[ATTACH]418[/ATTACH]
ennél itt fordítva van a kulacstartó, vagy én vagyok butus?
milliméterre egyformán felrakott gumik, fotózáshoz beforgatott kerekek
de szépek amúgy.
[ATTACH]418[/ATTACH]
Variációk egy témára:
http://www.littermag...hno/07dhr/1.htm
[ATTACH]414[/ATTACH]
[ATTACH]415[/ATTACH]
illetve egy másik:
[ATTACH]416[/ATTACH]
[ATTACH]417[/ATTACH]
[ATTACH]418[/ATTACH]
[ATTACH]419[/ATTACH]
RAUH-Welt
B E G R I F F
ja van 5K különbségaz xt az már a csillaagos ég, talán egy lx
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
integrált , de nem üregesre kovácsolt...
heló!
szeritnetek egy ilyen http://www.ivelo.cz/...o-2008-odhaleno (katt a deore hajtókarra) mennyire birná a durvulást?(dirt,downhil)meg az ilyesmit? nem vok annyira nehéz(60kg) ugyhogy birná nem?csak könnyités céljából.persze 1 tányérral
vagy ha egy kicsit több pénz jön össze akkor az LX
az egész súlycsökkentés céljából,mert most hussefelt van