Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13561
Írta 2007. szeptember 16. - 13:32
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#13562
Írta 2007. szeptember 15. - 13:05
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13563
Írta 2007. szeptember 14. - 22:58
nekem is az van tervben véve...
setup mi lesz?
a vazat mar lattad, a tobbi meglepi. Majd a keppel egyutt tolok alkatreszlistat is. semmi durva amugy, mivel masodbringanak lesz epitve. A Yeti ugyanis kb januar-februar kornyekeig ugyse lesz kaphato. Kellett egy "teli" bringa.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13564
Írta 2007. szeptember 14. - 22:53
#13565
Írta 2007. szeptember 14. - 22:51
erre gondoltam..
majd holnap..
zsir. nekem holnap mar semmi nem fog tortenni. Megrendeltem a kerekeket kedden. Ma reggel felhivom oket, hogy na mizu. Erre mondja a csavo, hogy amit rendeltem az out of stock. Hat mondom jipijaje. A honlapon meg nem ez volt. Hat de ne hallgassak a honlapra, ha valamit akarok, hivjam fel oket. Akkor minek a honlap? na erre mar o se tudott valaszolni erdemben. Cserebe igy most [mivel senki nem hivott fel engem, hogy ne varjak feleslegesen] megkapom az egyel jobb kerekeket ugyanazon az aron.
egyik szemem sir a masik meg uveg. vasarnap mar tekerni akartam.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13566
Írta 2007. szeptember 14. - 22:44
ha minden olyan jol megy ahogy szeretnem [nem fog] akkor holnap dobok ide egy kepet en is.
erre gondoltam..
#13567
Írta 2007. szeptember 14. - 22:43
detto.
na hol van a kep?
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13568
Írta 2007. szeptember 14. - 22:43
#13569
Írta 2007. szeptember 14. - 22:37
bocsi a hülye megfogalmazásért...szval a régi pix-es képek nagyon rosszak voltak már.meg nemjól címeztem meg a képeket.a kutyám aranyos?
bocs a linket kihagytam...http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3100
tanulj meg linkelni.
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#13570
Írta 2007. szeptember 14. - 22:30
bocs a linket kihagytam...http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3100
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13571
Írta 2007. szeptember 14. - 22:19
hehe. hat csak megvetted?
leld oromod benne :spoko:
ha minden olyan jol megy ahogy szeretnem [nem fog] akkor holnap dobok ide egy kepet en is.
hat persze hogy nem. A kerekek csak hetfon jonnek. A maradek mar megvan, csak a fekekbe kellene olaj. szep lesz nagyon.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13572
Írta 2007. szeptember 14. - 22:16
kedvem volt egy kicsit este fotózni meg ami fent volt a régebbi az förtelmes hogy nézett ki...jah meg vettem markolatot valami b+ félbevágtam oszt jóvan.meg hülyén címeztem meg a képeket:D
tessék?
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#13573
Írta 2007. szeptember 14. - 22:13
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13574
Írta 2007. szeptember 14. - 19:52
detto.hehe. hat csak megvetted?
leld oromod benne :spoko:
ha minden olyan jol megy ahogy szeretnem [nem fog] akkor holnap dobok ide egy kepet en is.
#13575
Írta 2007. szeptember 13. - 23:19
ha minden olyan jol megy ahogy szeretnem [nem fog] akkor holnap dobok ide egy kepet en is.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13576
Írta 2007. szeptember 13. - 23:03
Mûködésileg meg szerintem nem tudok különbséget tenni.
Itt valami félreértés lesz, hogy Epic, meg NRS a példák. Ez 120 és 150 között állítható.
#13577
Írta 2007. szeptember 13. - 23:02
#13578
Írta 2007. szeptember 13. - 22:58
Ha Giant akkor NRS.
Csak hát új év, új design. A piac nagy úr.
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#13579
Írta 2007. szeptember 13. - 22:53
Amennyit mostanában tudok biciklizni, arra tökéletes lesz. Én úgysem érzem a különbséget, de legalább kényelmes és könnyû.
VV. Kertészkedem.
Konás. A HT április óta volt/van meg.
Több már valszeg nem lesz.
Az õszinteséget köszönöm mindenkinek.
lehet fura lesz, de: eléggé csalódottnak, vagy inkább lemondónak tûnik amit írsz. tulajdonképpen (nem tudom így ismeretlenül miért) de nagyon drukkoltam/drukkolok, hogy végre összejöjjön egy olyan FS váz/bringa, ami tetszik. végülis, lehet hogy jó lesz.
hozé: a giant anthemen is az alsócsõ közepe táján terhel a rugóstag (bár nem ugyanígy), mégis kevés panasz volt rá. :chin: attól még persze nem ideális, de lehet jó.
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#13580
Írta 2007. szeptember 13. - 22:48
VV. Kertészkedem.
Konás. A HT április óta volt/van meg.
Több már valszeg nem lesz.
Az õszinteséget köszönöm mindenkinek.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





