Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#10741
Írta 2008. június 13. - 22:51
hátra miért nem DT gyorszárat tettél? :chin:
#10742
Írta 2008. június 13. - 22:47
tetszõs, gratKész lett:
http://picasaweb.goo...dras/Merida2008
még a sidre a szürke matrica szett esetleg
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10743
Írta 2008. június 13. - 22:45
#10744
Írta 2008. június 10. - 19:07
#10745
Írta 2008. június 10. - 18:09
ott is elég jó...most kezdett el látszani rajta h kopik....asszem következõnek is ezt veszek
#10746
Írta 2008. június 10. - 17:11
off:Trinity-nek van olyan slick-je ami sivít mint a vásári malac....nagyon zsivány
smart sam atomkemény döngölt földúton kis hátsófékkkel:)
(tudtommal neked is van belõle, egyszer próbáldd ki)
#10747
Írta 2008. június 10. - 13:36
#10748
Írta 2008. június 10. - 13:29
ésszel él az ember:) csak valami jó sivítós gumi kell és ugranak is félre a nyanyák:D városi projekt rulez!
kérdés. lehet, hogy valamikor a közeli jövõben lesz egy ss gépem, ha minden jól megy. csak egy kérdésem van: fékkart rá lehet rakni bandázsra? monti kormány, monti fékkar.
láttatok már teljesen "mumifikált" bringát??? (váz, villa, kormány, stucni, nyeregcsõ bandázsolva) pillanatra átvillant ez az elmebeteg ötlet az agyamon:D
A minõséget az jelentette, mennyire csikorog a gumi
Bandázst haasználtam két városi bringán is (egyenes és idõfutam kormánnyal). Elõnye, hogy jól néz ki, meg jó a fogása.
Hátránya, hogy ha le kell szedni az szívás, a jó bandázs nem is olcsó, meg ha menet közben letekredik (egyenes kormány esetében fordulhat elõ) akkor az a legnagyobb szívás. Úgy összességében talán jobb-praktikusabb a hagyományos markolat egyenes kormányon.
#10749
Írta 2008. június 10. - 10:10
Nos stucni leforditva, és a röhej az hogy még jonak is tünik:chin:
ha a telo 85 mm-en van egy kicsit alcsonynak érzem, de 100mm-nel pont jó.
Ma délután indulok egy 45ös körre, ott majd elválik hogy marad-e igy
thx. to McGywer
Nekem 20"as HFS-em van (186cm vagyok), 11centis enyhén emelkedõ stucni negatívba, alatta csak a kcs. jó magas felsõ porvédõje és 85mm-re ültettem a Rebát, tavaly 100on volt, de nekem meg kisebb úttal jön be jobban.
#10750
Írta 2008. június 10. - 09:36
ha a telo 85 mm-en van egy kicsit alcsonynak érzem, de 100mm-nel pont jó.
Ma délután indulok egy 45ös körre, ott majd elválik hogy marad-e igy
thx. to McGywer
#10751
Írta 2008. június 10. - 08:23
A szarv-as felvetés jogos, orvoslom, (nagyon szük tud lenni egy os kormány)
stucnit is kiprobálom forditva, bár lehet ugy már alacsony lesz :chin: amugy kicsit csal a kép enyire nem magas az eleje.
#10752
Írta 2008. június 10. - 07:52
városira nem fogok bandázst tenni
annyi hely mindig lesz táskában, h a kesztyût magammal vigyem, és azzal fogjak ré a kormányra
de egy acél kormány pár év alatt teljesen be tud rohadni ha a bandázs alá bekerül a víz
#10753
Írta 2008. június 10. - 00:41
Azért a kontra bilincsre figyelj
kb. 10 évet nyomtam kontrás bringával, rohadt jókat lehet vele farolni, volt hogy faterom hozott délelõtt egy hátsó gumit és délutánra már le volt nyalva
ésszel él az ember:) csak valami jó sivítós gumi kell és ugranak is félre a nyanyák:D városi projekt rulez!
kérdés. lehet, hogy valamikor a közeli jövõben lesz egy ss gépem, ha minden jól megy. csak egy kérdésem van: fékkart rá lehet rakni bandázsra? monti kormány, monti fékkar.
láttatok már teljesen "mumifikált" bringát??? (váz, villa, kormány, stucni, nyeregcsõ bandázsolva) pillanatra átvillant ez az elmebeteg ötlet az agyamon:D
#10754
Írta 2008. június 10. - 00:21
nemtudom milyen, valami kontrás:) hatékonynak nem hatékony a fékezés, de egy évig már jártam hasonló összeállitással, és csak megszokás kérdése....én azt szerettem benne, hogy semmivel se kell foglalkozni, hogy 8-as van a kerékben, vizes a felni, berohad a bowden stb stb.....csak tekerni
A kormányon egyelõre egy belsõ van, majd szép fehér bandázst kap.
Azért a kontra bilincsre figyelj
kb. 10 évet nyomtam kontrás bringával, rohadt jókat lehet vele farolni, volt hogy faterom hozott délelõtt egy hátsó gumit és délutánra már le volt nyalva
#10755
Írta 2008. június 09. - 23:21
A kormányon egyelõre egy belsõ van, majd szép fehér bandázst kap.
#10756
Írta 2008. június 09. - 23:15
markolat vagy bandázs van fenn, stucni hány cm? .)
hátsókereket azért majd pumpáld fel
#10757
Írta 2008. június 09. - 23:03
Értem, hogy így olyan letisztult képet ad, mint egy brakeless fixi, de nem lenne hatékonyabb a fékezés egy elsõfékkel (+SS racsni)?
#10758
Írta 2008. június 09. - 22:48
Megépitettem régi vágyamat, a kontrás városi bringámat:)
Levágtam minden(majdnem minden) felesleges sallangot, kipróbálom jó-e a felállás, ha igen, akkor szép fekete-fehér fényezést kap a kicsike.
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
#10759
Írta 2008. június 09. - 22:21
Valamiért olyan fajintos, nem tudom mért.
Sok szép kilómétert!
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10760
Írta 2008. június 09. - 22:14
az XTC szép szerintem... a nyeregcsõ maradhat;)
csak a hajtómûvet cserélném... valami XT- re... GRAT!
ez a Merida meg (ugyancsak szerintem:))... elég jól össze van rakva... GRAT!

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





