Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#13581
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Nem volt kár, mert az neki nem volt jó.
Ezen lehet hogy jobban érzi magát.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#13582
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás
szvsz kár volt a speci ht-t erre lecserélni
:scratchhe

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#13583
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Nem értek én a biciklikhez, esetleg a merevekhez, egy kicsit.
De:
-szerintem amellett nem szólnak ész érvek, hogy az elsõ váltó elforduljon a fogaskerék körül. Brrr.
-amikor a hátsó rugóstag egy csövet szögben támad meg, pláne ha középtájban, akkor arra nagy hajlítóerõvel hat. (több száz kg! az áttétel arány miatt)
Ergó azt vastagra, tehát nehézre kell csinálni. Ha a támadási szög csõirányú, vagy a csõ végénél van akkor értelemszerûen hosszában terheli a csövet, vagy csak alig.

Persze ezektõl még ez lehet jó a váz.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#13584
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Én semmin sem érzem magam jól.;)


Akkor kertészkedj!:P


#13585
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Olee

szerintem nem gáz.
szép a színe :)

hányadig vázad/bicajod ez az elmúlt fél évben? 4. 5. ? :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#13586
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Kifejtenéd?

Én semmin sem érzem magam jól.;)

#13587
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Hm?
:scratchhe
Azé' ezt mérnöki szemmel hagy nevezzem "furcsának".

De remélem jól érzed magad rajta.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#13588
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Miért? Mondta valaki?:D

Egyébként mire gondolsz?

#13589
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Feltöltött kép

és ez jobb, mint a specialized? :scratchhe

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#13590
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Hinnye' az országban rajtam kívül másnak is van Voitl bringája :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#13591
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
szegény bicikli....

#13592
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás

[IMG][IMG]http://kepfeltoltes.hu/thumb/070913/DSC_1192_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG][/IMG]


Nem az volt, hogy a merev is marad?
Amúgy, hm, érdekes.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#13593
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
no újra bringán :)
képek lesznek amint odajutok..

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#13594
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Tudom.:D (de legalább illik hozzám és Te is tudsz vele menni:D:D)

#13595
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Randa :)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#13596
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
[IMG][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/070913/DSC_1192_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/IMG]

#13597
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.703 hozzászólás

a váltó csak feszítõnek van szal én rövidítettem le a láncot mert eredetileg elég hosszú volt.. bár akkor is csak feszítõ volt a váltó

kisbicóra minek? amúgy ha naon akarok tudok vele mászni is, kézzel átrakom a láncot a kistányérra középen..


nem figyeltem, hogy nincs is váltókar... akkor viszont biztos szedném lefele a fölös tányérokat ezerrel, meg ilyesmi :)

#13598
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás

szerintem itt nem is szokás...

szép kis bicó, de nem rövid a lánc, vagy ahol rövid lenne, úgysem használod?

a váltó csak feszítõnek van szal én rövidítettem le a láncot mert eredetileg elég hosszú volt.. bár akkor is csak feszítõ volt a váltó

kisbicóra minek? amúgy ha naon akarok tudok vele mászni is, kézzel átrakom a láncot a kistányérra középen..

#13599
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Kicsit régrõl idézek és off (Turner kapcsán), és különben is Joey vagyok, szemét és gusztustalan (aki nem ismeri, annak sorry):
Az újság hasábjain, itt a fórumon szokásos gerilla marketinggel pikk-pakk ilyet szeretne mindenki (persze ettõl mind jó bringa) :D

azért írtam, hogy "vesszõ:) még"
Igazság szerint nem is az ismertségével van a gond, hanem az árával. És vélhetõen sok márka ezért nincs jelen a hazai piacon, mert túl kicsi a felvevõképes kereslet annyi "brand-nek." Természetesen a hazai anyagi lehetõségeket figyelembe véve. De ne legyen igazam. Mindig megemelem a kalapom azok elött, akik megpróbálkoznak brand-ek hazai bevezetésével (az utóbbi idõben pld, Morewood, Spank, Intense, stb...)


#13600
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.585 hozzászólás

Azt meg nem nagyon hiszem, hogy bejönne kicsi országunkba a márka. Annyira nem ismert, még. Meg lehetne próbálni, de kéne hozzá egy kis tõke meg idõ.


Kicsit régrõl idézek és off (Turner kapcsán), és különben is Joey vagyok, szemét és gusztustalan (aki nem ismeri, annak sorry):
Az újság hasábjain, itt a fórumon szokásos gerilla marketinggel pikk-pakk ilyet szeretne mindenki (persze ettõl mind jó bringa) :D