boltbajárni meg amúgyis elég lenne egy deore is.....
Lx meg másfél éves, szilvási beázáson kivül nincs baja . MIndent tulél és legalább könnyû
fékcsövet kell rövidítenem és utána redííí
sikerült a hátsókereket középre húznom
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#13881
Írta 2007. augusztus 02. - 15:25
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#13882
Írta 2007. augusztus 02. - 15:17
Lx meg másfél éves, szilvási beázáson kivül nincs baja . MIndent tulél és legalább könnyû
fékcsövet kell rövidítenem és utána redííí
sikerült a hátsókereket középre húznom
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#13883
Írta 2007. augusztus 02. - 14:22
valahogy a bevált dolgokat jobban szeretem:) akár elfogultság, akár nem.
lehet hogy "kommersz" a maga több mint fél misijével, de az egyik legbeváltabb rendszer...
tudom én, hogy jó
#13884
Írta 2007. augusztus 02. - 14:21
DeeTrax
Nagyon zsír a saint is, csak a nehezebb mint az xt/lx páros.
Amúgy nekem az van, de a kicsi bringánál, ahol nagyon ráálltam a súlyra, oda már acéltengelyes Hone hajtómû került(ami amugy fekete bõrbe bújt LX)
Megölni értelmes felhasználással(nem monoblokkra kiakadással, és tányérhajtógatással) egyik sem megölhetõ.
Nagyon zsír a saint is, csak a nehezebb mint az xt/lx páros.
Amúgy nekem az van, de a kicsi bringánál, ahol nagyon ráálltam a súlyra, oda már acéltengelyes Hone hajtómû került(ami amugy fekete bõrbe bújt LX)
Megölni értelmes felhasználással(nem monoblokkra kiakadással, és tányérhajtógatással) egyik sem megölhetõ.
#13885
Írta 2007. augusztus 02. - 14:14
szerintem meg sala alatt már jópár zúzást kibírt a sinisterben, meghát elvileg õ kerékpárszerelõ, biztos nem tenne ilyet a bringájába, ha vittek már volna be hozzá törött tengelyú/karú lxet. tudja, mit csinál
és az lx amúgy nagyon erõs, saint az szvsz inkább a hardcore freeridereknek van kitalálva, mint a lejtõzõs dhsoknak.
amúgy szép bringa, bár nekem még mindig sok a rugóút benne (vagy csak kevés a technikám ennyi rugóúthoz:D)...amúgy milyen kereke azok ott benne? (mavic deemax?)
amúgy szép bringa, bár nekem még mindig sok a rugóút benne (vagy csak kevés a technikám ennyi rugóúthoz:D)...amúgy milyen kereke azok ott benne? (mavic deemax?)
#13886
Írta 2007. augusztus 02. - 14:11
#13887
Írta 2007. augusztus 02. - 13:32
sala: egyébként miért LX hajtokar van benne? jo tudom h az is merev meg erös meg minden de egy ekkora zúzó
bicajba nem mutatna jobban pl egy saint?
#13888
Írta 2007. augusztus 02. - 13:18
valahogy a bevált dolgokat jobban szeretem:) akár elfogultság, akár nem.abszolút elfogulatlan vagy, ugye:)
lehet hogy "kommersz" a maga több mint fél misijével, de az egyik legbeváltabb rendszer...
#13889
Írta 2007. augusztus 02. - 12:48
bevált technológia
a vázra meg rá lesz irva Szpónzóred báj Thez
a vázra meg rá lesz irva Szpónzóred báj Thez
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#13890
Írta 2007. augusztus 02. - 12:20
#13891
Írta 2007. augusztus 02. - 12:12
#13892
Írta 2007. augusztus 02. - 12:07
Sala, ez most 7 v 8 v 9? amúgy nagyon szép, grat! fõleg a villa.
gondolkodtam, hogy mondjam-e, hogy tucatbringa, de nem akartalak megbántani:)
gondolkodtam, hogy mondjam-e, hogy tucatbringa, de nem akartalak megbántani:)
#13893
Írta 2007. augusztus 02. - 11:54
#13894
Írta 2007. augusztus 02. - 11:07
kabbeeeeeeeeeeee
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#13895
Írta 2007. augusztus 02. - 09:32
és van pofája behozni hozzánk szerelni a sram hátsóváltós biciklijét LOOL
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13896
Írta 2007. augusztus 02. - 09:25
Sala, szép, jól megy hozzá a nagyi horgolta norvégmintás garbó
egyébként meg voltam gyõzõdve, hogy te már rekuval DH-zol:D
egyébként meg voltam gyõzõdve, hogy te már rekuval DH-zol:D
#13897
Írta 2007. augusztus 02. - 09:18
1180
(sose jelentett ez nekem semmit, de reggel melóba menet megtanított rá, hogy mire kell figyelni
)
(sose jelentett ez nekem semmit, de reggel melóba menet megtanított rá, hogy mire kell figyelni
#13898
Írta 2007. augusztus 02. - 09:07
Sala: Szép szép, de a másik nekem is jobban bejött. Egyébként mekkora a tengelytáv?
Sei, soku Si.
#13899
Írta 2007. augusztus 02. - 03:55
Matt, ez a S-W.-ben lett szerelve?
nem, ez itt lett szerelve a garázsunkban
miért? van vmi jellegzetes s.w.-es rajt? )
#13900
Írta 2007. augusztus 01. - 22:56
zsir
koszi
jol nez ki
koszi
jol nez ki
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






