Ennek ellenére tudjátok milyen nehéz azzal a tudattal élni, hogy az országban az enyém a legszebb fully?
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#13921
Írta 2007. augusztus 01. - 19:25
Grats Sala és Matt! Szépek;)
Ennek ellenére tudjátok milyen nehéz azzal a tudattal élni, hogy az országban az enyém a legszebb fully?
Ennek ellenére tudjátok milyen nehéz azzal a tudattal élni, hogy az országban az enyém a legszebb fully?
#13922
Írta 2007. augusztus 01. - 19:07
Matt nak meg gratu
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#13923
Írta 2007. augusztus 01. - 19:04
Tucatbringa:D
Legközelebb, ha Semmeringbe megyünk, csak Spike meg én fogunk kilógni a sorból. Meg is beszélem vele, hogy eszébe ne jusson lecserélni a VPFree-t.
Legközelebb, ha Semmeringbe megyünk, csak Spike meg én fogunk kilógni a sorból. Meg is beszélem vele, hogy eszébe ne jusson lecserélni a VPFree-t.
#13924
Írta 2007. augusztus 01. - 19:01
Nesztek EMOOOOOOOOOOOOOO :


Home made carbon MRP:


yessz
az elsõ kerék csak a fotó kedvéért van benne egyenlõre hiányos kicsit


Home made carbon MRP:


yessz
az elsõ kerék csak a fotó kedvéért van benne egyenlõre hiányos kicsit
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#13925
Írta 2007. augusztus 01. - 17:41
szívesen hallok mindennemû kritikát 
a funkcióját így is majdhogynem teljes egészében betölti, szóval nekem tetszik .) anno még theztõl szereztem az elsõkereket óccsóér, és mai napig gurul .) persze amint lesz keret egy SS agyra, akkor már veszek egy singletracket is és és az alexet átfûzöm.
a gumik amolyan próbák voltak. óccsó volt meg könnyü... de nem jött be lefelé szóval le lesz cserélve.
a nyeregnek törénete van... szal amíg van bicóm fennt lesz. ha összeáll ujra a polarx akkor átrakom oda, erre meg kerül új.
nyeregcsõbõl meg nem kaptam Truvativot, ritchey meg a többi ezer drága szal inkább 500ft-ér szükítõ .)
és igen, a fékek is még alakulnak remélem, de fog mindkettõ szóval nem létszükség )
ja és du. levettem minden szigszalagot és lecseréltem átlátszó fóliára .)
a funkcióját így is majdhogynem teljes egészében betölti, szóval nekem tetszik .) anno még theztõl szereztem az elsõkereket óccsóér, és mai napig gurul .) persze amint lesz keret egy SS agyra, akkor már veszek egy singletracket is és és az alexet átfûzöm.
a gumik amolyan próbák voltak. óccsó volt meg könnyü... de nem jött be lefelé szóval le lesz cserélve.
a nyeregnek törénete van... szal amíg van bicóm fennt lesz. ha összeáll ujra a polarx akkor átrakom oda, erre meg kerül új.
nyeregcsõbõl meg nem kaptam Truvativot, ritchey meg a többi ezer drága szal inkább 500ft-ér szükítõ .)
és igen, a fékek is még alakulnak remélem, de fog mindkettõ szóval nem létszükség )
ja és du. levettem minden szigszalagot és lecseréltem átlátszó fóliára .)
#13926
Írta 2007. augusztus 01. - 13:04
Nekem nem tetszik. Számomra nem nyújt teljes egészet a külsõ megjelenése. Olyan összedobált érzést kelt bennem. De ez egy szubjektív vélemény, ezért ne vedd a szívedre.
Jó lesz az, ha elkészül. Gondolom jönnek majd nagyobb gumik (a jelenlegik kicsit csirkék), egyforma felnik/kerekek. Meg talán nem ártana, ha elöl hátul egyformán vagy hidrós vagy bovdenes fék lenne. Talán egy betétcsõ nélküli nyeregcsõ sem mutatna rosszul a majdani új nyereg alatt...
Amúgy OK!
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#13927
Írta 2007. augusztus 01. - 12:53
nekem nagyon is tetszik csak kár h ilyen kicsi a rugostag utja...a platform pedál és a rövid stucni egyértelmüen összeillenek...és az összedobott érzés azért lehet mert ezek a szikszalagok nagyon csúnyák és a felnik nagyon nem passzolnak:chin: nem?
#13928
Írta 2007. augusztus 01. - 12:45
Nekem nem tetszik. Számomra nem nyújt teljes egészet a külsõ megjelenése. Olyan összedobált érzést kelt bennem. De ez egy szubjektív vélemény, ezért ne vedd a szívedre.
#13929
Írta 2007. augusztus 01. - 11:17
olyan fura a rövid stucni meg mintha sokat emelne a kormány, de ha neked így kényelmes.. Pedál elég durung számomra, viszont ha az jön be használd egészséggel..miért? nekem valahogy taposó jön be pedálból, a kormánnyal meg nem értem mi a gond.
(hajlítottal kényelmesebb az üléspozíció, plusz szeretem egy kicsit túlépíteni a bringát, mert nem kevés a versenysúlyom)
#13930
Írta 2007. augusztus 01. - 11:13
#13931
Írta 2007. augusztus 01. - 10:32
nem rossz de nekem a pedál meg a kormány kissé furán hat..
miért? nekem valahogy taposó jön be pedálból, a kormánnyal meg nem értem mi a gond.
(hajlítottal kényelmesebb az üléspozíció, plusz szeretem egy kicsit túlépíteni a bringát, mert nem kevés a versenysúlyom)
A Paripa (Magellan Serpens): Blau - http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3077
#13933
Írta 2007. augusztus 01. - 00:21
a bicót amolyan mindenesre szántam hegyre .) de 14/15 centivel mér ne lehetne ugrálós? 
ha kell kihúzom a nyerget, pikeot betekerem, és tok menni (nyilván korlátokkal) felfele, lefele meg nyereg letol, pike kihúz és gó ) rövid stucni meg alap.
felnicsere lesz igen. ) az alexet meg befüzöm egy SS agyba és megy bele polarx-be. véfékem meg van talonba és akkor újra összeáll a street bicó is )
ha kell kihúzom a nyerget, pikeot betekerem, és tok menni (nyilván korlátokkal) felfele, lefele meg nyereg letol, pike kihúz és gó ) rövid stucni meg alap.
felnicsere lesz igen. ) az alexet meg befüzöm egy SS agyba és megy bele polarx-be. véfékem meg van talonba és akkor újra összeáll a street bicó is )
#13934
Írta 2007. július 31. - 23:48
Nemrossz... Tettszetõs... 
És télleg elkélne elõre is egy Single track sztem.
Bár énse vagyok télleg vele tisztába h mire is való a bringa...
És télleg elkélne elõre is egy Single track sztem.
Bár énse vagyok télleg vele tisztába h mire is való a bringa...
#13935
Írta 2007. július 31. - 22:35
#13936
Írta 2007. július 31. - 21:49
Matt most akkor ez a bicó mire is való?vagy én vagyok hülye?mert az alkatrészek inkább ugrálósnak hatnak(singletrack,stucni,ülésmagasság, stb)
1ébként az ülést én is cserélném
1ébként az ülést én is cserélném
#13937
Írta 2007. július 31. - 19:46
#13938
Írta 2007. július 31. - 19:06
végre megjött a váz 
Giant Reign 3 18"
Manitou Swinger Air 3-way spv
a többi jött át a pxrõl .)
íme:

További képek:
http://matt.fpn.hu/reign.jpg
http://matt.fpn.hu/reign2.jpg
http://matt.fpn.hu/reign3.jpg
Tudom hogy igénytelenek a szigszalagmegoldások de még ma este ki szeretném próbálni, szóval h addig se jöjjön le a festés ez lett izibe megcsinálva. Ha lesz kedvem pepecselni, akkor felkerülnek mindehová az átlátszó fóliák .)
Meg majd a nyereg megy vissza a PolarX-re, erre meg jön vmi tekerõsebb.
Giant Reign 3 18"
Manitou Swinger Air 3-way spv
a többi jött át a pxrõl .)
íme:

További képek:
http://matt.fpn.hu/reign.jpg
http://matt.fpn.hu/reign2.jpg
http://matt.fpn.hu/reign3.jpg
Tudom hogy igénytelenek a szigszalagmegoldások de még ma este ki szeretném próbálni, szóval h addig se jöjjön le a festés ez lett izibe megcsinálva. Ha lesz kedvem pepecselni, akkor felkerülnek mindehová az átlátszó fóliák .)
Meg majd a nyereg megy vissza a PolarX-re, erre meg jön vmi tekerõsebb.
#13939
Írta 2007. július 31. - 16:43
#13940
Írta 2007. július 31. - 16:07
Elkészült az upgrade!
új hajtómû, hátsókerék és hátsó fék (+ racsni és lánc)
- több és nagyobb képek az aláírásomban


új hajtómû, hátsókerék és hátsó fék (+ racsni és lánc)
- több és nagyobb képek az aláírásomban


A Paripa (Magellan Serpens): Blau - http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3077

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére








