> Fox = + 400 gramm
- Rhyno Lite XL -> Mavix EX729 = + 220 gramm
- Speci Enduro Pro -> Conti Vertical Pro = -700 gramm
- FSA Pig DH Pro -> Hope Step Down Int. = -80 gramm
- RaceFace Diabolus -> Spank 1-timer = - 10 gramm
Így 170 grammot faragtunk, bár véletlen volt. Lol.
Még Jorus rombolójára lennék kíváncsi.20kg? talán?
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
#14518
Írta 2007. június 19. - 09:21
az az allez nagyon megerdemelne egy konkretabb kerekszettet...
![]()
amugy szep
OFF:akkor én valszeg igényt tartanék arra a vuelta crosser-re!
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#14519
Írta 2007. június 19. - 06:51
nyilván a színe volt az elsõ szempont
(mivel nem értek igazán az országútikhoz a váz+villa kombó volt, ami elõször megtetszett)
A súlya 9.3 kg.Azt hittem kevesebb, érzésre 9 alá saccoltam, de amikor megmértem meglepõdtem, hogy csak 1 kilóval könyebb mint a monti. Azt olvastam valahol, hogy a kényelem "rovására" lett nagyobb a súly, és az bizony igaz, hogy meglepõen kényelmes az egész. Gondolom a kerekek sem pille darabok, illetve a vázban is láthatóan van "tartalék".
Visszakerül majd rá a Look pedál amivel vettem, csak vennem kell valamikor még egy cipõt.
edit: nemtudom hogy a kereket lehet-e kapni valahol külön, sztem nem. A felni Vuelta Crosser (sztem trekking felni), a küllõk acél aero darabok, az agy meg valami Shimano, de nem tudom beazonosítani. Majd a Speci guruk segítenek, hogy gyári-e.
Nagyon szép a lovarda
Grat.
#14520
Írta 2007. június 19. - 02:06
Egy AMS Black Fire-el maris a menybe mennek!
(Nem is tudom melyiket csipazom jobban...Konat vagy a Cube-ot...mind2-t igy jo lesz

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







