Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#14441
Írta 2007. június 21. - 09:04
#14442
Írta 2007. június 21. - 08:54
#14443
Írta 2007. június 21. - 08:36
A bit of trivia is that Giant owns 30% of Hodaka, a key Taiwanese supplier for many brands such as Bianchi.5
azt vki legyen szives értelmezze nek em....
köszi
on
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#14444
Írta 2007. június 20. - 23:20
Egy ekkora ceg vezetoi egy kicsi eszaklondoni boltban tarsalognak az eladokkal. Nalam ez valami.
Mennyi ráérõ idejük van
Persze közben Ázsiában szorgosan gyártják a Speci bicókat (is).
"Giant - You may have ridden a bicycle made by Giant without knowing it! Giant is the world's largest bicycle manufacturer with factories in Taiwan, China, and Europe. Giant, a Taiwanese company started in 1972, manufacturers their own bikes - including the carbon bikes, which is unique in the industry (i.e., most other brands utilize other manufacturers such as Advanced or Martec).
In addition to making their own bikes, Giant also makes, or has made, bikes for many other prominent brands, including Trek, Specialized, Schwinn, and Bianchi. Giant's claim to fame is that they have the most sophisticated and efficient manufacturing facilities in the bicycle industry.
A bit of trivia is that Giant owns 30% of Hodaka, a key Taiwanese supplier for many brands such as Bianchi.5
Giant also sponsors the T-Mobile professional cycling team."
Létezhet, hogy egy Klein Mantrát láttam ma a Boráros téren?
#14445
Írta 2007. június 20. - 22:34
igen, a lehúzást a kukoricásra értettem
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#14446
Írta 2007. június 20. - 22:11
a the king az nagyon tetszetõs, és hogy konásadrás se sajnáltassa itt magát: konás bringája a legszebb mind közül. a sárgaság hátterébõl meg sok finom izotóniás fõttkukoricát lehetne csinálni, aztán frissíteni vele.
#14447
Írta 2007. június 20. - 21:50
mivan, kivágtak a speckótól?
ésszerû kis bicajnak tûnik. kellemes az összkép.
most hány bicajod is van? és milyenek azok?
mert volt a speckó p street féle, meg az az enduros, meg a piros romboló.
spank-on és a skót szoknyáson kívül is még van valami?
Konas, Valeria: nem is arra torekszem, hogy tetszen nektek, gondolom azert nem lattok fantaziat egy SS merev bringaban, mert meg sosem probaltatok es talan gyengek vagytok hozza...
hasonló gondolat érett meg a fejemben, mint VV-nek.
Te megmutattad, mi véleményeztük. Azt hiszem errõl szól ez a fórum. nézd vissza, hogy én mennyit kaptam a bicajomért. egy-két dícséret volt, többi lehúzás... de nem érdekel, mert nekem tetszik, elvakult vagyok.
nem az ss-sel van bajom - mert van itthon nekem is országúti ss, és talán nem vagyok gyenge hozzá - csak az összkép nem tetszett.
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#14448
Írta 2007. június 20. - 19:23
#14449
Írta 2007. június 20. - 19:02
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#14450
Írta 2007. június 20. - 15:26
#14451
Írta 2007. június 20. - 15:22
Egy ekkora ceg vezetoi egy kicsi eszaklondoni boltban tarsalognak az eladokkal. Nalam ez valami.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#14452
Írta 2007. június 20. - 13:20
Úgyis ugyanazon a gyártósoron készül mindegyik, csak a matrica lesz más a végén.
Sokkal több gyártósor van, mint hinnéd! Igaz, a legtöbb a Gianté
És az a matrica sok mindent jelenthet! Presztizst, marketinget... Néha még szakértelmet is.
De nem mindig a vázon, vagy az alkatrészeken múlik, hogy egy keró mennyire egyedi/szép/értékes.. Egy jól épített Magellan vagy Merida odaver a legtöbb ritkaságnak is, lásd Gyalogkakukk gépe
#14453
Írta 2007. június 20. - 13:17
#14454
Írta 2007. június 20. - 13:13
köszi!
#14455
Írta 2007. június 20. - 13:13
offÚgyis ugyanazon a gyártósoron készül mindegyik, csak a matrica lesz más a végén.
ez azért így erõs túlzás
on
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#14456
Írta 2007. június 20. - 13:12
#14457
Írta 2007. június 20. - 13:07
nem akarok flame-et és ezzel én be is fejeztem az offolást
Neked kell tetszeni és ez a lényeg
Jah,a fekete is szín ám
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#14458
Írta 2007. június 20. - 12:42
#14459
Írta 2007. június 20. - 12:40
#14460
Írta 2007. június 20. - 12:27
Igaz nincs rajta elsõfék jelenleg, de a váz maga 3 kiló. a villa 2.8 vágatlan acél nyakkal, most 2.6 körül lehet.
Ha mégis az került volnabele, melyet akartam, GL, akkor rögtön 600 g, valamint a hajtókar helyett is egy 800-850 grammost kéne felhajtani - meg is lenne a ~12 kg.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






