Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13541
Írta 2007. szeptember 16. - 20:32
#13542
Írta 2007. szeptember 16. - 20:30
A Manitou felirat meg a Fox teló hülyén mutat együtt:D
sajnálom, csak ez volt itthon
Köszi Kela!
#13543
Írta 2007. szeptember 16. - 20:23
#13544
Írta 2007. szeptember 16. - 20:23
Szerintem nagyon jó kis futkorázós bicó, jó összeállítás. Nem ronda de nem is széphttp://pix.bikemag.h...=&condition=and
remélem már jó...
#13545
Írta 2007. szeptember 16. - 20:21
#13546
Írta 2007. szeptember 16. - 20:20
#13547
Írta 2007. szeptember 16. - 20:19
#13548
Írta 2007. szeptember 16. - 20:16
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13549
Írta 2007. szeptember 16. - 18:44
mérlegre én aztán a bringával együtt és márió számol?!
en konkretan az alkatreszeket meregetem le egyenkent a konyhai digimerleggel. de ha kesz lesz, akkor meg raallok a furdoszobamerlegre, es levonom belole a sajat sulyomat. A kettonek valahol kozel kell lennie egymashoz.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13550
Írta 2007. szeptember 16. - 18:17
#13551
Írta 2007. szeptember 16. - 18:05
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13553
Írta 2007. szeptember 16. - 16:46
de a halmérleg a legpontosabb
#13554
Írta 2007. szeptember 16. - 16:27
mérlegre én aztán a bringával együtt és márió számol?!
nincsen horgászismerõsöd, vagy a közelben egy fizetõs halastó, ahol a tógazdának van jó mérlege? jó kis halmérleggel talán könnyebb lemérni, mint a rááll-számol módszerrel...
#13555
Írta 2007. szeptember 16. - 15:26
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#13556
Írta 2007. szeptember 16. - 15:00
de nem is pontosa régi békeidõs analóg tálcás mérleg se rossz:)
nekünk ami itthon van, az is kérkaros, s 10 gramm pontosan lehet a súlyokat pakolni a tányérába, s ha a két nyelv egyvonalban van, akkor jó... nagyon pontatlan.
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#13557
Írta 2007. szeptember 16. - 14:42
#13558
Írta 2007. szeptember 16. - 14:36
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13559
Írta 2007. szeptember 16. - 14:05
Tomac várja hogy cc/maraton verseny gép legyen belõle..amúgy eladó
allcatrace listát akartam írni súllyal,de nem találtam olyan oldalt ahol megtalálok mindent..
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#13560
Írta 2007. szeptember 16. - 13:35
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére








