Delma: a tied meg alkatrészlista alapján nehezebbnek tûnt, de valszeg csak én vagyok béna
én a munkahelyemen lemértem. ott tized pontosságig írta ki a mérleg. különmben deore és xt között nincs számottevõ súlykölömbség. nemtom ha bármit kiveszek és cserélnék ésegy minõségi szintbe hoznék akkoris max 80 grammot nyernék darabonként. egyedül a nyergcsõ a gáz az 307 gramm. de jó ez a súly nekem ahogy van. több ne legyen....
- nincs elsõváltóm, váltókar sincs fenn. ez igy kb 400 gramm spórolás

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






