Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#10701
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás
Igazán szép lett! A fékkar miért áll olyan laposan?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#10702
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Az idei változások:
- xtr (2006) elsõ és hátsó váltó
- xt (2008) váltókarok
- xt agyak + fekete dt küllõk + alu anyák + syncros flr ds23 disc white felnik
- specialized markolat, fehér
- race feace evolve nyeregcsõ
- xt hajtómû (2008)

http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#10703
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
szerencsére nem vészesen saras, tegnapra felszáradt az erdõ, és pont jó volt a talaj. :)

#10704
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás
annyira azért nem tûnik vészesen sarasnak...

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#10705
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
ez a code brutálisan foghat...

Feltöltött kép

csak hogy legyen egy saras kép is:) (és tényleg jobbak a fekete gumik esztétikailag, mint a sárgacsíkos explorer..)

#10706
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás

amúgy all mountain, más vázzal zúzni is lehetne vele. így elõl 13, hátul 10 centi az út. a képek minõségért meg elnézést kérek, de egyenlõre nincs rendes képalkotó eszköz...

LL: igen



tetszik! :thumbsup:
gondolom a code nemkicsitoverkill :)

ezt a csavart nem kéne méretre vágni? elsõre azt hittem, belecsavaroztad a rev-be. :D

http://img131.images...scn16572ud5.jpg

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#10707
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

A vitrinbringák
http://picasaweb.goo...745568784480530


húú, nagyon szép! :)
elég nagy árrése van a takarmánynak :P

gratula hozzá :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#10708
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

meg szabad kérdeznem, ennek mi is a felhasználási területe? amúgy pofás, egyben van :)

amúgy all mountain, más vázzal zúzni is lehetne vele. így elõl 13, hátul 10 centi az út. a képek minõségért meg elnézést kérek, de egyenlõre nincs rendes képalkotó eszköz...

LL: igen

#10709
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Ez még mindig egy nagyon igényes gépegység..

A code-nak külön csapágyazott a fékkar része?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#10710
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
és a kedvencek:
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#10711
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
meg szabad kérdeznem, ennek mi is a felhasználási területe? amúgy pofás, egyben van :)

#10712
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#10713
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
A vitrinbringák
http://picasaweb.goo...745568784480530

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10714
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás
de.
odaírtam.

ON

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#10715
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
mert nem úgy hirdetted hogy: "Géppuska hangú agy eladó" :D akkor biztos elvitték volna.

na bocsi off vége.

#10716
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás
igen, elég érdekes kérdések/kérések voltak. nem igazán tudták a népek, mit is látnak. :) végül nem sikerült eladni, de már nem bánom... na jó, inkább örülök. :D

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#10717
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.050 hozzászólás
  • LocationKelenföld

na ja ez lesz az.

kb egy honapja kérdeztem keréképítésbe h az ilyen 5 "iparis" b+ agyakban hogy van az 5 csapágy? 2 a tengelyen és 3 a kazi alatt vagy fordítva?
kisherceg, rabbit: ti tulajok vagytok :) tudjátok?


Megkérdeztem a sógort a dologról:
Ez valami quando csúcs CC-s agy átszitázva. 5 kalapácsos 4 csapágyas: kettõ a mechanikánál és két vékony az esernyõoldalon. Viszont nem sok ember van, aki ilyet már szét is szedett.
Ha még találsz elfekvõben, csak ajánlani tudom (a gyorszárat leszámítva).

Kisherceg, végül nem adtad el azt a kerékszettet? Emlékszem sokat mérgelõdtél a "vevõkön".

Ja VV, félreértettelek: Egyszerû gondolatmenettel, ha már húzózár,akkor agy is, akkor meg már miért nem 10 mm-es? De annak árfolyamtól függõen egy 70-80-as költségvetése van, + macera a küllõbeszerzés, ami persze másik cégnél van "kimérve". A niplivel már nem kockáztattam legutóbb, vettem egy százas dobozzal.
inkább majd új hátsókereket építek/építtetek, ugyanilyen felnivel ha fejlesztésbe kezdek.

Hoppá, akkor Sala azon kevés ember egyike...:)

#10718
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás
koca: én azt tudom, hogy nekem ez a második ilyenem, mert az elsõ hibás volt. isszonyatosan kattogott tekerés közben. ráadásul nem folyamatosan, hanem mikor kedve volt. szerencsére gariban cserélték. sala egyszer belenézett, de hogy a csapágyak hogy vannak kiosztva, azt nem tudom, sajna.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#10719
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
na ja ez lesz az.

kb egy honapja kérdeztem keréképítésbe h az ilyen 5 "iparis" b+ agyakban hogy van az 5 csapágy? 2 a tengelyen és 3 a kazi alatt vagy fordítva?
kisherceg, rabbit: ti tulajok vagytok :) tudjátok?

#10720
bonaede

bonaede

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Hát gyönyörû! A váz az ilyen polír színben volt gyárilag, vagy ez valami házi polír és újramatrica? (Ha házi akkor igen ügyes volt aki csinálta) Grat.