ZolkoW ilyen bringával nyomul hegyen.
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13841
Írta 2007. augusztus 03. - 21:13
#13842
Írta 2007. augusztus 03. - 13:17
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#13843
Írta 2007. augusztus 03. - 13:10
Nem igazán értem, hogy miért kell fikázni az adott ember jelenlegi telójánál gyengébb/olcsóbb teleszkópokat...kicsit gyerekes. Ha mindenki így tenne csak a Fox és Pace tulajdonosok maradnának
Nekem is Fox-om van, mégsem jutott eszembe lesz*arozni a korábbi marzocchi exr comp vagy manitou splice elite teleszkópjaimat, adott esetben jók voltak azok is.
Hogy ne legyen nagyon off, Fox teleszkópos kerékpárral nyomulok és a többi teló bééénabibibííí
Nemtom ki hol bringázik, de én a himalájába nem szoktam:)
#13844
Írta 2007. augusztus 03. - 12:21
mozgásilag pedig mind2 nagyon helyén van.
#13845
Írta 2007. augusztus 03. - 12:11
#13846
Írta 2007. augusztus 03. - 12:04
Nem igazán értem, hogy miért kell fikázni az adott ember jelenlegi telójánál gyengébb/olcsóbb teleszkópokat...kicsit gyerekes. Ha mindenki így tenne csak a Fox és Pace tulajdonosok maradnának
Nekem is Fox-om van, mégsem jutott eszembe lesz*arozni a korábbi marzocchi exr comp vagy manitou splice elite teleszkópjaimat, adott esetben jók voltak azok is.
Hogy ne legyen nagyon off, Fox teleszkópos kerékpárral nyomulok és a többi teló bééénabibibííí
és akkor ha az elöbbi gondolatmenetet követjük, akkor a...
mind1
Azt hiszem láttam már FLOW-t is mostanában...
Egy static pedig még mindig meg is van.
De az utódja is, épp egy fox villa tesztelõdik a merevgépben... Különbséget pedig (kövezzetek meg) csak a tömegükben érzek.
ON
#13847
Írta 2007. augusztus 03. - 11:50
#13848
Írta 2007. augusztus 03. - 11:46
ezt hol hallottad te?! volt már alattad egy stance flow egyántalán??
akkor próbálj ki egyet és meglátod milyen ajándékot hozott a télapó.
Haverom Flow-je veszett szépen mozog
#13849
Írta 2007. augusztus 03. - 11:31
Nekem is Fox-om van, mégsem jutott eszembe lesz*arozni a korábbi marzocchi exr comp vagy manitou splice elite teleszkópjaimat, adott esetben jók voltak azok is.
Hogy ne legyen nagyon off, Fox teleszkópos kerékpárral nyomulok és a többi teló béééna
#13850
Írta 2007. augusztus 03. - 11:27
#13851
Írta 2007. augusztus 03. - 11:22
jaja, egy rakás szar;)
mindenki másnak jó, csak nálad az
ezt hol hallottad te?! volt már alattad egy stance flow egyántalán??
akkor próbálj ki egyet és meglátod milyen ajándékot hozott a télapó.
#13852
Írta 2007. augusztus 03. - 11:08
Jó de azt tegyük hozzá h a Stance egy rakás szar, a Drop Off-ot én meg nem állitgatom mivel nem az enyém!
jaja, egy rakás szar;)
mindenki másnak jó, csak nálad az
#13853
Írta 2007. augusztus 03. - 10:48
Milyen az, amikor egy teló majdnem tele van fújva? Még fér bele egy kicsi, de már nem sok? Csak mert nekem is levegõs a telóm, és nehogy egyszer véletlenül tele legyen.
Tudod megvan h mennyit lehet bele fújni, PSI-t!
#13854
Írta 2007. augusztus 03. - 10:47
a rossz telóbeállítás nem erény
Jó de azt tegyük hozzá h a Stance egy rakás szar, a Drop Off-ot én meg nem állitgatom mivel nem az enyém!
#13855
Írta 2007. augusztus 03. - 10:31
a rossz telóbeállítás nem erényHát képzeld Mecsek-be nem egyszer bekoppantottam haver 05-ös 150-es Drop Off-ját meg az én régi 150-es Stance Flow-mat!
![]()
edit: ja és hozzátéve a Drop Off majdnem televolt fujva, olyan kemény volt.
#13856
Írta 2007. augusztus 03. - 09:50
ne aggódj ha véletlenül tele lesz, a fölösleges levegõ kifolyik :-<>
#13857
Írta 2007. augusztus 03. - 08:25
edit: ja és hozzátéve a Drop Off majdnem televolt fujva, olyan kemény volt.
Milyen az, amikor egy teló majdnem tele van fújva? Még fér bele egy kicsi, de már nem sok? Csak mert nekem is levegõs a telóm, és nehogy egyszer véletlenül tele legyen.
#13858
Írta 2007. augusztus 03. - 01:26
miért, így van értelme, hogy hanyattesik a bicikli? megmondom õszintén, alapvetõen nem érzem értelmét, hogy ebbe a vázba egy duplavállas villát rakjanak.
nekem csak egy 80at mozgó merevfarum van, de ezzel is simán adtam már be 50 centis letörést 30al, és bizony elsõ kerékre érkeztem, -igazából meglepett a letörés- és nem koppant le...pedig alapvetõen nincs túlfújva. biztos, hogy annyira kell az a 170 ithonra? naj, nem kezdek rugóutas flamet, de ennek a villának nem érzem értelmét. tényleg ennyit számít +2 centi, amikor még az a 15 sem koppant le?
Hát képzeld Mecsek-be nem egyszer bekoppantottam haver 05-ös 150-es Drop Off-ját meg az én régi 150-es Stance Flow-mat!
edit: ja és hozzátéve a Drop Off majdnem televolt fujva, olyan kemény volt.
#13859
Írta 2007. augusztus 03. - 00:11
mondjuk én is szimplaváll párti lennék, de ha vkinek kell a 170, akkor nem annyival több ez mint a hátsó 150
nekem is volt egy ideig elöl 150 hátul merev bicóm.. és nem volt rossz
#13860
Írta 2007. augusztus 03. - 00:09
de úgy nincs értelme a triple-nek akkor már ha 150
miért, így van értelme, hogy hanyattesik a bicikli? megmondom õszintén, alapvetõen nem érzem értelmét, hogy ebbe a vázba egy duplavállas villát rakjanak.
nekem csak egy 80at mozgó merevfarum van, de ezzel is simán adtam már be 50 centis letörést 30al, és bizony elsõ kerékre érkeztem, -igazából meglepett a letörés- és nem koppant le...pedig alapvetõen nincs túlfújva. biztos, hogy annyira kell az a 170 ithonra? naj, nem kezdek rugóutas flamet, de ennek a villának nem érzem értelmét. tényleg ennyit számít +2 centi, amikor még az a 15 sem koppant le?

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






