kar hogy most vettem uj lancot
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#14481
Írta 2007. június 20. - 09:59
kar hogy most vettem uj lancot
"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"
#14482
Írta 2007. június 20. - 09:49
enté,életérzés? én biztosan technokrata vagyok,de ilyenek nem jönnek le nálam
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#14483
Írta 2007. június 20. - 09:43
A Unitban sokkal-sokkal több az életérzés, a King kicsit lélektelen. Mekkora gumi van az SS gépen?
Ebben teljessen igazad van. A Unitot szerelembol , a Kinget pedig teljesitmeny szempontjabol epitettem!
De mindkettot egyforman imadom!
http://soloszabi.blogspot.com
#14484
Írta 2007. június 20. - 09:41
Konas, Valeria: nem is arra torekszem, hogy tetszen nektek, gondolom azert nem lattok fantaziat egy SS merev bringaban, mert meg sosem probaltatok es talan gyengek vagytok hozza...
Villa: igen az merev carbon, de nem Pace. White Brothers. Amerikai ceg, taiwani gyartas. Konnyu, jo, olcso.
Duci gumi: Elso gumi Specialized Adrenalin 2.2 , amugy a valosagban 2.55 (hat ezt jol elmertek)
Piros lanc: igen ez a connex 9 sebesseges. Letezik SS/BMX valtozatban is, de azert az tulzasnak tartanam a Boone Ti hatso fogaskerekemre!
Verseny: nem, a SITS az augusztusban lesz, arra is megyek. Ez a Bristol Bike Fest 12 oras volt.
http://soloszabi.blogspot.com
#14485
Írta 2007. június 20. - 00:18
a sleeplessen lettel masodik? MMayhem-re is mesz?
RAUH-Welt
B E G R I F F
#14486
Írta 2007. június 20. - 00:08
nah,ha már mindenki,akkor én is megmutogatom a jármû parkot:)
egyik sem HÛ, meg HA,meg nem is kimondottan szépek,meg nem volt millió forint,de a dolgukat tökéletesen végzik,és a lényeg: szeretem õket:)
a legjobb az hogy ha beleszerelmesedek az egyikbe,akkor sokáig csak azzal megyek,aztán ha megunom akkor még mindig ott a másik kettõ
szép ménes, én is vmi hasonlóról álmodozom, csak a meglévõ gépek karbantartása/fejlesztése mellett sose akar összejönni a triálravaló
#14487
Írta 2007. június 19. - 22:31
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#14488
Írta 2007. június 19. - 22:26
:clap: srácok :clap: a piros lánc nekem is megcsavarta fantáziámat
miféle cuccos az?
Lehet ez?!
http://www.chainreac...x?ModelID=11288
update:
bar a szemek oldala ennel egyenes a bajkon meg ives...szal akkor nem ez.
update 2:
Connexben van piros oldalu! Meg ezt talaltam hirtelen:
http://www.westernbi...sp?p=WI909&tn=0
#14489
Írta 2007. június 19. - 22:15
#14490
Írta 2007. június 19. - 22:04
külön-külön szépek és nyálcsorgatósak az alkatrészek, de így egyben nem látom értelmét...
Ezt az értelem dolgot kifejtenéd?
#14491
Írta 2007. június 19. - 22:04
:sex:
Píros lánc? ...ezt meg hogy? honnan?
Kitört a piros láz sokunkon.......
#14492
Írta 2007. június 19. - 22:01
#14493
Írta 2007. június 19. - 21:47
#14494
Írta 2007. június 19. - 21:41
#14495
Írta 2007. június 19. - 21:32
egyik sem HÛ, meg HA,meg nem is kimondottan szépek,meg nem volt millió forint,de a dolgukat tökéletesen végzik,és a lényeg: szeretem õket:)
együtt:
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186522
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186522
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186522
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186522
a legjobb az hogy ha beleszerelmesedek az egyikbe,akkor sokáig csak azzal megyek,aztán ha megunom akkor még mindig ott a másik kettõ
Flickr
#14496
Írta 2007. június 19. - 21:11
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#14497
Írta 2007. június 19. - 21:10
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#14498
Írta 2007. június 19. - 20:40
#14499
Írta 2007. június 19. - 20:39
külön-külön szépek és nyálcsorgatósak az alkatrészek, de így egyben nem látom értelmét... ne haragudj...
viszont a the king az tutkó frankó!
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#14500
Írta 2007. június 19. - 20:24

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







