Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13581
Írta 2007. szeptember 13. - 22:41
Ezen lehet hogy jobban érzi magát.
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#13583
Írta 2007. szeptember 13. - 22:35
De:
-szerintem amellett nem szólnak ész érvek, hogy az elsõ váltó elforduljon a fogaskerék körül. Brrr.
-amikor a hátsó rugóstag egy csövet szögben támad meg, pláne ha középtájban, akkor arra nagy hajlítóerõvel hat. (több száz kg! az áttétel arány miatt)
Ergó azt vastagra, tehát nehézre kell csinálni. Ha a támadási szög csõirányú, vagy a csõ végénél van akkor értelemszerûen hosszában terheli a csövet, vagy csak alig.
Persze ezektõl még ez lehet jó a váz.
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#13584
Írta 2007. szeptember 13. - 22:34
#13585
Írta 2007. szeptember 13. - 22:34
szerintem nem gáz.
szép a színe
hányadig vázad/bicajod ez az elmúlt fél évben? 4. 5. ?
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#13586
Írta 2007. szeptember 13. - 22:27
#13587
Írta 2007. szeptember 13. - 22:20
:scratchhe
Azé' ezt mérnöki szemmel hagy nevezzem "furcsának".
De remélem jól érzed magad rajta.
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#13588
Írta 2007. szeptember 13. - 22:01
#13589
Írta 2007. szeptember 13. - 21:53
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13590
Írta 2007. szeptember 13. - 21:42
#13591
Írta 2007. szeptember 13. - 21:07
#13593
Írta 2007. szeptember 13. - 16:56
képek lesznek amint odajutok..
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#13594
Írta 2007. szeptember 13. - 16:53
#13595
Írta 2007. szeptember 13. - 16:50
#13596
Írta 2007. szeptember 13. - 16:47
#13597
Írta 2007. szeptember 12. - 21:21
a váltó csak feszítõnek van szal én rövidítettem le a láncot mert eredetileg elég hosszú volt.. bár akkor is csak feszítõ volt a váltó
kisbicóra minek? amúgy ha naon akarok tudok vele mászni is, kézzel átrakom a láncot a kistányérra középen..
nem figyeltem, hogy nincs is váltókar... akkor viszont biztos szedném lefele a fölös tányérokat ezerrel, meg ilyesmi
#13598
Írta 2007. szeptember 12. - 17:35
a váltó csak feszítõnek van szal én rövidítettem le a láncot mert eredetileg elég hosszú volt.. bár akkor is csak feszítõ volt a váltószerintem itt nem is szokás...
szép kis bicó, de nem rövid a lánc, vagy ahol rövid lenne, úgysem használod?
kisbicóra minek? amúgy ha naon akarok tudok vele mászni is, kézzel átrakom a láncot a kistányérra középen..
#13599
Írta 2007. szeptember 12. - 16:41
azért írtam, hogy "vesszõKicsit régrõl idézek és off (Turner kapcsán), és különben is Joey vagyok, szemét és gusztustalan (aki nem ismeri, annak sorry):
Az újság hasábjain, itt a fórumon szokásos gerilla marketinggel pikk-pakk ilyet szeretne mindenki (persze ettõl mind jó bringa)
Igazság szerint nem is az ismertségével van a gond, hanem az árával. És vélhetõen sok márka ezért nincs jelen a hazai piacon, mert túl kicsi a felvevõképes kereslet annyi "brand-nek." Természetesen a hazai anyagi lehetõségeket figyelembe véve. De ne legyen igazam. Mindig megemelem a kalapom azok elött, akik megpróbálkoznak brand-ek hazai bevezetésével (az utóbbi idõben pld, Morewood, Spank, Intense, stb...)
#13600
Írta 2007. szeptember 12. - 16:22
Azt meg nem nagyon hiszem, hogy bejönne kicsi országunkba a márka. Annyira nem ismert, még. Meg lehetne próbálni, de kéne hozzá egy kis tõke meg idõ.
Kicsit régrõl idézek és off (Turner kapcsán), és különben is Joey vagyok, szemét és gusztustalan (aki nem ismeri, annak sorry):
Az újság hasábjain, itt a fórumon szokásos gerilla marketinggel pikk-pakk ilyet szeretne mindenki (persze ettõl mind jó bringa)

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






