Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#10701
Írta 2008. június 20. - 16:44
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#10702
Írta 2008. június 20. - 16:34
- xtr (2006) elsõ és hátsó váltó
- xt (2008) váltókarok
- xt agyak + fekete dt küllõk + alu anyák + syncros flr ds23 disc white felnik
- specialized markolat, fehér
- race feace evolve nyeregcsõ
- xt hajtómû (2008)
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
#10703
Írta 2008. június 20. - 13:06
#10705
Írta 2008. június 20. - 11:17
#10706
Írta 2008. június 20. - 08:21
amúgy all mountain, más vázzal zúzni is lehetne vele. így elõl 13, hátul 10 centi az út. a képek minõségért meg elnézést kérek, de egyenlõre nincs rendes képalkotó eszköz...
LL: igen
tetszik! :thumbsup:
gondolom a code nemkicsitoverkill
ezt a csavart nem kéne méretre vágni? elsõre azt hittem, belecsavaroztad a rev-be.
http://img131.images...scn16572ud5.jpg
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#10707
Írta 2008. június 20. - 06:34
A vitrinbringák
http://picasaweb.goo...745568784480530
húú, nagyon szép!
elég nagy árrése van a takarmánynak
gratula hozzá
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#10708
Írta 2008. június 19. - 22:38
amúgy all mountain, más vázzal zúzni is lehetne vele. így elõl 13, hátul 10 centi az út. a képek minõségért meg elnézést kérek, de egyenlõre nincs rendes képalkotó eszköz...meg szabad kérdeznem, ennek mi is a felhasználási területe? amúgy pofás, egyben van
LL: igen
#10709
Írta 2008. június 19. - 22:37
A code-nak külön csapágyazott a fékkar része?
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#10710
Írta 2008. június 19. - 22:37
#10711
Írta 2008. június 19. - 22:36
#10712
Írta 2008. június 19. - 22:35
#10713
Írta 2008. június 17. - 09:18
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#10715
Írta 2008. június 15. - 14:02
na bocsi off vége.
#10717
Írta 2008. június 15. - 13:21
na ja ez lesz az.
kb egy honapja kérdeztem keréképítésbe h az ilyen 5 "iparis" b+ agyakban hogy van az 5 csapágy? 2 a tengelyen és 3 a kazi alatt vagy fordítva?
kisherceg, rabbit: ti tulajok vagytoktudjátok?
Megkérdeztem a sógort a dologról:
Ez valami quando csúcs CC-s agy átszitázva. 5 kalapácsos 4 csapágyas: kettõ a mechanikánál és két vékony az esernyõoldalon. Viszont nem sok ember van, aki ilyet már szét is szedett.
Ha még találsz elfekvõben, csak ajánlani tudom (a gyorszárat leszámítva).
Kisherceg, végül nem adtad el azt a kerékszettet? Emlékszem sokat mérgelõdtél a "vevõkön".
Ja VV, félreértettelek: Egyszerû gondolatmenettel, ha már húzózár,akkor agy is, akkor meg már miért nem 10 mm-es? De annak árfolyamtól függõen egy 70-80-as költségvetése van, + macera a küllõbeszerzés, ami persze másik cégnél van "kimérve". A niplivel már nem kockáztattam legutóbb, vettem egy százas dobozzal.
inkább majd új hátsókereket építek/építtetek, ugyanilyen felnivel ha fejlesztésbe kezdek.
Hoppá, akkor Sala azon kevés ember egyike...
#10718
Írta 2008. június 15. - 13:10
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#10719
Írta 2008. június 15. - 13:01
kb egy honapja kérdeztem keréképítésbe h az ilyen 5 "iparis" b+ agyakban hogy van az 5 csapágy? 2 a tengelyen és 3 a kazi alatt vagy fordítva?
kisherceg, rabbit: ti tulajok vagytok
#10720
Írta 2008. június 15. - 12:59

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére



















