halkan jegyzem meg nekem sinister jobban tetszett...
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#13901
Írta 2007. augusztus 01. - 22:56
most már több mint valószinü h mindenki látja 
halkan jegyzem meg nekem sinister jobban tetszett...
halkan jegyzem meg nekem sinister jobban tetszett...
#13902
Írta 2007. augusztus 01. - 22:55
Nem mondhatod, nem viseljünk szívünkön a sorsodat:D:D:Drohadt kepfeltoltes.hu -rol nekem nem jonnek le a kepek
szal szamomra meg mindig talany hogy sala milyen bringaval nyomul
#13903
Írta 2007. augusztus 01. - 22:54
rohadt kepfeltoltes.hu -rol nekem nem jonnek le a kepek
szal szamomra meg mindig talany hogy sala milyen bringaval nyomul
tessék:
http://mlap.hu/users...ltoltes.hu_.jpg
http://mlap.hu/users...ltoltes.hu_.jpg
http://mlap.hu/users...ltoltes.hu_.jpg
edit: hoppá vkik gyorsabbak voltak...
#13904
Írta 2007. augusztus 01. - 22:50
#13905
Írta 2007. augusztus 01. - 22:49
#13906
Írta 2007. augusztus 01. - 22:44
rohadt kepfeltoltes.hu -rol nekem nem jonnek le a kepek 
szal szamomra meg mindig talany hogy sala milyen bringaval nyomul
szal szamomra meg mindig talany hogy sala milyen bringaval nyomul
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13907
Írta 2007. augusztus 01. - 22:42
Mindenkinek gratulálok, használjátok egészséggel és tekerjetek szép helyeken.
Sala: Te tudod. Ha ezzel már versenyre is fogsz járni, akkor tényleg megérte.
Matt, ez a S-W.-ben lett szerelve?
Sala: Te tudod. Ha ezzel már versenyre is fogsz járni, akkor tényleg megérte.
Matt, ez a S-W.-ben lett szerelve?
#13908
Írta 2007. augusztus 01. - 22:27
Sala csak annyit mondok h Gyönyörû! 
Nekem is jobban bejön mint a Sinister! :$
Nekem is jobban bejön mint a Sinister! :$
#13909
Írta 2007. augusztus 01. - 21:29
wáwáwáwáááá Zolkow ez veszett szép lett
köszi
még mindig van vagy 12 kiló, illetve nem tudom, mert ez csak számított az eredeti gyári adatból, mínusz a könnyítések hasra. na mindegy, a nyeregcsõvel együtt már én is elégedett vagyok a kinézetével
#13910
Írta 2007. augusztus 01. - 21:29
#13911
Írta 2007. augusztus 01. - 21:27
#13912
Írta 2007. augusztus 01. - 21:22
megin berakom, mert a legutóbbi óta kapott új nyerget, nyeregcsövet (jesssz!), kormányt, és az egész váltás LX lett, leszámítva a sram fogsort és láncot.
aszfaltontekerõsbicó
aszfaltontekerõsbicó
#13913
Írta 2007. augusztus 01. - 21:19
cép lett sala
nekem jobban bejön mint a sinister )
málna,
thx )
Tied mennyit moccan?
swingerre én is kiváncsi lennék milyen ha jól be van állítva de egyelõre nem sikerült, szal valaki jöhetne rugostag topikba pls
málna,
thx )
Tied mennyit moccan?
swingerre én is kiváncsi lennék milyen ha jól be van állítva de egyelõre nem sikerült, szal valaki jöhetne rugostag topikba pls
#13914
Írta 2007. augusztus 01. - 21:14
miabaj ezzel az EMÓVAL? eddig nem sok van itthon se belõle, kb 3 gurul...
és már csak 1-el lesz több belõle.
sõt, enyémnek se sok párja van itthon.
Korábbi persze akad, de az tök mááááááááááás!!!!
JóleszezSala!!!
és már csak 1-el lesz több belõle.
sõt, enyémnek se sok párja van itthon.
Korábbi persze akad, de az tök mááááááááááás!!!!
JóleszezSala!!!
#13915
Írta 2007. augusztus 01. - 20:50
#13916
Írta 2007. augusztus 01. - 20:30
#13917
Írta 2007. augusztus 01. - 20:22
odáig már nem néztem el...
csak megláttam a kis piros bigyót, aztán azt hittem elöl is avid van, sorry
még egy marzo z1 v am2 és tökéletes lenne!
még egy marzo z1 v am2 és tökéletes lenne!
#13918
Írta 2007. augusztus 01. - 20:20
Na ezt jól megkaptam:)Mint egy halottaskocsi:D
Málna: hogy a BB7 nem tetszik, azt teljesen megértem. De a sainttel mi a baj?
#13919
Írta 2007. augusztus 01. - 19:48
grat matt, jó döntés!
ez már a 3. ha jól tudom
mindenesetre szépséges, de megérdemelne majd (ha lesz rá lehetõség) jobb és hozzá illõbb alkatrlészeket! az integrált fejcsapival megbarátkoztál? nekem sajnos sehogy nem mûködött kotyogás nélkül, úgyhogy megkapta a szûkítõt meg a jó öreg orbitot
õ "csaK" 15 centit mozog? kcisit más a tag elrejtése, mint az enyémen, de nekem jobban tetszik, hogy ilyen letisztult... egyszer kipróbálnám, fõleg a swinger érdekelne!
sala: neked is grat, szépséges kommersz!
jó lett a mûanyag sala mrp? kinézetre mindenképp
trueman: fékek
sajnos a villával kettesben lerontják nálam az összképet, ha már fekete, lehetne juicy 5
ez már a 3. ha jól tudom
mindenesetre szépséges, de megérdemelne majd (ha lesz rá lehetõség) jobb és hozzá illõbb alkatrlészeket! az integrált fejcsapival megbarátkoztál? nekem sajnos sehogy nem mûködött kotyogás nélkül, úgyhogy megkapta a szûkítõt meg a jó öreg orbitot
õ "csaK" 15 centit mozog? kcisit más a tag elrejtése, mint az enyémen, de nekem jobban tetszik, hogy ilyen letisztult... egyszer kipróbálnám, fõleg a swinger érdekelne!
sala: neked is grat, szépséges kommersz!
trueman: fékek
#13920
Írta 2007. augusztus 01. - 19:29
Ennek ellenére tudjátok milyen nehéz azzal a tudattal élni, hogy az országban az enyém a legszebb fully?
Jó duma:hahaha:
Mint egy halottaskocsi:D

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






