Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#13901
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
most már több mint valószinü h mindenki látja :D

halkan jegyzem meg nekem sinister jobban tetszett...

#13902
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

rohadt kepfeltoltes.hu -rol nekem nem jonnek le a kepek :P

szal szamomra meg mindig talany hogy sala milyen bringaval nyomul

Nem mondhatod, nem viseljünk szívünkön a sorsodat:D:D:D


#13903
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

rohadt kepfeltoltes.hu -rol nekem nem jonnek le a kepek :P

szal szamomra meg mindig talany hogy sala milyen bringaval nyomul


tessék: :D

http://mlap.hu/users...ltoltes.hu_.jpg
http://mlap.hu/users...ltoltes.hu_.jpg
http://mlap.hu/users...ltoltes.hu_.jpg

edit: hoppá vkik gyorsabbak voltak... :D :(

#13904
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
[attach]403[/attach]


#13905
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

rohadt kepfeltoltes.hu -rol nekem nem jonnek le a kepek :P

szal szamomra meg mindig talany hogy sala milyen bringaval nyomul


Feltöltött kép

#13906
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
rohadt kepfeltoltes.hu -rol nekem nem jonnek le a kepek :P

szal szamomra meg mindig talany hogy sala milyen bringaval nyomul
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#13907
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Mindenkinek gratulálok, használjátok egészséggel és tekerjetek szép helyeken.

Sala: Te tudod. Ha ezzel már versenyre is fogsz járni, akkor tényleg megérte.;)

Matt, ez a S-W.-ben lett szerelve?

#13908
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Sala csak annyit mondok h Gyönyörû! :D
Nekem is jobban bejön mint a Sinister! :$

#13909
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.703 hozzászólás

wáwáwáwáááá Zolkow ez veszett szép lett ;)


köszi :)
még mindig van vagy 12 kiló, illetve nem tudom, mert ez csak számított az eredeti gyári adatból, mínusz a könnyítések hasra. na mindegy, a nyeregcsõvel együtt már én is elégedett vagyok a kinézetével ;)

#13910
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
ZolkoW, ilyen kell nekem is :( szép lett, grat! :)

#13911
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
wáwáwáwáááá Zolkow ez veszett szép lett ;)

#13912
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.703 hozzászólás
megin berakom, mert a legutóbbi óta kapott új nyerget, nyeregcsövet (jesssz!), kormányt, és az egész váltás LX lett, leszámítva a sram fogsort és láncot.

aszfaltontekerõsbicó

#13913
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
cép lett sala :) nekem jobban bejön mint a sinister )

málna,
thx )
Tied mennyit moccan?
swingerre én is kiváncsi lennék milyen ha jól be van állítva de egyelõre nem sikerült, szal valaki jöhetne rugostag topikba pls :)

#13914
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
miabaj ezzel az EMÓVAL? eddig nem sok van itthon se belõle, kb 3 gurul...:)
és már csak 1-el lesz több belõle.

sõt, enyémnek se sok párja van itthon.

Korábbi persze akad, de az tök mááááááááááás!!!! :)

JóleszezSala!!!:)

#13915
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Sala szép ez is....:)

de a Sinister nekem szebb volt, az olyan egyedi volt :o

#13916
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ha "Blindside" lenne ráírva, akkor lenne tuti.:D:D


#13917
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
odáig már nem néztem el... :D csak megláttam a kis piros bigyót, aztán azt hittem elöl is avid van, sorry

még egy marzo z1 v am2 és tökéletes lenne!

#13918
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás

Mint egy halottaskocsi:D

Na ezt jól megkaptam:)

Málna: hogy a BB7 nem tetszik, azt teljesen megértem. De a sainttel mi a baj?

#13919
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
grat matt, jó döntés!
ez már a 3. ha jól tudom ;)

mindenesetre szépséges, de megérdemelne majd (ha lesz rá lehetõség) jobb és hozzá illõbb alkatrlészeket! az integrált fejcsapival megbarátkoztál? nekem sajnos sehogy nem mûködött kotyogás nélkül, úgyhogy megkapta a szûkítõt meg a jó öreg orbitot
õ "csaK" 15 centit mozog? kcisit más a tag elrejtése, mint az enyémen, de nekem jobban tetszik, hogy ilyen letisztult... egyszer kipróbálnám, fõleg a swinger érdekelne!

sala: neked is grat, szépséges kommersz! :D jó lett a mûanyag sala mrp? kinézetre mindenképp

trueman: fékek ;) sajnos a villával kettesben lerontják nálam az összképet, ha már fekete, lehetne juicy 5 :D

#13920
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Ennek ellenére tudjátok milyen nehéz azzal a tudattal élni, hogy az országban az enyém a legszebb fully?:)


Jó duma:hahaha:
Mint egy halottaskocsi:D